Контактные данные
 
Щоб працювати на полях, потрібен талант, треба знати, чого хоче земля, і за турботу про неї вона віддячує щедрим урожаєм. Саме тому в основу АТ «Михайлівський райагропостач» голова Наглядової ради підприємства Галина Вікторівна Шаламова зібрала колектив однодумців – талановитих людей, висококваліфікованих спеціалістів, які з любов’ю та повагою ставляться до рідної землі!

І їхня робота не залишається непоміченою! Так, цього тижня АТ «Михайлівський райагропостач» отримало міжнародний СЕРТИФІКАТ-ПІДТВЕРДЖЕННЯ «ENTERPRISE OF THE YEAR» - документ, котрий засвідчує і підтверджує бездоганність ділової репутації підприємства.

Компанія SCR Gmbh Germany, посилаючись на вимоги Всесвітньої торгової організації (WTO) до країн-учасників, провела оцінку ділової репутації кращих українських компаній
11.08.2018
Вчитися потрібно завжди! Особливо зараз, коли життя мчиться в надшвидкому темпі, а разом з ним розвиваються і технології! Ледь не кожного дня вчені розробляють новітні моделі техніки, створюють надстійкі гібриди сортів, виводять формули найефективніших добрив! І за цим потрібно встигати, адже попереду завжди той, хто має знання!

19 липня в с.Улянівка Запорізької області компанія «Агросем» провела бізнес-форум на тему «Норвезькі мінеральні добрива Yara на Вашому полі» для ключових клієнтів, серед яких була і голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагролпостач» Галина Вікторівна Шаламова.

Компанія «Агросем» є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України та завдяки своїй діяльності впроваджує передовий світовий досвід в галузі аграрних технологій, насіння сільськогосподарських культур, мінеральних добрив, техніки. «Агросем» представлена практично у всіх регіонах України, розвивається та поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід.
28.07.2018
Здавалося б, літні канікули – саме у розпалі, але школи та дитячі садочки Михайлівського району активно готуються до початку нового навчального року!

Причепурити навчальний заклад до першого вересня – це наче закон, обов’язковий до виконання! Так, активними ремонтними роботами зайняті кожна з трьох утворених на території району об’єднаних територіальних громад: Михайлівська селищна ОТГ (5 шкіл, 4 дитсадка, 1 навчально-виховний комплекс з дошкільним відділенням), Роздольська сільська ОТГ (3 школи, 3 дитсадка), Плодородненська сільська ОТГ (2 навчально-виховних комплекси з дошкільними відділеннями).

Не відстає і Пришибська селищна рада, на території якої до першого вересня проводяться ремонтні роботи в Пришибській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова та в Пришибському дитячому садочку «Сонечко». 
25.07.2018
Професія бухгалтера – одна з найбільш потрібних і популярних на ринку праці, адже кожне підприємство чи організація користуються послугами таких фахівців. Робота бухгалтера сьогодні, як і будь-яка інша кваліфікована праця, стає більш об’ємною, більш наповненою та потребує глибоких знань і розумінь багатьох процесів, які навіть виходять за рамки вузької «бухгалтерської» спеціалізації. Сучасний бухгалтер — високоінтелектуальна людина, знаюча, цілеспрямована, порядна. Це професія здібних, порядних і чесних людей. 

Зараз багато керівників солідних фірм зацікавлені у підготовці бухгалтерського персоналу, не винятком є і АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа». Та, окрім навчання, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова підтримує і колективний дух та злагодженість роботи своєї команди. А досягає вона цього завдяки спільному проведенню вільного часу. 
21.07.2018
Після тривалого навчального року, насиченого складними контрольними,школярі насолоджуються літніми канікулами: дехто відпочиває вдома, дехто їздить до бабусь, а дітлахи працівників АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа» відправилися на відпочинок до моря!

10 хлопчиків та дівчаток цього літа отримали можливість відпочити в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка» (смт Кирилівка) або в дитячому оздоровчому комплексі «Салют» (м.Приморськ)!

- Я знаю, як кожна дитина чекає настання літніх канікул, щоб поїхати на таке омріяне море, щоб завести нові знайомства, щоб отримати нові враження та зарядитися яскравими емоціями, - говорить Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач»
14.07.2018
26 червня спеціалісти АТ «Михайлівський райагропостач» та ФГ «Агро-Константа» відправилися в м.Дніпро на семінар на тему «Оподаткування в агросекторі та земельні відносини. Останні зміни 2018».

Спікерами виступили голова податкового комітету Громадської ради при МЕРТ, член громадської ради при УКРІНФОРМ України та Мінфіні, заступник голови Податкового комітету при ТПП України, голова наглядової ради Палати податкових консультантів Ольга Сергіївна Богданова, а також відомий адвокат, один із авторів Земельного кодексу, голова Комітету Земельного та аграрного права ААУ Віктор Ананійович Кобилянський.

