Контактные данные
 
Сьогодні, 7 листопада, у м.Київ відбувся тренінг «Агробізнес в Україні: Велика гра», організований юридичною компанією Aequo, за участі власників підприємств, топ-менеджерів, керівників юридичних, фінансових, комерційних департаментів, а також департаментів з управління ризиками великих українських і міжнародних компаній. У заході взяла участь і Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач».

На початку обговорення гостям презентували довідник «Агробізнес України», пояснили ключові характеристики ринку. Головною метою заходу стало надання інформації про можливості залучення іноземних інвестицій для українських сільскогосподарських компаній і про альтернативні форми фінансування.

09.11.2017
24 жовтня під головуванням Президента України відбулося VI засідання Ради регіонального розвитку. Як відомо, Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

На засіданні була присутня й делегація від Запорізької області, у складі представників виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесу. Серед них були і депутат Михайлівської районної ради Галина Вікторівна Шаламова та голова Михайлівської райдержадміністрації Олександр Васильович Стулень.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку Президент України Петро Олексійович Порошенко. Звертаючись до присутніх, він коротко окреслив перелік тем, на яких зупиниться, а також наголосив: у першій частині засідання говоритимуть переважно про інвестиції, а також про взаємодію влади та бізнесу.
01.11.2017
Неодноразово на сторінках газети «НАШе Життя: Новини» з’являлися публікації про талановитих людей, про тих, хто має справжній дар і втілює його в своїх роботах. Та не завжди талант пов’язаний із творчістю: хтось добре малює, а хтось добивається успіхів у спорті, хтось може запам'ятати велику кількість інформації з першого разу, а хтось має дар робити життя оточуючих щасливішим. Одне відомо точно: для того, щоб розкрити у собі талант, необхідно докласти багато зусиль, постійно пробувати щось нове, чого раніше ніколи не робив, безперестанно вчитися і розвиватися.
Сьогодні ми познайомимо вас з дівчиною, у якої є велика мрія, до якої вона прямує, руйнуючи всі перешкоди на своєму шляху. І знаєте, чого вона бажає? Зруйнувати стереотипи того, що життя в селі – це відсутність цивілізації, деградація та занепад. Здивовані? Нас теж це вразило. Зазвичай молодь намагається якомога швидше виїхати в місто, де є мільйон можливостей, а Дар’я Малюченко вирішила, що ці можливості потрібно будувати в селі, вдома. І надихнулася вона тим, що пізнавала життя у європейських селах, вчилася тому, як можна зробити українське село перспективним, вивчала можливості залучення іноземних інвестицій, участь у конкурсах та грантах. Надихнулася і вирішила: я це зможу!
26.10.2017
Футбол – це не просто фізичні навантаження та цікава гра. Це спосіб навчити гравців та вболівальників співпрацювати, бути толерантними та поважати один одного. 

У неділю, 15 жовтня, на стадіоні по вул. Заводській в смт Пришиб відбувся футбольний Турнір пам’яті Миколи Архиповича Шаламова. 
У змаганнях взяли участь чотири команди:
1. ФК «Райагропостач» (смт Пришиб)
2.ФК «НовАвтотранс» (смт Нововасилівка, Приазовський р-н)
3. ФК «Братське» (с. Братське)
4.ФК «КТМ» (м.Мелітополь)

Турнір пам'яті Миколи Архиповича Шаламова заснований на честь і в пам'ять депутата Запорізької обласної ради Миколи Шаламова.  
21.10.2017
7 жовтня в Запоріжжі урочисто відкрили Покровський ярмарок, який щороку проходить для відродження національних традицій, їх розвитку та формування інтересу до історичного минулого Запорізького краю.

Під пішохідним мостом на зеленій зоні, що розділяє Набережну магістраль, розташувалася головна сцена. Святкову атмосферу для городян і гостей міста створило театралізоване дійство, яке дало старт ярмарку. В честь відкриття в небо випустили близько сотні повітряних куль і вистрілили з козацької гармати.

