Контактные данные
 
 Війна на Сході країни забирає життя кращих синів нашої держави. Вони не вмирають... Вони йдуть у вічність... Їх пам’ятають... Ними пишаються...

15 серпня на Михайлівщині провели в останню путь 20-річного Валерія Федана, який загинув на Донбасі. В рідному селі хлопця Любимівка зібралися сотні людей. Керівники району та села також взяли участь в траурній процесії. Під супровід оркестру побратими на руках несли домовину з героєм... І кожен крок, кожен звук пекучим болем озивався у серцях рідних, близьких, друзів...

Народився Валерій 21 травня 1997 року в с. Любимівка. Проживав з бабусею – Смолою Любов’ю Антонівною. А 27 лютого 2016 року хлопець пішов на службу у Збройних Силах України за контрактом, де був заступником командира бойової машини — навідником оператору механізованого батальйону військової частини А 2167. І ось Михайлівщину облетіла трагічна звістка про втрату ще зовсім молодого, життєрадісного парубка: 11 серпня Валерій Федан загинув від осколочних поранень, отриманих в районі «Промзона» на околиці м. Авдіївка, Донецької області. Попереду на нього чекало світле майбутнє, яке в одну мить було зруйноване.

Попрощатися прийшли учні та вчителі Любимівської загальноосвітньої школи І-III ступенів, яку хлопець закінчив не так давно, друзі з Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище», де Валерій в 2014 році здобув професію маляр-штукатур. Хлопець ще вступив до Запорізького національного університету, але закінчити не встиг...
23.08.2017
Молодість - це дивовижний період, який викликає багато позитивних емоцій. Це – час, коли для тебе відкриваються нові можливості, кожного дня ти спілкуєшся і знайомишся з новими людьми, робиш неймовірні вчинки. Здається, що море по коліно, що немає нічого неможливого, а в душі вирує такий гарт, така сила духу, такі емоції, що за спиною виростають крила і несуть, несуть до здійснення мрій!

12 серпня світ відзначає Міжнародний день молоді. Це - свято возвеличення юності, свіжих задумів, натхнення молодих людей, які є невтомним двигуном прогресу. Ми вирішили поцікавитися у «винуватців» цих урочистостей - молодих хлопців та дівчат Михайлівщини, з чим у них асоціюється слово «молодість».

«Це – як вільний політ, в якому ти мало про що турбуєшся, але так багато всього хочеш побачити, стільки всього пізнати! Якщо коротко, то до слова «молодість» у мене виникає три асоціації: вибір, здоров’я, майбутнє,» - зазначає Володимир Фатєєв.

12.08.2017
Для когось літо — це чудова пора відпочинку, а для селян, які працюють на землі, - це ще й гаряча пора косовиці. Жнива для хліборобів, що ставляться до хліба як до найвищої цінності, це результат їхньої праці протягом всього року. Всі роботи повинні бути виконані оперативно і в найкоротші терміни. Від цього залежить не тільки кількість, але й якість зібраного врожаю.

Наша земля дуже багата, і такою вона була споконвіку. За нелегкий труд віддячує вона щедрими врожаями, якщо погода не внесе свої корективи в плани людей. Ось і в господарствах Михайлівського району вже закінчилася відповідальна пора збирання врожаю ранніх зернових культур. 

АТ «Михайлівський райагропостач», як і інші підприємства району, підводить підсумки хліборобського марафону. Шість комбайнових агрегатів дружно вийшли на ниву під управлінням 12 механізаторів підприємства, яким необхідно було зібрати урожай з близько 3 тисяч гектарів землі. Враховуючи, що комбайни працювали, дотримуючись оптимальної швидкості збирання не більше 5-7 км/год, щоб максимально якісно зібрати вирощений урожай без втрат для підприємства. Всі працівники – справжні професіонали, які люблять та розуміють землю. І кожен працював на чітко визначеній ділянці.

- Завдяки спільним зусиллям кожного на своєму робочому місці, незважаючи на погодні умови, нам вдалося зібрати більше 7500 тон сільськогосподарських культур. Порівняно з минулим роком, цьогорічна урожайність менша, але сподіваємося, що цінова політика на зерно відповідатиме затратам. Я дякую всім за невтомну працю, самовідданість, високий професіоналізм та оперативність. Вірю у вашу мудрість, далекоглядність, патріотизм та впевненість у своєму підприємстві. Сподіваюся, що щедра рідна земля і в подальшому сприятиме розквіту та достатку кожній оселі, нашому підприємству і нашій державі, – зазначила Галина Вікторівна Шаламова.

