Контактные данные
 
 2 лютого день розпочався з надзвичайно теплих, приємних емоцій! Від імені Галини Вікторівни Шаламової, голови БО «Благодійний фонд ім.М.А.Шаламова», представники організації завітали до Михайлівського дитячого садочку «Гніздечко» з подарунками – м’якими подушками для солодких снів малечі.

- Любі вихованці дитячого садочка «Гніздечко»! Ми щиро бажаємо, щоб ваше дитинство було безтурботним, щоб в ньому було побільше тепла і затишку, щоб всі ваші мрії здійснювалися! Тож прийміть в подарунок ці чарівні подушки і пам'ятайте: лягайте на них тільки з хорошими думками і нехай, як тільки ваша голівка торкнеться до них, збудеться все, про що ви давно мріяли, - передала побажання Галини Вікторівни представниця Фонду Дар’я Малюченко.
10.02.2018
Благодійна організація «Благодійний фонд імені Миколи Архиповича Шаламова» висловлює вдячність за надану підтримку, за доброту і милосердя справжнім благодійникам, людям, котрі залишили в своєму серці тепло та надію, якими зігрівають всіх оточуючих.

Протягом 2017 року на рахунок «Благодійного фонду імені М.А.Шаламова» надходили кошти від ТОВ «Караван» (керівник – Василь Володимирович Кронін), ПП «Бізон-Тех» (керівник – Віталій Вікторович Боговін), СК «Країна» (керівник – Марія Ігорівна Ковальова), ФГ «Садове» (керівник – Сергій Володимирович Васильченко), ФГ «Нововолодимирівське» (керівник – Володимир Іванович Лобода), АТ «Михайлівський райагропостач» (керівник – Юлія Олександрівна Спіцина), ДСГП «Агроцентр» (керівник – Галина Віктрівна Шаламова). 
03.02.2018
У розвинених країнах досить широким попитом користується страхування життя, що має велике соціально-політичне значення. Останнім часом і серед українців зріс інтерес до страхування життя і здоров’я – кризові часи і соціальна невлаштованість змушують людей частіше замислюватися про те, щоб мати надійний тил та опору в скрутну хвилину.

Про те, щоб партнери-орендодавці АТ «Михайлівський райагропостач» та ДСГП «Агроцентр» завжди відчували себе захищеними подбала Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради підприємства, завдяки турботі якої всі орендодавці вже рік користуються послугами страхової компанії «Країна».
20.01.2018
Одне з найтепліших для душі родинних свят в Україні - це Різдво. І таїть воно в собі багато приємних несподіванок і сюрпризів. У нашій країні в цей час у дорослих і школярів тривають канікули. Всі перебувають у піднесеному, чудовому настрої. Виникає дивне відчуття, ніби реальність поглинає добра дитяча казка.

Тож, 5 січня і дітлахи працівників АТ "Михайлівський райагропостач" побували у справжній Різдвяний казці. Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради підприємства, влаштувала для малят екскурсію у дивовижний світ театру імені Магара.

Вертеп за мотивами української народної казки "Одного разу на Різдво" так захопив дітлахів, що вони і незчулися, як провели час в цій дивовижній атмосфері! Різдво Христове викликає почуття радості, ніжності і любові… За народними традиціями вважається, що в ніч напередодні Різдва на Землі править дві сили – Добро і Зло. І та сила, до якої людина більш схиляється, і чинить над нею різні чудеса…


13.01.2018
19 грудня в актовому залі АТ «Михайлівський райагропостач» пройшла бухгалтерська конференція на тему «Нововведення законодавства та зміни, внесені в Податковий Кодекс», на яку були запрошені керівники і бухгалтери підприємств, котрі працюють у сфері сільського господарства.
Відкрила захід його ініціатор Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», зустрівши гостей на своїй території та побажавши їм щедрих врожаїв і прибутків на підприємствах. 

Звичайно, вона не забула і привітати учасників конференції з Днем Святого Миколая, зазначивши, що найцінніший подарунок для працівників бухгалтерської сфери - це знання, зокрема - про зміни в законодавстві України (як позитивні, так і негативні).
Учасники конференції отримали вичерпну інформацію від лекторів Ольги Целуйко, шеф-редактора видань «БАЛАНС» і «БІБЛІОТЕКА-БАЛАНС», та Зінаїди Омельницької, редактора названих видань
24.12.2017
 Український ринок нині активно розвивається і потребує ефективних фінансових інструментів, якими користуються сільгоспвиробники за кордоном. Вітчизняним виробництвам часто не вистачає досвіду та знань, щоб впроваджувати ці нові інструменти. Очевидно, що український ринок потребує обміну знаннями, адже тільки той, хто відкритий до нових ідей, хто завжди крокує в ногу з часом, може ефективно розвивати і своє підприємство.

