Контактные данные
 
Коли ми були маленькими, то завжди мріяли якнайшвидше вирости, бо ж ми були впевнені, що у дорослих життя набагато цікавіше – вони можуть піти, куди схочуть, вміють користуватися складними пристроями та керувати автомобілем, а найголовніше – можуть не спати після обіду. Цілковита свобода! Дорослі ж, почувши про наші мрії, лиш посміхалися та казали, що вони багато віддали б, щоб знову стати дітьми, бо свобода – це і є час дитинства, коли немає ніяких складних проблем і турбот! 
1 червня увесь світ відзначає День захисту дітей, тож і в кожному садочку нашого району вітали малюків зі святом. Це – день, коли необхідно приділити увагу найріднішим, найдорожчим хлопчикам та дівчаткам, які, без сумніву, її потребують. 
02.06.2017
20 травня в смт Пришиб пройшли змагання клубу «Борисфен» з Кіокушинкай карате. Кубок пам’яті М.А.Шаламова серед дітей, юнаків та дівчат зібрав на території Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.А.Шаламова більше 150 учасників з трьох областей України: Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської!

Відкриття змагань було справді урочистим. Коли команди вишикувалися перед глядачами, ніхто не міг відвести від них поглядів: нікому не вірилося, що такі зовсім юні хлопчики та дівчатка зараз влаштують справжнє «екстрим-шоу» для жителів Михайлівського району. Хоч вони і хвилювалися перед майбутніми боями, та все ж біле кімоно і стриманий погляд додавали їхнім дитячим обличчям серйозності.

Учасників та вболівальників привітала Галина Вікторівна Шаламова, голова «Благодійного фонду ім. М.А.Шаламова», за підтримки якого і проводилися змагання! 
27.05.2017
18 травня Україна відзначила День вишиванки! У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми населеними пунктами. Не стала винятком і Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова, учні та вчителі якої долучилися до акції «Одягни вишиванку» та взяли участь у флешмобі, організованому після закінчення занять.

Вишиванка здавна вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам’ять, і вірність та любов у сім’ї. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок. У вишивці сакральне значення має все — від ниток, походження тканини до орнаменту, кількості стібків і кольору.

Зараз елементи української вишиванки використовують у своїх колекціях визнані у світі модельєри та модні доми – Жан-Поль Готьє, Джон Ґальяно, Gucci, Valentino, Dolce & Gabbana. А в 2015-му американський Vogue опублікував статтю, в якій назвав українську вишиванку одним із головних трендів сезону.
19.05.2017
Талант - це дар, який може проявлятися в різних сферах діяльності людини. Талановиті люди завжди цілеспрямовані, тому досягають висот. І завжди приємно відзначати та радіти досягненням тих, кого любиш, поважаєш, про кого дбаєш. 

5 травня Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова вперше провела урочисту церемонію нагородження учнів – «Сузір'я талантів». Навчальний рік добігає кінця. Зроблено багато всього: учні Пришибської школи брали участь у олімпіадах, конкурсах, і змаганнях, ставали призерами і переможцями. Тож, підводячи підсумки навчального року, що минає, було прийнято рішення відзначити найкращих школярів, урочисто нагородити їх та подякувати за їхні старання.

Відкрила свято директор школи – Марина Михайлівна Вертелецька:
- Сьогоднішній захід – це показник того, як завзято, як активно працює наша школа. І хочу подякувати вірному другу школи, нашому благодійнику, завдяки якому матеріально-технічна база нашого освітнього закладу постійно оновлюється, - «Благодійному фонду імені М.А.Шаламова» та особисто його засновнику Галині Вікторівні Шаламовій.
13.05.2017
Війна - це важке випробування для будь-якої людини. Вона забирає життя рідних і близьких, змушує дивитися на смерті і страждання. Вона вчить виживати, вчить цінувати кожну хвилину життя. Цінності переглядаються, родинні зв'язки набувають нового змісту. 