Всі працювали однією злагодженою командою, турбуючись про кінцевий результат. Це – важлива і відповідальна праця, адже саме завдяки їй «видобувається» найцінніше, що є в кожній країні, - хліб. 
03.08.2017
Мабуть, у кожного села, як і у кожної людини, є своя доля. І залежить вона, в основному, від того, хто очолює громаду, хто обробляє навколишні землі, дбає про добробут населених пунктів і їх жителів.

Жителям села Мала Белозірка пощастило, бо землі їхні обробляють справжні господарі - працівники АТ «Михайлівський райагропостач», які турбуються про благополуччя селян.

Тільки протягом цього року скільки всього було зроблено для покращення життя мешканців села! Чого тільки варте медичне страхування усіх орендодавців підприємства! 

Вдячні люди не скупляться на слова подяки голові Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галині Вікторівні Шаламовій за таку вагому допомогу, за чуйність, людяність та патріотизм. 
23.07.2017
У вівторок, 18 липня, прокурор Запорізької області Валерій Петрович Романов відвідав смт Михайлівка, де провів особистий прийом громадян селища та району.

Нагадаємо, Валерій Петрович не так давно зайняв дану посаду. До цього старший радник юстиції Романов був заступником прокурора Харківської області. Також працював на керівних посадах у прокуратурі Миколаївської та Кіровоградської областей. З 2005 по 2014 роки Валерій Петрович Романов - глава відділення з розслідування кримінальних справ Генпрокуратури України. Після чого, в 2014 році, він стає першим заступником голови Головного керівництва спостереження за виконанням постанов спеціалізованими підрозділами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генпрокуратури України.

З приходом нового прокурора Запорізької області змінився і стиль роботи прокуратури. Здавалося б, жодна людина, нехай і керівник, не може виправити цілу систему. Тим не менш, зміни з приходом нового керівництва обласної прокуратури відчутні. Зовсім інша атмосфера панує у співпраці між прокуратурою та громадськістю. Особисто поспілкуватися з обласним прокурором – нечаста можливість для мешканців віддалених сіл та селищ.
22.07.2017
Професія бухгалтера є чи не найважливішою професією сучасності. Без бухгалтерського обліку не може обійтися жодна економіка світу. А вже тим більше окремі підприємства, заводи і навіть маленькі магазини зобов'язані вести бухгалтерський облік.

Здавалося б, бухгалтерська справа – це досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити свою вдячність тим, хто займається цією нелегкою справою.

Офіційне професійне свято наших бухгалтерів - День бухгалтера, має щорічний характер і відзначається в Україні 16-го липня, тому що саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийняли довгоочікуваний Закон України, де були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
16.07.2017
Ось і розпочалася гаряча пора збирання врожаю ранніх зернових культур. Це - підсумковий етап у вирощуванні сільськогосподарських культур. Всі роботи повинні бути виконані оперативно в найкоротші терміни. Бо від того, як швидко впораються хлібороби з цією роботою, залежить не тільки кількість зібраного зерна, а й його якість. 

Більшість зернових культур вимогливі до термінів збирання. Відомо, наприклад, що у разі запізнення збирання зернових колосових на 10–12 днів втрати зерна сягають 25%, втрачаючи при цьому якісні показники в разі підвищення вологості. 

І дуже важливо, зібравши врожай, забезпечити його якісне зберігання. Ми завітали на елеватор АТ «Михайлівський райагропостач», який здалеку радує око сучасними спорудами, щоб своїми очима подивитися, які етапи далі проходить зерно після того, як його привозять з поля.
07.07.2017
28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави.

Процес підготовки Конституції України затягнувся на шість років – з 1990 по 1996 рік. 27 червня 1996 року парламент вирішив розглядати проект на одному засіданні без перерв. Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. У результаті бурхливих дискусій за підсумками безперервної 24-годинної роботи депутатам вдалося узгодити всі положення документа. Голосування проводилося по кожній статті окремо і цілими розділами. Голосування за Конституцію України в цілому відбулося о 9:20 ранку 28 червня 1996 року. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні. 

Після безсонної ночі нардепам влаштували скромний банкет з цукерками і шампанським. Міжнародне співтовариство схвалило Конституцію України, назвавши її однією з найдемократичніших у світі.
26.06.2017
 Проходять роки, зовні ми міняємось, дорослішаємо, старіємо, але в душі ми залишаємось все такими ж юними. Приходимо до школи через десять, двадцять, тридцять років, а сприймаємо один одного так само, як і колись, коли сиділи за шкільною партою.