14 грудня Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», взяла участь у зустрічі клубу «Agro Fin Club», організованій за сприяння «Фінансових рішень» компанії «Сингента» в рамках проекту «Нові горизонти».
Основна мета клубу «Agro Fin Club» - поширення фінансової обізнаності та розвиток надійного партнерства, що спрямовані на покращення фінансових результатів аграрних підприємств та їх зростання у довгостроковій перспективі.
23.12.2017
 8 грудня Пришибська школа І-ІІІ ступенів відзначила третю річницю присвоєння їй імені почесного громадянина Михайлівського району, депутата Запорізької обласної ради Миколи Архиповича Шаламова.

Будучи професіоналом своєї справи, він активно працював у складі постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва. Очолюючи одне з провідних сільськогосподарських підприємств Михайлівського району, Микола Архипович зробив істотний внесок у розвиток цієї території. І до Пришибської школи він ставився з особливим трепетом, адже саме за його ініціативи, за його старань та зусиль так дружно організувалися в одну злагоджену команду батьки, вчителі, учні, товаровиробники, підприємці, мешканці селища, щоб з кожним роком цей освітній заклад ставав все кращим. Тому не дивно, що сьогодні саме ця школа гордо носить ім’я Миколи Архиповича.

Своїм вітальним словом відкрила урочистий захід директор школи Марина Михайлівна Вертелецька:
- Микола Архипович Шаламов – людина, якій боліла наша школа. Він радів разом з нами нашим успіхам, турбувався про кожну дрібничку...
14.12.2017
19 листопада всі працівники сільського господарства України відзначили своє професійне свято. Урочисті заходи розпочалися ще у п’ятницю, 17 листопада. На кожному підприємстві керівники вітали свої колективи.

Для трударів АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» і ФГ «Агро-Константа» Голова Наглядової ради підприємства Галина Вікторівна Шаламова влаштувала ще й культурну програму: після закінчення робочого дня всі бажаючі зі своїми родинами поїхали в Запоріжжя на концерт молодого і харизматичного, талановитого і багатожанрового вокаліста Сергія Соловйова! Із вдячністю за плідну співпрацю, за надійність та підтримку Галина Вікторівна подарувала білети на концерт і партнерам підприємства!

Тож, у своє професійне свято трударі змогли насолодитися авторськими композиціями та каверами на відомі хіти, приємними сюрпризами та творчими експериментами, спецефектами і денс-шоу, а також прем'єрними композиціями співака. 
25.11.2017
Сільське господарство — одна з провідних галузей економіки України. Сільськогосподарські угіддя займають 42 млн. гектарів, або 70% загального фонду країни. В Україні історично сформувався тип селянина, який успадкував у себе багатовіковий досвід оброблення землі та розведення худоби, любов до сільськогосподарської праці, бажання і вміння працювати.

19 листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства! Це свято, присвячене всім трударям землі, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
19.11.2017
Сьогодні, 7 листопада, у м.Київ відбувся тренінг «Агробізнес в Україні: Велика гра», організований юридичною компанією Aequo, за участі власників підприємств, топ-менеджерів, керівників юридичних, фінансових, комерційних департаментів, а також департаментів з управління ризиками великих українських і міжнародних компаній. У заході взяла участь і Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач».

На початку обговорення гостям презентували довідник «Агробізнес України», пояснили ключові характеристики ринку. Головною метою заходу стало надання інформації про можливості залучення іноземних інвестицій для українських сільскогосподарських компаній і про альтернативні форми фінансування.

09.11.2017
24 жовтня під головуванням Президента України відбулося VI засідання Ради регіонального розвитку. Як відомо, Рада регіонального розвитку є консультативно-дорадчим органом при Президентові України.

До основних завдань Ради належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

На засіданні була присутня й делегація від Запорізької області, у складі представників виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесу. Серед них були і депутат Михайлівської районної ради Галина Вікторівна Шаламова та голова Михайлівської райдержадміністрації Олександр Васильович Стулень.