На початку семінару бухгалтерів привітали з прийдешнім професійним святом, ну а потім всі поринули в інформаційний простір законодавства.
08.07.2018
Людина повинна навчатися впродовж усього життя, адже знання - це основа поведінки і професійної діяльності. І якщо ми хочемо створити сучасну розвинену державу, то вчитися має кожен громадянин країни. Звичайно ж, важливо, щоб знання були якісними, ретельно відібраними, профільтрованими від непотрібних, неактуальних речей. Тому так корисно бувати на інформаційних заходах, які готують справжні професіонали своєї справи, у яких хочеться вчитися і за якими хочеться слідувати! 
З 21 по 25 червня в Баку (Азербайджан) пройшов 12-й Бухгалтерський Українсько-каспійський Конгрес. Це – подія року для всієї бухгалтерської спільноти України, яка проводиться вже протягом дванадцяти років, щоб об'єднати думку бухгалтерів в одну рушійну силу!
07.07.2018
У 2018 році вже 19-ий раз поспіль проведено щорічний телемарафон «Пам'ять» під гаслом «Пам’ятаємо – перемагаємо!».

Учасниками телемарафону стали ветерани минулої війни, колективи підприємств, установ, організацій, депутати, приватні підприємці, релігійні конфесії, фізичні особи, представники громадськості - загалом 650 юридичних і фізичних осіб. Серед учасників свій традиційний щорічний внесок зробило і приватне акціонерне товариство «Михайлівський райагропостач».

- Ми не маємо права забувати про той героїзм, про ту відданість своїй Батьківщині, з якою 77 років тому зовсім юні хлопці та дівчата йшли у горнило війни. Прийшла наша черга стати на їхній захист, - вважає голова Наглядової ради підприємства Галина Вікторівна Шаламова.
23.06.2018

На Михайлівщині вже розпочалися жнива, і кампанія по збиранню ранніх зернових набирає обертів. Яким буде цей рік у хліборобів та з якими проблемами стикаються аграрії під час збирання зернових?

За попередніми оцінками експертів, аграрії Михайлівського району недоотримають від 20% до 30% від запланованого врожаю ранніх зернових і зернобобових культур. Виною всьому — несприятливі погодні умови: висока температура та абсолютна відсутність опадів. За даними Запорізького обласного Центру з гідрометеорології, вже у травні поверхня ґрунту нагрівалася до 55-62º, тоді як вологість повітря на більшій частині території області упродовж 12-17 днів знижувалася до критичних для рослинності меж – 30%. 

20.06.2018
13 червня на базі АТ «Михайлівський райагропостач», за запрошенням голови Наглядової підприємства Галини Вікторівни Шаламової, голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак провів зустріч з головами районних рад, головами об’єднаних територіальних громад, сільських (селищних) рад та керівниками аграрних підприємств Запорізької області.

Розпочався інформаційний захід з Фахової майстерні із застосування законодавства на тему «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: освіта».

Модераторами зустрічі стали Андрій Мазак, експерт Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», та Галина Субота, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.
16.06.2018
Щороку Пришибська школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.

От і 2 червня з різних куточків нашої країни колишні учні школи приїхали до своєї альма-матер, щоб повернутися у ті незабутні роки юності, які залишаються в пам’яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі.

Директор школи Марина Михайлівна Вертелецька привітала на шкільному подвір'ї всіх випускників та гостей заходу, а також звернулася до друзів навчального закладу
09.06.2018
5 червня у приміщенні КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» відбулася урочиста церемонія відкриття Міжнародного фестивалю обдарованої молоді «КерамДиво»!

Молодь – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, адже саме з неї починається усе на світі. І ні для кого не є таємницею, що Україна надзвичайно багата на обдарованих дітей!

Тож, з метою сприяння розвитку таланту дітей, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, краще пізнати себе і проходить Фестиваль обдарованої молоді, який продовжується до 8 червня.
08.06.2018
27 травня, в Зелену Неділю, працівники АТ «Михайлівський райагропостач» поринули в справжню зелену казку, адже за ініціативи Галини Вікторівни Шаламової, голови Наглядової ради підприємства, вони разом зі своїми родинами відправилися в подорож до м.Умань.

У старовинному місті, що розташоване в Черкаській області, знаходиться одна з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі – Національний дендрологічний парк Софіївка.

Кажуть, любов здатна творити чудеса. У цьому не виникає сумнівів, коли перед твоїм поглядом відкривається уманська Софіївка – дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи та щось вічне, невловиме та загадкове…
03.06.2018
Дитинство – це безтурботність, веселощі, радість кожної людини. Ми ростемо, вчимося життю, починаємо усвідомлювати реальність саме в цьому віці. Дитинство – це свобода, коли немає ніяких обов’язків, проблем і турбот. Багато дорослих хочуть повернутися в минуле, побути дітьми хоч на деякі миті, відчути себе маленькими і вередливими. А деякі все життя в душі так і лишаються дітьми. 