В рамках проведення ярмарку працював ряд розважальних та кулінарних локацій. Цього року організатори поставили новий кулінарний рекорд: виготовили 4 тисячі порцій голубців. Спробувати рекордну страву змогли всі бажаючі.
12.10.2017
День району - свято для всіх! Не важливо – 5 тобі років, 20 чи 80! Скрізь тільки радість і веселощі! І день цей пройшов на відмінно! З самого ранку до пізнього вечора в Михайлівці звучали пісні і сміх, змінювали один одного концерти і різні заходи. Цього року святкування, присвячені 94-ій річниці з Дня утворення Михайлівського району, пройшли під гаслом «Гостей дорогих ми вітаємо щиро».

Свято розпочалося рано вранці. Осінь взяла до уваги настрій михайлівчан і теж всміхнулася до них теплими сонячними промінцями, які гріли не лише тіло, але й серце і душу кожного, хто завітав на урочистий захід. У центральному парку розгорнулися торговельні ряди, серед яких і представництво нашого підприємства.
06.10.2017
Про те, що прийшла золота осінь, поети та прозаїки можуть довго та невтомно сипати епітетами та порівняннями. Сонце гріє ще майже по-літньому, прагнучи віддати останнє нерозтрачене тепло, а дерева та трави поволі змінюють градієнтом свій колір з зеленого на жовтувато-червоний. 

А для сільськогосподарської галузі осінь - відповідальний період для підготовки ґрунту, для посіву озимих культур, для захисту майбутнього врожаю від шкідників, хвороб і бур'янів. 

Сільгоспвиробники Запорізької області у важких погодних умовах (відсутня волога в грунті) ведуть підготовку ґрунту для сівби озимих зернових культур під урожай 2018 року. На цей час ґрунт підготовлено на площі 632 тис. га або 96% до прогнозу. 
23.09.2017
Із самого ранку 14 вересня на полі, яке обробляє АТ «Михайлівський райагропостач», що знаходиться на околиці смт Пришиб, було людно. Адже саме тут проходив масштабний та грандіозний урочистий захід - День поля

Від такого організатора святкового аграрного заходу ми очікували лише найцікавішого: демонстрації найсучасніших новинок техніки в польових умовах, атмосфери свята, і, звичайно, приємних вражень.

На цю подію з'їхалися представники агрогосподарств, спеціалісти обласних сільськогосподарських служб, науковці. Свято відвідали також депутат Верховної ради України...
16.09.2017
В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Історія свята розпочинається ще з 1998 року завдяки Указу Президента № 1110/98 від 5 жовтня. Це свято запроваджено для визнання впливу підприємництва на формування, становлення і розвиток національної економіки, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.
Конституція України в статті 42 проголосила право кожного громадянина на заняття видами підприємницької діяльності, які не є прерогативою держави або заборонені законом.

В народі кажуть: «Бізнес роблять люди», і перш за все, мова йде про тих, хто ним керує. Від власника та директора підприємства переважно залежить успішність справи, від того, наскільки йому притаманний підприємницький хист, наскільки інтуїтивно може знайти правильний шлях, як вміє створити команду та керувати нею, чи розвинуті в нього ділові навики та як він розуміє увесь процес роботи компанії.
09.09.2017
5 вересня світ відзначає Міжнародний день благодійності. Що саме означає це поняття? Подейкують, що благодійність очищає душу однієї людини і радує іншу. Добро - ось, що робить наше життя щасливішим. Чим більше добра, тим більше світу і світла, радості і щастя буде на землі і в душах оточуючих!

А головне те, що в основі добрих вчинків повинна бути щирість, справжнє бажання допомогти людині, зробити її щасливішою. Як сказав Омар Хайям: «Якщо ти за добро подяки чекаєш, ти не даруєш його - ти його продаєш». І лише добре серце здатне поділитися своїм теплом і зрозуміти чужу біль, здатне співпереживати і розділяти радість, а значить – бути живим і щирим.

