Контактные данные
 
На сьогодні рівень інвалідізації мешканців планети становить більше 1 мільярда людей, або 15 відсотків населення Землі. В Україні понад 2 мільйони 800 тисяч людей мають статус інваліда, з них 151 тисяча – діти. Це 6,1 відсотка до загальної кількості населення. І майже 80 відсотків інвалідів – це люди працездатного віку.

Особи з інвалідністю потребують уваги, допомоги та підтримки, адже не завжди бюджетних коштів вистачає на задоволення потреб тих, кому необхідна допомога. Так, у зв’язку з відзначенням Міжнародного Дня інвалідів Територіальний центр соціального обслуговування звернувся до голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галини Вікторівни Шаламової з проханням виявити добру волю, турботу й благодійність та надати матеріальну чи натуральну допомогу для сформування продуктових наборів 75-ти інвалідам, які знаходяться на обліку в територіальному центрі.
08.12.2018
20 листопада – День народження Галини Вікторівни Шаламової, голови БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», депутата Михайлівської районної ради. Вона не лише хороша людина, а й чудовий керівник, надійний друг та помічник. Важко перерахувати всі ті риси характеру, які так в ній приваблюють. В якій би життєвій ситуації вона не побувала – завжди виходить з неї з посмішкою! Важкі моменти в житті, коли здається, що світ валиться і грунт йде з-під ніг, бувають у кожного, але Галина Вікторівна володіє чудовими якостями - оптимізмом, стійкістю, вірою в майбутнє, вмінням не зневіритися, а, незважаючи на труднощі, рухатися далі.
Ми регулярно чуємо про її здобутки та перемоги, про її благодійну діяльність, але мало хто знає, який життєвий шлях привів її до сьогодення. І хто зможе розповісти про це краще, ніж вона сама?
23.11.2018
Щороку у третю неділю листопада вся Україна святкує День працівників сільського господарства. 

Не випадково це професійне свято припадає на осінню пору: врожай зібрано і про його багатства говорять стиглі овочі та фрукти, важке налите колосся пшениці та виповнене зерня соняшнику.

День працівників сільського господарства - це нагода сказати "дякую" представникам цієї важкої професії

Свою подяку за відповідальну працю на землі обласна влада, зазвичай, висловлює щирими словами та визначними нагородами. Так, з нагоди 95-ї річниці з Дня утворення Михайлівського району орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня була нагороджена Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач».
17.11.2018
Минулого тижня до Галини Вікторівни Шаламової, голови БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», звернувся колектив підстанції швидкої медичної допомоги Михайлівського району Василівського відділення ЕМД КУ «ТМО» ОЦЕМД та МК ЗОР.

У своєму зверненні вони попросили допомоги у вирішенні питання, яке стосується ремонту автомобіля швидкої медичної допомоги Reno Master.

З листопада 2017 року даний спеціалізований автомобіль зазнав технічних пошкоджень, які не дозволяють експлуатувати його.

Як зазначив головний лікар ТМО Михайлівського району Іван Васильович Гайдаржі, машина швидкої допомоги стояла без роботи з 5 січня.
13.11.2018
В естонському місті Раквере пройшов Чемпіонат Європи з сумо серед спортсменів до 14 та до 16 років. У складі збірної України участь у змаганнях брали п’ятеро представників Запорізької області, які виступали під прапором спортивного клубу «ХортА», що займається розвитком сумо у нашому регіоні. Очолив команду член правління СК «ХортА», старший тренер збірної Запорізької області, ЗТУ Роман Олексійович Білка.

Тому, щоб у змаганнях взяла участь спортсменка ДЮСШ КЗ «ФОК «Таврія» ВРР ЗО Єлизавета Павліченко, уродженка с.Бурчак Михайлівського району, посприяла Галина Вікторівна Шаламова, голова БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», котра надала фінансову допомогу для поїздки на Офіційні європейські континентальні чемпіонати по сумо 2018.
03.11.2018
14 жовтня мешканці Пришибської селищної ради відзначили День селища. І цього дня селище Пришиб радо зустрічало гостей!

Кожна установа презентувала свій майданчик! АТ «Михайлівський райагропостач» розгорнув овочеву торгівлю та представив оригінальні фотозони. Яскраво презентувала себе «Михайлівська нафтобаза», котра виготовила навіть макет підприємтства. Справжні шедеври своїми руками виготовили працівники Пришибського дитсадочка «Сонечко» та Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова. Ну а біля торгівельних точок Ради жінок-фермерів зібралася така черга, що продавчині ледь встигали відпускати товар! 
23.10.2018
13 жовтня громада села Тимошівка усією дружною сільською родиною відсвяткувала День села. За гарним українським звичаєм, на святкуванні радо зустрічали запашним короваєм на вишитому рушникові.

В.о. старости Тимошівського старостинського округу Андрій Васильович Петров висловив щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, тим, хто не тільки на словах, а й справами допомагає у благоустрої села та підтриманні порядку. 