Друга Світова війна стала одним з найжорстокіших випробувань для українського народу. Вона увірвалася в життя мирних жителів в один фатальний день, відокремивши все вчорашнє від суворої дійсності нового. 

У перший же день війни в Михайлівці, на центральній площі, відбувся мітинг, на якому близько 50 осіб добровільно записалися до армії. Лінія фронту двічі проходила територією Михайлівського району, залишаючи за собою кривавий слід. Сотні його жителів були замучені і розстріляні за роки окупації, відправлені в Німеччину. Понад 3 тисячі михайлівчан не повернулися додому з фронту. Для 7 тисяч солдатів і офіцерів Михайлівська земля стала останнім притулком, бо ж саме тут вони завершили свій земний шлях.
07.05.2017
Чого ми зазвичай чекаємо від депутатів, на користь яких ставимо галочку в бюлетені на чергових виборах? Хтось чекає послідовного виконання передвиборних обіцянок, хтось просто хоче побачити, що хоч щось стане інакше. Та найчастіше ми слідуємо за мрією змінити наше життя на краще.

7 грудня 2015 року Михайлівська районна рада VII скликання поповнилася новими депутатами від Партії БПП «Солідарність». З цього часу до вирішення нагальних питань у житті району долучилися:
Галина Вікторівна Шаламова - голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та екології.
Юрій Юрійович Касьянов - заступник голови комісії з питань економічного розвитку, бюджету та планування.
Людмила Володимирівна Добичина - член постійної комісії по депутатській діяльності, етиці та з питань законності, соціального захисту населення. 
Наталія Вікторівна Грищенко - член постійної комісії з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району. 

Всі вони – члени групи «За добробут Михайлівщини» 
30.04.2017
Три роки тому дружну і злагоджену родину АТ «Михайлівський райагропостач» покинула найрідніша людина, найкращий керівник, дбайливий господар Микола Архипович Шаламов. 

Микола Архипович пішов від нас раптово і не попередивши. Він ніколи ні на що не скаржився, тому звістка про його смерть усіх просто ошелешила. До сих пір не приходить розуміння, що не стало Людини великого серця і доброти. Його в колективі звали коротко - Шеф. Аграрій, господар, мудрий керівник, громадський діяч, депутат обласної ради... З відходом Миколи Архиповича перервався зв'язок часів. Тихо пішла не просто Особистість - пішла надзвичайно мудра людина. Уже не запитати про минуле та сьогодення, не поділитися про наболіле, не вислухати поради. Його з нами більше немає... Це величезна втрата для всієї Михайлівщини і Запорізької області.

Микола Архипович Шаламов був засновником і лідером підприємства АТ «Михайлівський райагропостач», він вклав у нього всю свою душу. Микола Архипович все своє життя присвятив самовідданій праці на рідній землі, для нього відданість своїй роботі та підприємству, турбота про колектив, рідний край, свою Батьківщину і були сенсом усього життя. Це підтверджують високі нагороди підприємства і його керівника: «Підприємство року 2010», «Підприємство року 2012», «Керівник року 2012», «Лідер галузі 2012», «Лідер галузі 2014».


28.04.2017
У житті кожної людини рано чи пізно знаходиться місце для духовності. З дитинства свято Великодня у нас асоціюється з крашанками і запашними пасками. Великдень - це найважливіший день для християн, адже саме в цей день Ісус воскрес з мертвих. У всіх церквах починають святкування опівночі напередодні свята. 

Особливу ритуальність і таємничість несуть запалені свічки, які нагадують християнам, що Ісус є світлом світу і рятівником від темряви і зла. При їх запалюванні священик зазвичай вимовляє: «Христос Воскрес!», а парафіяни відповідають: «Воістину воскрес!». Священнослужителі вдягають святковий одяг, а церковна служба супроводжується проповідями та співами, заснованими на великодніх історіях.

