Контактные данные
  МИ ПРАГНЕМО ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ!
Підприємство заслужило довіру жителів Михайлівщини не тільки своїми досягненнями в економічному плані, 
а ще й як меценат та благодійник. Заснувала Благодійну організацію «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова» голова Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова в пам’ять про свого чоловіка.

Докладніше можна дізнатися про новини та благодійні вчинки фонду на його офіційному сайті fondshalamova.com, а також в соціальних мережах VK, одноклассники натиснувши на логотип.

VK
Одноклассники
      <<< Натиснути тут >>> Сайт
 
  Микола Архипович Шаламов – це людина, яка все своє життя присвятила самовідданій праці на рідній землі, для якої відданість своїй роботі та підприємству, турбота про колектив, рідний край, свою Батьківщину і були сенсом життя. Він був меценатом, людиною з великим і відкритим серцем і Галина Вікторівна з честю та гідністю продовжує справу його життя, займається благодійністю. Вона вважає, що найкраща пам’ять про Миколу Архиповича – це діяти так, як він навчив: працювати віддано, любити своє підприємство, свій колектив, свій край, свою Батьківщину. Галина Вікторівна знає і вірить в те, що участь у благодійності не тільки наповнює радістю життя людей, а й зігріває серця самих благодійників, наповнює їх життя змістом.

Підприємство щоквартально направляє значні кошти на благоустрій рідного району, на ремонт шкіл, медичних закладів, на підтримку дітей, на розвиток спорту, на допомогу воїнам Збройних Сил України.


2019 року «Благодійним фондом ім.М.А.Шаламова» було відкрито футбольне поле зі штучним покриттям в КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова» по вул.Шкільній та парк відпочинку з дитячим майданчиком в смт Пришиб по вулиці Заводській.

Також щороку благодійна організація проводить Відкритий футбольний турнір пам’яті М.А.Шаламова та Відкритий турнір СК «Куміте» на Кубок імені Миколи Архиповича Шаламова. Традиційно Благодійний фонд долучається до відзначення офіційних свят (День захисту дітей, День знань, Новий рік, День посмішки, День людей похилого віку, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Міжнародний день людей з інвалідністю тощо), надаючи подарунки та організовуючи заходи до відповідних дат.

Боротьба за Україну:

Фінансова допомога Обласному Благодійному Фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області», допомога бійцям АТО продуктами харчування та предметами гігієни, які підприємство регулярно передає в зону проведення антитерористичної операції, придбання генератора, спеціальних костюмів, інструментів, палива, медикаментів, тротуарної плитки для військової частини тощо.

Підтримка населення під час війни:

В умовах воєнного часу тимчасово окуповані території (до яких увійшла і Михайлівщина) залишилися відмежовані від тих благ, які раніше здавалися нам такими простими і доступними. Нині не так легко навіть просто придбати продукти харчування, що вже казати про інші товари!

Тож БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" надіслала запит Народному депутату Юлії Яцик, яка відгукнулася і підтримала нас у ці непрості часи, допомогла отримати гуманітарну допомогу.

Дякуючи команді фонду, яка за першим покликом зібралася, щоб приділити свій час, свої зусилля, свою увагу малозабезпеченим жителям нашої території, було спаковано 170 продуктових наборів! Волонтери розфасували і роздали їх адресно пенсіонерам, багатодітним та малозабезпеченим сім'ям впродовж трьох днів!

Звичайно, ця кількість не може охопити всіх, тож я прошу кожного поставитися з розумінням до цього! Шановні земляки, допомагаймо один одному! Підтримуймо друзів, рідних, сусідів! Пам'ятаймо: Україна неодмінно переможе, бо у нас є правда, сила і єдність!!!

Освіта:

Виділені кошти на відкриття філії центру інтелектуального розвитку «Льовік», придбання побутової техніки та зошитів для підготовки дітей до школи і розвитку творчих здібностей для Пришиського дитячого садочку «Сонечко», проведення художнього форуму в КУ «Малобілозерська школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», відбудову ганку у КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», придбання інтерактивної навчальної дошки та меблів для Тимошівської школи, придбання оргтехніки, меблів, лінгафонної системи, ремонт спортзалу, облаштування спортивно-ігрової кімнати, медіатеки, медичного кабінету і кабінету фізики для КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова».

Спорт:

Проведення спортивних заходів: міжобласний чемпіонат України з мас-рестлінгу, «Дитяча волейбольна ліга», шаховий турнір в м.Запоріжжя, третій етап командного кубку України з силового екстриму. Підтримка футбольної команди «Райагропостач», допомога Запорізькій обласній асоціації на розвиток міні-футболу, ГО «Спортивний клуб «Хорта», Федерації футболу України в Запорізькій області, Запорізькій федерації футболу, ГО «Василівська районна федерація футболу», ГО «Федерація мас-рестлінгу України», допомога юним боксерам 2002-2003 року народження Пришибської секції боксу для поїздки на змагання до м.Вільнянськ, допомога спортсменам Пришибської секції «Кіокушин-карате» під час проведення відкритого кубку Запорізької області, придбання футбольної форми для Новобогданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спортивний зал КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені

М.А.Шаламова» обладнано шведською стінкою, побудований баскетбольний/волейбольний майданчик для школи, придбано татамі для Пришибської секції «Кіокушин-карате» та виділено кошти для ремонту приміщення спортивного клубу «Куміте».

Соціальна сфера:

Ремонт палати в пологовому відділенні Михайлівського ТМО, допомога Михайлівському РО ТЧХУ «Червоний хрест», придбання м/п-вікон для Михайлівського ТМО, придбання обладнання для Територіального центру соціального обслуговування населення, придбання дверей для сільського клубу в с.Тракторне Високівської сільської ради, ремонт та відновлення системи водопостачання в с.Любимівка, реконструкція автобусної зупинки в с. Українка, будівництво огорожі та врат для Храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці в смт Пришиб, придбання ікони, реконструкція Храму Святої Великомучениці Зинаїди в с.Плодородне.

Культурна сфера:

Проведення дитячих конкурсів малюнку «Діти за мир» та «Щаслива дитина - квітуча Україна». Виданя з 2016 року газети «НАШе Життя: новини», а також книги В.В.Лукашенка із с.Любимівка, збірки мелітопольського поета В.Розова, збірки «Молоді таланти Михайлівщини», участь у видавництві книги «Кращі аграрії Запорізького краю».

 

 
 


 


   
 
     

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©