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку Президент України Петро Олексійович Порошенко. Звертаючись до присутніх, він коротко окреслив перелік тем, на яких зупиниться, а також наголосив: у першій частині засідання говоритимуть переважно про інвестиції, а також про взаємодію влади та бізнесу.
01.11.2017
Неодноразово на сторінках газети «НАШе Життя: Новини» з’являлися публікації про талановитих людей, про тих, хто має справжній дар і втілює його в своїх роботах. Та не завжди талант пов’язаний із творчістю: хтось добре малює, а хтось добивається успіхів у спорті, хтось може запам'ятати велику кількість інформації з першого разу, а хтось має дар робити життя оточуючих щасливішим. Одне відомо точно: для того, щоб розкрити у собі талант, необхідно докласти багато зусиль, постійно пробувати щось нове, чого раніше ніколи не робив, безперестанно вчитися і розвиватися.
Сьогодні ми познайомимо вас з дівчиною, у якої є велика мрія, до якої вона прямує, руйнуючи всі перешкоди на своєму шляху. І знаєте, чого вона бажає? Зруйнувати стереотипи того, що життя в селі – це відсутність цивілізації, деградація та занепад. Здивовані? Нас теж це вразило. Зазвичай молодь намагається якомога швидше виїхати в місто, де є мільйон можливостей, а Дар’я Малюченко вирішила, що ці можливості потрібно будувати в селі, вдома. І надихнулася вона тим, що пізнавала життя у європейських селах, вчилася тому, як можна зробити українське село перспективним, вивчала можливості залучення іноземних інвестицій, участь у конкурсах та грантах. Надихнулася і вирішила: я це зможу!
26.10.2017
Футбол – це не просто фізичні навантаження та цікава гра. Це спосіб навчити гравців та вболівальників співпрацювати, бути толерантними та поважати один одного. 

У неділю, 15 жовтня, на стадіоні по вул. Заводській в смт Пришиб відбувся футбольний Турнір пам’яті Миколи Архиповича Шаламова. 
У змаганнях взяли участь чотири команди:
1. ФК «Райагропостач» (смт Пришиб)
2.ФК «НовАвтотранс» (смт Нововасилівка, Приазовський р-н)
3. ФК «Братське» (с. Братське)
4.ФК «КТМ» (м.Мелітополь)

Турнір пам'яті Миколи Архиповича Шаламова заснований на честь і в пам'ять депутата Запорізької обласної ради Миколи Шаламова.  
21.10.2017
7 жовтня в Запоріжжі урочисто відкрили Покровський ярмарок, який щороку проходить для відродження національних традицій, їх розвитку та формування інтересу до історичного минулого Запорізького краю.

Під пішохідним мостом на зеленій зоні, що розділяє Набережну магістраль, розташувалася головна сцена. Святкову атмосферу для городян і гостей міста створило театралізоване дійство, яке дало старт ярмарку. В честь відкриття в небо випустили близько сотні повітряних куль і вистрілили з козацької гармати.

В рамках проведення ярмарку працював ряд розважальних та кулінарних локацій. Цього року організатори поставили новий кулінарний рекорд: виготовили 4 тисячі порцій голубців. Спробувати рекордну страву змогли всі бажаючі.
12.10.2017
День району - свято для всіх! Не важливо – 5 тобі років, 20 чи 80! Скрізь тільки радість і веселощі! І день цей пройшов на відмінно! З самого ранку до пізнього вечора в Михайлівці звучали пісні і сміх, змінювали один одного концерти і різні заходи. Цього року святкування, присвячені 94-ій річниці з Дня утворення Михайлівського району, пройшли під гаслом «Гостей дорогих ми вітаємо щиро».

Свято розпочалося рано вранці. Осінь взяла до уваги настрій михайлівчан і теж всміхнулася до них теплими сонячними промінцями, які гріли не лише тіло, але й серце і душу кожного, хто завітав на урочистий захід. У центральному парку розгорнулися торговельні ряди, серед яких і представництво нашого підприємства.
06.10.2017
Про те, що прийшла золота осінь, поети та прозаїки можуть довго та невтомно сипати епітетами та порівняннями. Сонце гріє ще майже по-літньому, прагнучи віддати останнє нерозтрачене тепло, а дерева та трави поволі змінюють градієнтом свій колір з зеленого на жовтувато-червоний. 

А для сільськогосподарської галузі осінь - відповідальний період для підготовки ґрунту, для посіву озимих культур, для захисту майбутнього врожаю від шкідників, хвороб і бур'янів. 