Благодійні організації та люди, які беруть участь в добродійності, безкорисливо допомагають, тим, хто потребують допомоги. Такі небайдужі до чужого горя люди виконують благородну місію, яка, крім самої допомоги, дає надію і віру кожній людині в світле майбутнє.

Зроблені добрі справи радують і душу благодійника. Про це не з чуток відомо голові Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галині Вікторівні Шаламовій, яка в пам’ять про свого чоловіка заснувала Благодійну організацію «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова». 

- Від кожного доброго вчинку в світі стає світліше і тепліше. І щасливіше як мінімум на одну людину, - вважає Галина Вікторівна. – У доброті - сила. І завдяки цій силі досі тримається світ.

АТ «Михайлівський райагропостач» вже давно заслужило довіру жителів Михайлівщини не тільки своїми досягненнями в економічному плані, а ще й як меценат та благодійник. А «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» був заснований для здійснення благодійної діяльності в інтересах розвитку суспільства...
 
02.09.2017
Що таке незалежність? Напевно, це - насамперед самостійність, відсутність будь-якого диктату з боку. Вона ніколи не дається сама по собі, її завжди доводиться відстоювати. Саме тому 24 серпня – видатний день в історії нашої держави, до якого країна йшла не те що роки або десятиліття, а цілі століття. Це – день, який визначає свободу! 

Цього року в Україні відзначають 26-ту річницю Незалежності. За цей час в державі відбулося багато. Українці по-різному оцінюють шлях розвитку нашої країни: хтось згадує, що втрачено, а хтось міркує над тим, що потрібно зробити. Але всі ми усвідомлюємо, що 24 серпня 1991 року Україна відновила історичну справедливість, за яку боролося не одне покоління предків. І наші громадяни цим пишаються: за результатами нещодавнього соцопитування 56% українців і сьогодні підтримали б проголошення незалежності України, якби референдум відбувся найближчим часом.
24.08.2017
 Війна на Сході країни забирає життя кращих синів нашої держави. Вони не вмирають... Вони йдуть у вічність... Їх пам’ятають... Ними пишаються...

15 серпня на Михайлівщині провели в останню путь 20-річного Валерія Федана, який загинув на Донбасі. В рідному селі хлопця Любимівка зібралися сотні людей. Керівники району та села також взяли участь в траурній процесії. Під супровід оркестру побратими на руках несли домовину з героєм... І кожен крок, кожен звук пекучим болем озивався у серцях рідних, близьких, друзів...

Народився Валерій 21 травня 1997 року в с. Любимівка. Проживав з бабусею – Смолою Любов’ю Антонівною. А 27 лютого 2016 року хлопець пішов на службу у Збройних Силах України за контрактом, де був заступником командира бойової машини — навідником оператору механізованого батальйону військової частини А 2167. І ось Михайлівщину облетіла трагічна звістка про втрату ще зовсім молодого, життєрадісного парубка: 11 серпня Валерій Федан загинув від осколочних поранень, отриманих в районі «Промзона» на околиці м. Авдіївка, Донецької області. Попереду на нього чекало світле майбутнє, яке в одну мить було зруйноване.

Попрощатися прийшли учні та вчителі Любимівської загальноосвітньої школи І-III ступенів, яку хлопець закінчив не так давно, друзі з Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище», де Валерій в 2014 році здобув професію маляр-штукатур. Хлопець ще вступив до Запорізького національного університету, але закінчити не встиг...
23.08.2017
Молодість - це дивовижний період, який викликає багато позитивних емоцій. Це – час, коли для тебе відкриваються нові можливості, кожного дня ти спілкуєшся і знайомишся з новими людьми, робиш неймовірні вчинки. Здається, що море по коліно, що немає нічого неможливого, а в душі вирує такий гарт, така сила духу, такі емоції, що за спиною виростають крила і несуть, несуть до здійснення мрій!