Перша субота червня в смт Пришиб щороку знаменується тим, що колишні учні збираються в рідній школі, де колись навчались, де пройшли їхні дитячі роки, зустрічаються з друзями-однокласниками. Ось і цього року 3 червня на подвір'ї Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова зібралися випускники різних поколінь.

З радістю зібралися наші випускники на зустріч однокласників. Ведучі ще не відкрили урочистий захід, а для гостей свято вже почалося з теплих обіймів, поцілунків: «Невже, це ти?! О, як ти змінився?!» І в душі у кожного обов'язково живе дитина. Пустотлива і непосидюча. Не вірите? А ви придивіться краще до сивочолих і не дуже випускників школи, які щорічно збираються в першу суботу червня на святковий вечір! А скільки курйозних шкільних історій вже забуто! Ще раз згадати минуле, відмотавши життєву кіноплівку на десятки років назад, можна тільки серед тих, хто тебе зрозуміє. Зустріч із шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість поспілкуватися зі шкільними друзями, згадати цікаві уроки, веселі перерви, екскурсії і туристичні походи із класом. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу.
14.06.2017
Коли ми були маленькими, то завжди мріяли якнайшвидше вирости, бо ж ми були впевнені, що у дорослих життя набагато цікавіше – вони можуть піти, куди схочуть, вміють користуватися складними пристроями та керувати автомобілем, а найголовніше – можуть не спати після обіду. Цілковита свобода! Дорослі ж, почувши про наші мрії, лиш посміхалися та казали, що вони багато віддали б, щоб знову стати дітьми, бо свобода – це і є час дитинства, коли немає ніяких складних проблем і турбот! 
1 червня увесь світ відзначає День захисту дітей, тож і в кожному садочку нашого району вітали малюків зі святом. Це – день, коли необхідно приділити увагу найріднішим, найдорожчим хлопчикам та дівчаткам, які, без сумніву, її потребують. 
02.06.2017
20 травня в смт Пришиб пройшли змагання клубу «Борисфен» з Кіокушинкай карате. Кубок пам’яті М.А.Шаламова серед дітей, юнаків та дівчат зібрав на території Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.А.Шаламова більше 150 учасників з трьох областей України: Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської!

Відкриття змагань було справді урочистим. Коли команди вишикувалися перед глядачами, ніхто не міг відвести від них поглядів: нікому не вірилося, що такі зовсім юні хлопчики та дівчатка зараз влаштують справжнє «екстрим-шоу» для жителів Михайлівського району. Хоч вони і хвилювалися перед майбутніми боями, та все ж біле кімоно і стриманий погляд додавали їхнім дитячим обличчям серйозності.

Учасників та вболівальників привітала Галина Вікторівна Шаламова, голова «Благодійного фонду ім. М.А.Шаламова», за підтримки якого і проводилися змагання! 
27.05.2017
18 травня Україна відзначила День вишиванки! У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми населеними пунктами. Не стала винятком і Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова, учні та вчителі якої долучилися до акції «Одягни вишиванку» та взяли участь у флешмобі, організованому після закінчення занять.

Вишиванка здавна вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам’ять, і вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.

Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях визнані у світі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce & Gabbana. А в 2015-му американський Vogue опублікував статтю, в якій назвав українську вишиванку одним із головних трендів сезону.
19.05.2017
Талант - це дар, який може проявлятися в різних сферах діяльності людини. Талановиті люди завжди цілеспрямовані, тому досягають висот. І завжди приємно відзначати та радіти досягненням тих, кого любиш, поважаєш, про кого дбаєш. 

5 травня Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова вперше провела урочисту церемонію нагородження учнів – «Сузір'я талантів». Навчальний рік добігає кінця. Зроблено багато всього: учні Пришибської школи брали участь у олімпіадах, конкурсах, і змаганнях, ставали призерами і переможцями. Тож, підводячи підсумки навчального року, що минає, було прийнято рішення відзначити найкращих школярів, урочисто нагородити їх та подякувати за їхні старання.

Відкрила свято директор школи – Марина Михайлівна Вертелецька:
- Сьогоднішній захід – це показник того, як завзято, як активно працює наша школа. І хочу подякувати вірному другу школи, нашому благодійнику, завдяки якому матеріально-технічна база нашого освітнього закладу постійно оновлюється, - «Благодійному фонду імені М.А.Шаламова» та особисто його засновнику Галині Вікторівні Шаламовій.
13.05.2017
Війна - це важке випробування для будь-якої людини. Вона забирає життя рідних і близьких, змушує дивитися на смерті і страждання. Вона вчить виживати, вчить цінувати кожну хвилину життя. Цінності переглядаються, родинні зв'язки набувають нового змісту. 

