Контактные данные

 
.

БУДЬМО ЗНАЙОМІ!

Щоб працювати на полях, потрібен талант, треба знати, чого хоче земля, і за турботу про неї вона віддячує щедрим урожаєм. Саме тому основу АТ «Михайлівський райагропостач» складає колектив однодумців – людей талановитих, висококваліфікованих спеціалістів, які з любов’ю та повагою ставляться до рідної землі!

Приватне акціонерне товариство «Михайлівський райагропостач» - одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств в регіоні, яке завжди крокує шляхом постійного розвитку, спрямованого на нові перспективні напрямки.

За обсягами виробництва на кожного працюючого та основними економічними і статистичними показниками підприємство посідає перші місця в Україні вже багато років - ми збільшуємо обсяги виробництва, розширюємо сфери діяльності, невпинно нарощуємо потужності!

Наше підприємство - це цілісний майновий комплекс який включає в себе: металеві ємності для зберігання сільськогосподарських культур, склади для наземного зберігання, зерносушильний та зерноочисні комплекси, сертифіковану лабораторію для визначення якості зерна, критий ток з механічною подачею сільгосппродукції, овоче-фруктосховище; теплиці, де вирощуються екологічно чисті овочі та зелень; магазин, в якому продаються на лише свіжі овочі, вирощені дбайливими руками працівників підприємства, але й соління власного виробництва!

А обробляючи власні землі, АТ «Михайлівський райагропостач» встигає ще й надавати повний комплекс робіт з посіву, вирощування, догляду, збирання, зберігання та збуту сільськогосподарської продукції як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках!

Колектив АТ «Михайлівський райагропостач» - це дружна, злагоджена команда, яка, завдяки спільним зусиллям, взаємодопомозі та підтримці, завжди досягає поставленої мети! 

Основними напрямками діяльності АТ "Михайлівський райагропостач",
дочірнього підприємства та його філій є:

* оптова та роздрібна торгівля сільськогосподарськими культурами: зерновими та олійними;
* послуги елеватору по зберіганню, обробленню, відвантаженню зернових та олійних культур;
* вирощування, переробка, закупівля сільськогосподарських культур;
* оренда землі та надання в оренду основних виробничих фондів;
* оптово-роздрібна торгівля продукцією промислово-технічного призначення і товарами народного попиту: сільгосптехніки, обладнання, металу, нафтопродуктів, запасних частин;
* надання послуг та обслуговування своєю сільськогосподарською технікою і транспортом по виконанню комплексу сільськогосподарських робіт;
* овочівництво та переробка овочів та фруктів;
* зовнішньоекономічна діяльність.


30 вересня 2016 року вийшов перший номер газети "
НАШе Життя: новини". Передові статті можна прочитати з посилання що знаходиться нижче.

Розпродаємо б/в сільськогосподарську техніку, комбайни, трактори, автомобілі... Нижче можна отримати інформацію по розпродажу. 
             
    <<<Натиснути тут>>>
 НОВИНИ  Новини від газети:
Опубліковано головну статтю з №205 від 30.10.2020
 
 

   
 

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©