12 серпня світ відзначає Міжнародний день молоді. Це - свято возвеличення юності, свіжих задумів, натхнення молодих людей, які є невтомним двигуном прогресу. Ми вирішили поцікавитися у «винуватців» цих урочистостей - молодих хлопців та дівчат Михайлівщини, з чим у них асоціюється слово «молодість».

«Це – як вільний політ, в якому ти мало про що турбуєшся, але так багато всього хочеш побачити, стільки всього пізнати! Якщо коротко, то до слова «молодість» у мене виникає три асоціації: вибір, здоров’я, майбутнє,» - зазначає Володимир Фатєєв.

12.08.2017
Для когось літо — це чудова пора відпочинку, а для селян, які працюють на землі, - це ще й гаряча пора косовиці. Жнива для хліборобів, що ставляться до хліба як до найвищої цінності, це результат їхньої праці протягом всього року. Всі роботи повинні бути виконані оперативно і в найкоротші терміни. Від цього залежить не тільки кількість, але й якість зібраного врожаю.

Наша земля дуже багата, і такою вона була споконвіку. За нелегкий труд віддячує вона щедрими врожаями, якщо погода не внесе свої корективи в плани людей. Ось і в господарствах Михайлівського району вже закінчилася відповідальна пора збирання врожаю ранніх зернових культур. 

АТ «Михайлівський райагропостач», як і інші підприємства району, підводить підсумки хліборобського марафону. Шість комбайнових агрегатів дружно вийшли на ниву під управлінням 12 механізаторів підприємства, яким необхідно було зібрати урожай з близько 3 тисяч гектарів землі. Враховуючи, що комбайни працювали, дотримуючись оптимальної швидкості збирання не більше 5-7 км/год, щоб максимально якісно зібрати вирощений урожай без втрат для підприємства. Всі працівники – справжні професіонали, які люблять та розуміють землю. І кожен працював на чітко визначеній ділянці.

- Завдяки спільним зусиллям кожного на своєму робочому місці, незважаючи на погодні умови, нам вдалося зібрати більше 7500 тон сільськогосподарських культур. Порівняно з минулим роком, цьогорічна урожайність менша, але сподіваємося, що цінова політика на зерно відповідатиме затратам. Я дякую всім за невтомну працю, самовідданість, високий професіоналізм та оперативність. Вірю у вашу мудрість, далекоглядність, патріотизм та впевненість у своєму підприємстві. Сподіваюся, що щедра рідна земля і в подальшому сприятиме розквіту та достатку кожній оселі, нашому підприємству і нашій державі, – зазначила Галина Вікторівна Шаламова.

Всі працювали однією злагодженою командою, турбуючись про кінцевий результат. Це – важлива і відповідальна праця, адже саме завдяки їй «видобувається» найцінніше, що є в кожній країні, - хліб. 
03.08.2017
Мабуть, у кожного села, як і у кожної людини, є своя доля. І залежить вона, в основному, від того, хто очолює громаду, хто обробляє навколишні землі, дбає про добробут населених пунктів і їх жителів.

Жителям села Мала Белозірка пощастило, бо землі їхні обробляють справжні господарі - працівники АТ «Михайлівський райагропостач», які турбуються про благополуччя селян.

Тільки протягом цього року скільки всього було зроблено для покращення життя мешканців села! Чого тільки варте медичне страхування усіх орендодавців підприємства! 

Вдячні люди не скупляться на слова подяки голові Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галині Вікторівні Шаламовій за таку вагому допомогу, за чуйність, людяність та патріотизм. 
23.07.2017
У вівторок, 18 липня, прокурор Запорізької області Валерій Петрович Романов відвідав смт Михайлівка, де провів особистий прийом громадян селища та району.

Нагадаємо, Валерій Петрович не так давно зайняв дану посаду. До цього старший радник юстиції Романов був заступником прокурора Харківської області. Також працював на керівних посадах у прокуратурі Миколаївської та Кіровоградської областей. З 2005 по 2014 роки Валерій Петрович Романов - глава відділення з розслідування кримінальних справ Генпрокуратури України. Після чого, в 2014 році, він стає першим заступником голови Головного керівництва спостереження за виконанням постанов спеціалізованими підрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генпрокуратури України.