Ми поцікавилися, як відзначають це свято в різних країнах. Виявилося, що в Італії на громадських площах демонструють великодні вистави. Папа проводить масове причастя на площі Святого Петра у Ватикані. Тисячі людей з усього світу йдуть до нього, щоб отримати благословення у цей день. На Кіпрі у дворах шкіл і церков палять багаття. Німці яйцями прикрашають дерева, схожі на нашу ялинку. Чехія і Словаччина мають також кілька унікальних великодніх традицій: чоловіки ходять з саморобним вербовим батогом, прикрашеним стрічками, і шмагають ним жінок. Такий ритуал повинен принести жінці здоров'я протягом наступного року.

Соціологи поцікавилися думкою пересічних українців щодо того, які свята вони найбільше полюбляють та шанують. Як показало опитування, найулюбленішими є церковні свята. За даними статистики, їх більше шанує жіноча половина населення. Найпопулярнішими святами в Україні є Великдень та Різдво – їх відзначають 80% населення держави. Такий результат виявило опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Ми теж провели своє опитування, щоб дізнатися, як жителі Михайлівщини планують відсвяткувати Великдень. 41 відсоток респондентів зазначили, що залишаться святкувати вдома, по-родинному. Ще 26 відсотків опитаних планують з друзями відзначити Великдень шашликами. Не пощастило 15 відсоткам респондентів, яким навіть цей день доведеться провести на робочому місці. Інші – не обрали жоден із запропонованих варіантів.
14.04.2017
У житті кожної людини професійне становлення посідає важливе місце. Якщо цей процес розглядати в часі, то він займає більшу частину життя: від вибору професії на вищому ступені загальноосвітньої школи до закінчення професійної діяльності. 

Нещодавно спеціалісти бухгалтерської та фінансової служби АТ «Михайлівський райагропостач» побували у курортному місті Трускавець і стали учасниками П’ятого форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі України! На тих, хто їздив очікували приємне і надзвичайно корисне спілкування, величезна кількість інформації, краса карпатської природи, гарний настрій і відпочинок! 

Погодьтеся, професійний розвиток - це процес, в результаті якого людина підвищує якість і рівень своїх професійних навичок і умінь протягом всього свого життя. Іншими словами, недостатньо стати професіоналом один раз. Щоб залишатися ним, необхідний постійний професійний розвиток особистості. Саме тому голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова вирішила продовжити навчання працівників бухгалтерської сфери. А даний форум – єдине в Україні місце зустрічі бухгалтерів і досвідчених експертів – спеціалістів-практиків у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування і права, а також місце для відвертої розмови з реформаторами розвитку аграрного сектора економіки в Україні.
 
06.04.2017
Починаючи з 2013 року Організація Об’єднаних Націй відзначає Міжнародний день щастя для того, щоб визнати важливість щастя в житті людей в усьому світі. Щасливі люди живуть довше. Дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасники-довгожителі мали позитивне ставлення до життя.

Для того, щоб бути щасливим, дуже важливо обрати таку професію, такий рід занять, який дарував би задоволення. Робота - це те, на що йде наш основний час, тому просто необхідно займатися тим, що дарує нам радість. Ми живемо в сільській місцевості, тому майже кожен з нас працює на землі. Земля – це не просто те, на чому можна вирощувати. Її треба любити, берегти, поважати. Ось так, шанобливо обробляючи землю, трудяться і працівники АТ «Михайлівський райгропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа».

- Я щаслива від того, що в мене такий дружний, такий злагоджений колектив, - зазначає голова наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова. - Я вдячна кожному працівнику, за те, що доклали максимум зусиль для того, щоб по запланованому графіку, вчасно завершити посівну кампанію, за те, що готові прийти на допомогу в хвилину скрути, за те, що щодня самовіддано працюють, бо знають, що від їхніх старань, від їхніх зусиль залежить результат спільної праці. Ми всі - одна команда і від усвідомлення цього я справді відчуваю впевненість в завтрашньому дні.
22.03.2017
Починає прокидатися природа. На деревах набубнявіли бруньки, щоб невдовзі розпуститися соковитими листочками. Прокидаються і перші весняні квіти, які вже різнобарвними цятками вистилають землю. Дні стають довшими, і від цього навіть прокидатися зранку вже веселіше. Щедра та тепла весна крокує вулицями наших сіл, заглядає у віконця, лоскоче теплими промінцями, сповіщаючи про лагідне сонечко на вулиці, даруючи надію на багатий урожай.