Сільгоспвиробники Запорізької області у важких погодних умовах (відсутня волога в грунті) ведуть підготовку ґрунту для сівби озимих зернових культур під урожай 2018 року. На цей час ґрунт підготовлено на площі 632 тис. га або 96% до прогнозу. 
23.09.2017
Із самого ранку 14 вересня на полі, яке обробляє АТ «Михайлівський райагропостач», що знаходиться на околиці смт Пришиб, було людно. Адже саме тут проходив масштабний та грандіозний урочистий захід - День поля

Від такого організатора святкового аграрного заходу ми очікували лише найцікавішого: демонстрації найсучасніших новинок техніки в польових умовах, атмосфери свята, і, звичайно, приємних вражень.

На цю подію з'їхалися представники агрогосподарств, спеціалісти обласних сільськогосподарських служб, науковці. Свято відвідали також депутат Верховної ради України...
16.09.2017
В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Історія свята розпочинається ще з 1998 року завдяки Указу Президента № 1110/98 від 5 жовтня. Це свято запроваджено для визнання впливу підприємництва на формування, становлення і розвиток національної економіки, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.
Конституція України в статті 42 проголосила право кожного громадянина на заняття видами підприємницької діяльності, які не є прерогативою держави або заборонені законом.

В народі кажуть: «Бізнес роблять люди», і перш за все, мова йде про тих, хто ним керує. Від власника та директора підприємства переважно залежить успішність справи, від того, наскільки йому притаманний підприємницький хист, наскільки інтуїтивно може знайти правильний шлях, як вміє створити команду та керувати нею, чи розвинуті в нього ділові навики та як він розуміє увесь процес роботи компанії.
09.09.2017
5 вересня світ відзначає Міжнародний день благодійності. Що саме означає це поняття? Подейкують, що благодійність очищає душу однієї людини і радує іншу. Добро - ось, що робить наше життя щасливішим. Чим більше добра, тим більше світу і світла, радості і щастя буде на землі і в душах оточуючих!

А головне те, що в основі добрих вчинків повинна бути щирість, справжнє бажання допомогти людині, зробити її щасливішою. Як сказав Омар Хайям: «Якщо ти за добро подяки чекаєш, ти не даруєш його - ти його продаєш». І лише добре серце здатне поділитися своїм теплом і зрозуміти чужу біль, здатне співпереживати і розділяти радість, а значить – бути живим і щирим.

Благодійні організації та люди, які беруть участь в добродійності, безкорисливо допомагають, тим, хто потребують допомоги. Такі небайдужі до чужого горя люди виконують благородну місію, яка, крім самої допомоги, дає надію і віру кожній людині в світле майбутнє.

Зроблені добрі справи радують і душу благодійника. Про це не з чуток відомо голові Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галині Вікторівні Шаламовій, яка в пам’ять про свого чоловіка заснувала Благодійну організацію «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова». 

- Від кожного доброго вчинку в світі стає світліше і тепліше. І щасливіше як мінімум на одну людину, - вважає Галина Вікторівна. – У доброті - сила. І завдяки цій силі досі тримається світ.

АТ «Михайлівський райагропостач» вже давно заслужило довіру жителів Михайлівщини не тільки своїми досягненнями в економічному плані, а ще й як меценат та благодійник. А «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» був заснований для здійснення благодійної діяльності в інтересах розвитку суспільства...
 
02.09.2017
Що таке незалежність? Напевно, це - насамперед самостійність, відсутність будь-якого диктату з боку. Вона ніколи не дається сама по собі, її завжди доводиться відстоювати. Саме тому 24 серпня – видатний день в історії нашої держави, до якого країна йшла не те що роки або десятиліття, а цілі століття. Це – день, який визначає свободу! 

Цього року в Україні відзначають 26-ту річницю Незалежності. За цей час в державі відбулося багато. Українці по-різному оцінюють шлях розвитку нашої країни: хтось згадує, що втрачено, а хтось міркує над тим, що потрібно зробити. Але всі ми усвідомлюємо, що 24 серпня 1991 року Україна відновила історичну справедливість, за яку боролося не одне покоління предків. І наші громадяни цим пишаються: за результатами нещодавнього соцопитування 56% українців і сьогодні підтримали б проголошення незалежності України, якби референдум відбувся найближчим часом.
24.08.2017

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©