З приходом нового прокурора Запорізької області змінився і стиль роботи прокуратури. Здавалося б, жодна людина, нехай і керівник, не може виправити цілу систему. Тим не менш, зміни з приходом нового керівництва обласної прокуратури відчутні. Зовсім інша атмосфера панує у співпраці між прокуратурою та громадськістю. Особисто поспілкуватися з обласним прокурором – нечаста можливість для мешканців віддалених сіл та селищ.
22.07.2017
Професія бухгалтера є чи не найважливішою професією сучасності. Без бухгалтерського обліку не може обійтися жодна економіка світу. А вже тим більше окремі підприємства, заводи і навіть маленькі магазини зобов'язані вести бухгалтерський облік.

Здавалося б, бухгалтерська справа – це досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою справою.

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
16.07.2017
Ось і розпочалася гаряча пора збирання врожаю ранніх зернових культур. Це - підсумковий етап у вирощуванні сільськогосподарських культур. Всі роботи повинні бути виконані оперативно в найкоротші терміни. Бо від того, як швидко впораються хлібороби з цією роботою, залежить не тільки кількість зібраного зерна, а й його якість. 

Більшість зернових культур вимогливі до термінів збирання. Відомо, наприклад, що у разі запізнення збирання зернових колосових на 10–12 днів втрати зерна сягають 25%, втрачаючи при цьому якісні показники в разі підвищення вологості. 

І дуже важливо, зібравши врожай, забезпечити його якісне зберігання. Ми завітали на елеватор АТ «Михайлівський райагропостач», який здалеку радує око сучасними спорудами, щоб своїми очима подивитися, які етапи далі проходить зерно після того, як його привозять з поля.
07.07.2017
28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави.

Процес підготовки Конституції України затягнувся на шість років – з 1990 по 1996 рік. 27 червня 1996 року парламент вирішив розглядати проект на одному засіданні без перерв. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. У результаті бурхливих дискусій за підсумками безперервної 24-годинної роботи депутатам вдалося узгодити всі положення документа. Голосування проводилося по кожній статті окремо і цілими розділами. Голосування за Конституцію України в цілому відбулося о 9:20 ранку 28 червня 1996 року. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. 

Після безсонної ночі нардепам влаштували скромний банкет з цукерками і шампанським. Міжнародне співтовариство схвалило Конституцію України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі.
26.06.2017
 Проходять роки, зовні ми міняємось, дорослішаємо, старіємо, але в душі ми залишаємось все такими ж юними. Приходимо до школи через десять, двадцять, тридцять років, а сприймаємо один одного так само, як і колись, коли сиділи за шкільною партою.

Перша субота червня в смт Пришиб щороку знаменується тим, що колишні учні збираються в рідній школі, де колись навчались, де пройшли їхні дитячі роки, зустрічаються з друзями-однокласниками. Ось і цього року 3 червня на подвір'ї Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова зібралися випускники різних поколінь.

З радістю зібралися наші випускники на зустріч однокласників. Ведучі ще не відкрили урочистий захід, а для гостей свято вже почалося з теплих обіймів, поцілунків: «Невже, це ти?! О, як ти змінився?!» І в душі у кожного обов'язково живе дитина. Пустотлива і непосидюча. Не вірите? А ви придивіться краще до сивочолих і не дуже випускників школи, які щорічно збираються в першу суботу червня на святковий вечір! А скільки курйозних шкільних історій вже забуто! Ще раз згадати минуле, відмотавши життєву кіноплівку на десятки років назад, можна тільки серед тих, хто тебе зрозуміє. Зустріч із шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість поспілкуватися зі шкільними друзями, згадати цікаві уроки, веселі перерви, екскурсії і туристичні походи із класом. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу.
14.06.2017

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©