Друга Світова війна стала одним з найжорстокіших випробувань для українського народу. Вона увірвалася в життя мирних жителів в один фатальний день, відокремивши все вчорашнє від суворої дійсності нового. 

У перший же день війни в Михайлівці, на центральній площі, відбувся мітинг, на якому близько 50 осіб добровільно записалися до армії. Лінія фронту двічі проходила територією Михайлівського району, залишаючи за собою кривавий слід. Сотні його жителів були замучені і розстріляні за роки окупації, відправлені в Німеччину. Понад 3 тисячі михайлівчан не повернулися додому з фронту. Для 7 тисяч солдатів і офіцерів Михайлівська земля стала останнім притулком, бо ж саме тут вони завершили свій земний шлях.
07.05.2017
Чого ми зазвичай чекаємо від депутатів, на користь яких ставимо галочку в бюлетені на чергових виборах? Хтось чекає послідовного виконання передвиборних обіцянок, хтось просто хоче побачити, що хоч щось стане інакше. Та найчастіше ми слідуємо за мрією змінити наше життя на краще.

7 грудня 2015 року Михайлівська районна рада VII скликання поповнилася новими депутатами від Партії БПП «Солідарність». З цього часу до вирішення нагальних питань у житті району долучилися:
Галина Вікторівна Шаламова - голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та екології.
Юрій Юрійович Касьянов - заступник голови комісії з питань економічного розвитку, бюджету та планування.
Людмила Володимирівна Добичина - член постійної комісії по депутатській діяльності, етиці та з питань законності, соціального захисту населення. 
Наталія Вікторівна Грищенко - член постійної комісії з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. 

Всі вони – члени групи «За добробут Михайлівщини» 
30.04.2017
Три роки тому дружну і злагоджену родину АТ «Михайлівський райагропостач» покинула найрідніша людина, найкращий керівник, дбайливий господар Микола Архипович Шаламов. 

Микола Архипович пішов від нас раптово і не попередивши. Він ніколи ні на що не скаржився, тому звістка про його смерть усіх просто ошелешила. До сих пір не приходить розуміння, що не стало Людини великого серця і доброти. Його в колективі звали коротко - Шеф. Аграрій, господар, мудрий керівник, громадський діяч, депутат обласної ради... З відходом Миколи Архиповича перервався зв'язок часів. Тихо пішла не просто Особистість - пішла надзвичайно мудра людина. Уже не запитати про минуле та сьогодення, не поділитися про наболіле, не вислухати поради. Його з нами більше немає... Це величезна втрата для всієї Михайлівщини і Запорізької області.

Микола Архипович Шаламов був засновником і лідером підприємства АТ «Михайлівський райагропостач», він вклав у нього всю свою душу. Микола Архипович все своє життя присвятив самовідданій праці на рідній землі, для нього відданість своїй роботі та підприємству, турбота про колектив, рідний край, свою Батьківщину і були сенсом усього життя. Це підтверджують високі нагороди підприємства і його керівника: «Підприємство року 2010», «Підприємство року 2012», «Керівник року 2012», «Лідер галузі 2012», «Лідер галузі 2014».


28.04.2017
У житті кожної людини рано чи пізно знаходиться місце для духовності. З дитинства свято Великодня у нас асоціюється з крашанками і запашними пасками. Великдень - це найважливіший день для християн, адже саме в цей день Ісус воскрес з мертвих. У всіх церквах починають святкування опівночі напередодні свята. 

Особливу ритуальність і таємничість несуть запалені свічки, які нагадують християнам, що Ісус є світлом світу і рятівником від темряви і зла. При їх запалюванні священик зазвичай вимовляє: «Христос Воскрес!», а парафіяни відповідають: «Воістину воскрес!». Священнослужителі вдягають святковий одяг, а церковна служба супроводжується проповідями та співами, заснованими на великодніх історіях.

Ми поцікавилися, як відзначають це свято в різних країнах. Виявилося, що в Італії на громадських площах демонструють великодні вистави. Папа проводить масове причастя на площі Святого Петра у Ватикані. Тисячі людей з усього світу йдуть до нього, щоб отримати благословення у цей день. На Кіпрі у дворах шкіл і церков палять багаття. Німці яйцями прикрашають дерева, схожі на нашу ялинку. Чехія і Словаччина мають також кілька унікальних великодніх традицій: чоловіки ходять з саморобним вербовим батогом, прикрашеним стрічками, і шмагають ним жінок. Такий ритуал повинен принести жінці здоров'я протягом наступного року.