1 червня, в День захисту дітей, до Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова та Пришибського дитсадочка «Сонечко» завітала Галина Вікторівна Шаламова, голова БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», щоб привітати дітлахів з їхнім святом!

Дитинство — чарівний світ, де збуваються усі мрії, бажання, забаганки. Люди розуміють цю істину тільки в дорослому віці. Дитинство пролітає дуже швидко, тому потрібно встигнути безтурботно, весело та цікаво провести цей час, - вважає Галина Вікторівна.
02.06.2018
За запрошенням Торгово-промислової палати та проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» спеціалізовану виставку відвідала і Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач».

На виставці були представлені близько 1100 експонатів, тож не дивно, що її відвідали більше 39000 професійних відвідувачів з понад 40 країн.

До уваги відвідувачів було представлено 7 павільйонів, які охоплювали всі сегменти ланцюжка поставок плодоовочевої продукції, від посіву, вирощування, поливу, збору врожаю, обробки / переробки, зберігання, пакування до транспортування безпосередньо готових до продажу плодоовочевих продуктів на торгові прилавки.
27.05.2018
Кінець навчального року, мабуть, найулюбленіша пора для школярів. Позаду контрольні роботи, а попереду довгоочікувані літні канікули. Та у нашій школі кінець навчального року це не тільки відпочинок та канікули. Вже традиційно в кінці травня в нашій школі проходить велике свято «Сузір’я талановитих».

18 травня наша школа скликала усіх учнів та гостей, щоб засяяти сузір’ям талантів. Немов маленькі зірочки, засвітилися на шкільному подвір’ї відмінники навчання, активісти, спортсмени – гордість нашої школи.

Розділити наше свято на шкільне подвір’я завітала Голова Благодійного фонду імені М.А.Шаламова – Галина Вікторівна Шаламова. Вона, як завжди, щиро радіє та вболіває за наших учнів , тому і вирішила вже вкотре зробити сюрприз для талановитих дітей. 
26.05.2018
22 травня за запрошенням Галини Вікторівни Шаламової, голови БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» логопед Анастасія Хоменко провела завершальне групове заняття для діток в стінах актового залу АТ «Михайлівський райагропостач». 

Галина Вікторівна традиційно побажала діткам успіхів на шляху до красивої вимови та пораділа першим досягненням малят

Логопед - справжня затійниця, адже малята ніколи не знають, в яку казку вони потраплять на черговій зустрічі. Цього ж разу дітки опинилися в країні Навпаки! 
23.05.2018
Українці шанують і люблять свою вишиванку, одягають її на національні свята та урочисті моменти життя, власноруч вишивають для найрідніших людей і усією країною відзначають день вишиванки – щирої душі нашого народу!

Вишиванка єднає! Тож 17 травня, у Всесвітній день вишиванки, на території Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова пройшов флешмоб вишиванок, до якого долучився і колектив АТ "Михайлівський райагропостач"
-Дорогий шкільний колективе, - звернулася до учнів та вчителів голова Наглядової ради підприємства Галина Вікторівна Шаламова. - Сьогодні ми, колектив АТ "Михайлівський райагропостач", з радістю хочемо відзначити разом з вами величне свято української душі! Всесвітній день вишиванки - це свято української краси, нашої національної ідентичності, нашої ментальності! Цей день демонструє, що всі ми є одним цілим, однією родиною. Усі ми - діти нашої неньки-України!
Шануймо свій край, любімо рідну землю, славімо Україну!
19.05.2018
Більше 150 учнів молодших класів Пришибської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова отримали омріяний подарунок від Галини Вікторівни Шаламової, голови БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова»: спортивно-ігрову кімнату!

16 травня тут відбулося справжнє свято, адже відтепер юні спортсмени мають, де займатися в холодну пору року як на уроках фізкультури, так і на спортивних секціях. 

Директор школи Марина Михайлівна Вертелецька новою кімнатою не натішиться: 
19.05.2018
12 травня на території спортивного майданчика Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова пройшов ІІІ Відкритий Чемпіонат з кіокушин карате на Кубок М.А.Шаламова серед дітей, юніорів, юнаків та дівчат у розділах «куміте» і «ката».

Організаторами змагань виступили БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», СК «Куміте» (смт Пришиб) та КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.М.А.Шаламова».

В змаганнях взяли участь 6 команд із Запорізької області, м.Мелітополь, Дніпропетровської та Херсонської областей.
10.05.2018

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©