Настання сприятливих погодних умов для аграріїв означає проведення комплексу весняно-польових робіт в найкоротший термін. Ось і АТ «Михайлівський райагропостач» почав посівну кампанію.

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, користуючись сприятливими погодними умовами, вже по всій області розгорнуто активні роботи: проведено підготовку ґрунту до сівби на площі 31,3 тис. га, підживлення озимих культур на зерно здійснено на площі 196 тис. га або 28% до прогнозу, а також озимого ріпаку - на площі 10 тис. га або 34%. Для проведення весняно-польових робіт потреба в матеріально-технічних ресурсах забезпечена на 80-98%.
18.03.2017
Не так давно в смт Михайлівка з'явився окремий військкомат. Раніше він був об'єднаний з військовим комісаріатом Василівського району. Тепер же, у зв'язку з проведенням заходів із мобілізації, дуже гостро постало питання щодо окремого військового комісаріату. 

Військкомат — це орган місцевого військового управління, відповідальний за військово-мобілізаційну та обліково-призовну роботу.

У новій будівлі потрібно ремонтувати все, тому військовий комісар Михайлівського районного військового комісаріату підполковник В.В.Шпаков звернувся керівників різних установ та підприємств з проханням надати посильну допомогу у проведенні ремонту.

Голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова відгукнулася на прохання, тож тепер, за її участі, в будівлі вже встановлено троє міцних та надійних металевих дверей.

Як відомо, надійні вхідні двері - це запорука безпеки, комфорту і збереження майна будь-якої будівлі. Підвищена міцність і відмінна якість є головними вимогами, які в наші дні ставляться практично перед усіма дверима, а особливо – там, де зберігаються дійсно важливі дані.
10.03.2017
Свіжий вітерець, неповторний аромат весни, щебетання птахів говорять про те, що на порозі Міжнародний жіночий день. Це свято відзначають з особливою теплотою, тож воно наповнене подарунками та квітами, найщирішими почуттями до наших мам, дружин, дочок, колег по роботі - до всіх близьких нашому серцю жінок.
8 березня відзначають не тільки в Україні. Хочете дізнатися, як ставляться до цього свята в інших країнах?
Наприклад, болгари святкують Міжнародний жіночий день з 1914 року. Тут його вважають Днем жінок, Днем матері. Вітають, дарують прекрасній половині людства квіти і подарунки. Але вихідним цей день так і не оголосили.
08.03.2017
  У неділю, 26 лютого, Федерація мас-рестлінгу України відзначила свій другий День народження! А рік тому, 25 березня, у нас була створена ще й Федерація силового екстриму України. 
  Не так давно в нашій країні з’явився такий вид спорту як мас-рестлінг. Здавалося б, все нове йде в маси зі столиці. А ось і ні! По Україні мас-рестлінг почав поширюватися з нашого Мелітополя. На першому чемпіонаті світу, що проходив у Якутську в кінці 2014 року, збірну України представляли двоє харків'ян, один киянин і три мелітопольця. Не дивно, що й святкування річниці створення організацій пройшло у Мелітополі.

За два роки існування Федерації мас реслінгу в Україні її учасники змагалися на 30 турнірах, завоювали 43 медалі на чемпіонатах світу, Європи та міжнародних змаганнях! У 2016 році збірна України з мас-рестлінгу взяла першу в своїй історії золоту медаль на чемпіонаті Європи. 
27.02.2017

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©