Соціологи поцікавилися думкою пересічних українців щодо того, які свята вони найбільше полюбляють та шанують. Як показало опитування, найулюбленішими є церковні свята. За даними статистики, їх більше шанує жіноча половина населення. Найпопулярнішими святами в Україні є Великдень та Різдво – їх відзначають 80% населення держави. Такий результат виявило опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Ми теж провели своє опитування, щоб дізнатися, як жителі Михайлівщини планують відсвяткувати Великдень. 41 відсоток респондентів зазначили, що залишаться святкувати вдома, по-родинному. Ще 26 відсотків опитаних планують з друзями відзначити Великдень шашликами. Не пощастило 15 відсоткам респондентів, яким навіть цей день доведеться провести на робочому місці. Інші – не обрали жоден із запропонованих варіантів.
14.04.2017
У житті кожної людини професійне становлення посідає важливе місце. Якщо цей процес розглядати в часі, то він займає більшу частину життя: від вибору професії на вищому ступені загальноосвітньої школи до закінчення професійної діяльності. 

Нещодавно спеціалісти бухгалтерської та фінансової служби АТ «Михайлівський райагропостач» побували у курортному місті Трускавець і стали учасниками П’ятого форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі України! На тих, хто їздив очікували приємне і надзвичайно корисне спілкування, величезна кількість інформації, краса карпатської природи, гарний настрій і відпочинок! 

Погодьтеся, професійний розвиток - це процес, в результаті якого людина підвищує якість і рівень своїх професійних навичок і умінь протягом всього свого життя. Іншими словами, недостатньо стати професіоналом один раз. Щоб залишатися ним, необхідний постійний професійний розвиток особистості. Саме тому голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова вирішила продовжити навчання працівників бухгалтерської сфери. А даний форум – єдине в Україні місце зустрічі бухгалтерів і досвідчених експертів – спеціалістів-практиків у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування і права, а також місце для відвертої розмови з реформаторами розвитку аграрного сектора економіки в Україні.
 
06.04.2017
Починаючи з 2013 року Організація Об’єднаних Націй відзначає Міжнародний день щастя для того, щоб визнати важливість щастя в житті людей в усьому світі. Щасливі люди живуть довше. Дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасники-довгожителі мали позитивне ставлення до життя.

Для того, щоб бути щасливим, дуже важливо обрати таку професію, такий рід занять, який дарував би задоволення. Робота - це те, на що йде наш основний час, тому просто необхідно займатися тим, що дарує нам радість. Ми живемо в сільській місцевості, тому майже кожен з нас працює на землі. Земля – це не просто те, на чому можна вирощувати. Її треба любити, берегти, поважати. Ось так, шанобливо обробляючи землю, трудяться і працівники АТ «Михайлівський райгропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа».

- Я щаслива від того, що в мене такий дружний, такий злагоджений колектив, - зазначає голова наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова. - Я вдячна кожному працівнику, за те, що доклали максимум зусиль для того, щоб по запланованому графіку, вчасно завершити посівну кампанію, за те, що готові прийти на допомогу в хвилину скрути, за те, що щодня самовіддано працюють, бо знають, що від їхніх старань, від їхніх зусиль залежить результат спільної праці. Ми всі - одна команда і від усвідомлення цього я справді відчуваю впевненість в завтрашньому дні.
22.03.2017
Починає прокидатися природа. На деревах набубнявіли бруньки, щоб невдовзі розпуститися соковитими листочками. Прокидаються і перші весняні квіти, які вже різнобарвними цятками вистилають землю. Дні стають довшими, і від цього навіть прокидатися зранку вже веселіше. Щедра та тепла весна крокує вулицями наших сіл, заглядає у віконця, лоскоче теплими промінцями, сповіщаючи про лагідне сонечко на вулиці, даруючи надію на багатий урожай.

Настання сприятливих погодних умов для аграріїв означає проведення комплексу весняно-польових робіт в найкоротший термін. Ось і АТ «Михайлівський райагропостач» почав посівну кампанію.

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, користуючись сприятливими погодними умовами, вже по всій області розгорнуто активні роботи: проведено підготовку ґрунту до сівби на площі 31,3 тис. га, підживлення озимих культур на зерно здійснено на площі 196 тис. га або 28% до прогнозу, а також озимого ріпаку - на площі 10 тис. га або 34%. Для проведення весняно-польових робіт потреба в матеріально-технічних ресурсах забезпечена на 80-98%.
18.03.2017

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©