На свято завітали Михайлівський селищний голова Олександр Васильович Ракша та голова АТ «Михайлівський райагропостач» і голова БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» Галина Вікторівна Шаламова. Їх гостинно зустрів господар свята Андрій Васильович Петров.
21.10.2018
Покрова Пресвятої Богородиці — християнське і народне свято, яке відзначається церквами східного обряду 14 жовтня. Поміж Богородичними празниками нашого церковного року на особливу увагу заслуговує празник Покрову Пресвятої Богородиці.  Секрет того постійного культу Богоматері як Покровительки, лежить, мабуть, в тому, що тут ідеться не про земне і людське, а про небесне й могутнє заступництво.

Галина Вікторівна Шаламова, голова АТ «Михайлівський райагропостач» та голова «Благодійного фонду імені М.А.Шаламова», ніколи не оминає увагою це свято, тож і цього року господиня подбала про подарунки для своїх партнерів-орендодавців!
13.10.2018
29 вересня у Михайлівці відбувся ярмарок, присвячений Ювілею району! Завітав на свято і голова Запорізької обласної ради Григорій Вікторович Самардак.

Свої подвір’я святково вбрали Плодородненська ОТГ у складі Плодородненської та Мар’янівської сільських рад та Михайлівська ОТГ у складі Михайлівської селищної та Тимошівської й Бурчацької сільських рад, ну а на площі Святковій розкинувся хутір Пришибської селищної ради, яка, хоч і не входить наразі до складу жодної ОТГ, та представила себе на вищому рівні! Готували подвір’я до свята працівники АТ «Михайлівський райагропостач». Наповнили хутір декором працівники Пришибського дитячого садочка «Сонечко», а унікальні фотозони виготовили власноруч працівники підприємства! 
06.10.2018
30 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день дошкілля. Ну і звичайно ж, це – день, коли варто сказати «Спасибі» вихователям та всім працівникам дошкільних установ!

У Пришибському дитячому садочку «Сонечко» цього року вирішили відзначити День дошкілля особливо. А на свято завітали голова Михайлівської райдержадміністрації О.В.Стулень, заступник голови райдержадміністрації І.М.Спаська, Пришибський селищний голова В.С.Величко, голова Наглядової ради АТ "Михайлівський райагропостач" Г.В.Шаламова, директор ТОВ "Пришибський елеватор" В.М.Крамаренко, голова профспілкового комітету «Михайлівської Нафтобази» Н.Г.Чайка, керівник КП "Пришиб" О.А.Подоляко, директор КЗ "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова" М.М.Вертелецька, голова ФГ "Світанок" М.В.Кириченко

29.09.2018
Охорона здоров'я - це найважливіша складова соціальної сфери, один із головних чинників національної безпеки, який визначає життєдіяльність суспільства. 
Про те, щоб партнери-орендодавці АТ «Михайлівський райагропостач» та ДСГП «Агроцентр» завжди відчували себе захищеними подбала Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради підприємства, завдяки турботі якої всі орендодавці вже майже півтора року користуються послугами страхової компанії «Країна».
Перший рік співробітництва зі страховою компанією показав, наскільки така підтримка є важливою для людей. За цей період близько 70 орендодавців підприємства отримали фінансову підтримку від страхової компанії, з них – 10 осіб одержали максимальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень. Всього ж на лікування орендодавців підприємства було виплачено близько 250 тисяч гривень.
23.09.2018
23 серпня, під час концерту до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України, який проходив у Михайлівському районному будинку культури, Галині Вікторівні Шаламовій, голові Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» та голові БО «Благодійний фонд» імені М.А.Шаламова було передано Відзнаку Президента України за гуманітарну участь в Антитерористичній операції

І хоч, на жаль, Галина Вікторівна не могла бути присутня на святі, за неї вийшов отримати нагороду дружний та злагоджений колектив! 
01.09.2018
17 серпня в с.Резедівка Вільнянського району Запорізької області відбувся масштабний День поля. Захід в ТОВ «НВП Сортостанция» організували передові селекційні компанії зі світовим ім’ям - Pioneer, Alta seeds, KWS, RAGT, Euralis, Syngenta, Mas seeds, May Seed.

Відвідали інформаційно-пізнавальне свято і Ярослав Гонгало, Андрій Мотуз та Олексій Дударєв - працівники АТ «Михайлівський райагропостач» та ДСГП «Агроцентр». На цих підприємствах завжди використовують можливість здобуття нових знань та перейняття досвіду колег. 

Тож і цього разу наші спеціалісти скористалися нагодою відвідати поля, на яких були представлені гібриди соняшнику Європейської та Американської селекції.
23.08.2018
Навіть якщо у вас вже є вища освіта, це не означає, що ви повинні перестати вчитися! Адже постійне навчання чомусь новому – це секрет успіху! Продовжують навчатися і спеціалісти АТ «Михайлівський райагропостач» та ДСГП «Агроцентр»!

Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», знає, що в будь-якій роботі важливо постійно вдосконалювати і оновлювати свої знання і навички, тому вона всіляко сприяє навчанню своїх працівників. 

10 серпня в с.Вільний Посад (Дніпропетровська обл., Криворізький р-н) пройшов День Поля компанії «КІТАНО СІДЗ», на який завітали і працівники наших підприємств Отар Дмитрович Чарелідзе та Юрій Михайлович Сивий! 
18.08.2018
Щоб працювати на полях, потрібен талант, треба знати, чого хоче земля, і за турботу про неї вона віддячує щедрим урожаєм. Саме тому в основу АТ «Михайлівський райагропостач» голова Наглядової ради підприємства Галина Вікторівна Шаламова зібрала колектив однодумців – талановитих людей, висококваліфікованих спеціалістів, які з любов’ю та повагою ставляться до рідної землі!

І їхня робота не залишається непоміченою! Так, цього тижня АТ «Михайлівський райагропостач» отримало міжнародний СЕРТИФІКАТ-ПІДТВЕРДЖЕННЯ «ENTERPRISE OF THE YEAR» - документ, котрий засвідчує і підтверджує бездоганність ділової репутації підприємства.

Компанія SCR Gmbh Germany, посилаючись на вимоги Всесвітньої торгової організації (WTO) до країн-учасників, провела оцінку ділової репутації кращих українських компаній
11.08.2018
Вчитися потрібно завжди! Особливо зараз, коли життя мчиться в надшвидкому темпі, а разом з ним розвиваються і технології! Ледь не кожного дня вчені розробляють новітні моделі техніки, створюють надстійкі гібриди сортів, виводять формули найефективніших добрив! І за цим потрібно встигати, адже попереду завжди той, хто має знання!

19 липня в с.Улянівка Запорізької області компанія «Агросем» провела бізнес-форум на тему «Норвезькі мінеральні добрива Yara на Вашому полі» для ключових клієнтів, серед яких була і голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагролпостач» Галина Вікторівна Шаламова.

Компанія «Агросем» є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України та завдяки своїй діяльності впроваджує передовий світовий досвід в галузі аграрних технологій, насіння сільськогосподарських культур, мінеральних добрив, техніки. «Агросем» представлена практично у всіх регіонах України, розвивається та поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід.
28.07.2018
Здавалося б, літні канікули – саме у розпалі, але школи та дитячі садочки Михайлівського району активно готуються до початку нового навчального року!

Причепурити навчальний заклад до першого вересня – це наче закон, обов’язковий до виконання! Так, активними ремонтними роботами зайняті кожна з трьох утворених на території району об’єднаних територіальних громад: Михайлівська селищна ОТГ (5 шкіл, 4 дитсадка, 1 навчально-виховний комплекс з дошкільним відділенням), Роздольська сільська ОТГ (3 школи, 3 дитсадка), Плодородненська сільська ОТГ (2 навчально-виховних комплекси з дошкільними відділеннями).

Не відстає і Пришибська селищна рада, на території якої до першого вересня проводяться ремонтні роботи в Пришибській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова та в Пришибському дитячому садочку «Сонечко». 
25.07.2018
Професія бухгалтера – одна з найбільш потрібних і популярних на ринку праці, адже кожне підприємство чи організація користуються послугами таких фахівців. Робота бухгалтера сьогодні, як і будь-яка інша кваліфікована праця, стає більш об’ємною, більш наповненою та потребує глибоких знань і розумінь багатьох процесів, які навіть виходять за рамки вузької «бухгалтерської» спеціалізації. Сучасний бухгалтер — високоінтелектуальна людина, знаюча, цілеспрямована, порядна. Це професія здібних, порядних і чесних людей. 

Зараз багато керівників солідних фірм зацікавлені у підготовці бухгалтерського персоналу, не винятком є і АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа». Та, окрім навчання, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова підтримує і колективний дух та злагодженість роботи своєї команди. А досягає вона цього завдяки спільному проведенню вільного часу. 
21.07.2018
Після тривалого навчального року, насиченого складними контрольними,школярі насолоджуються літніми канікулами: дехто відпочиває вдома, дехто їздить до бабусь, а дітлахи працівників АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа» відправилися на відпочинок до моря!

10 хлопчиків та дівчаток цього літа отримали можливість відпочити в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Чайка» (смт Кирилівка) або в дитячому оздоровчому комплексі «Салют» (м.Приморськ)!

- Я знаю, як кожна дитина чекає настання літніх канікул, щоб поїхати на таке омріяне море, щоб завести нові знайомства, щоб отримати нові враження та зарядитися яскравими емоціями, - говорить Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач»
14.07.2018
26 червня спеціалісти АТ «Михайлівський райагропостач» та ФГ «Агро-Константа» відправилися в м.Дніпро на семінар на тему «Оподаткування в агросекторі та земельні відносини. Останні зміни 2018».

Спікерами виступили голова податкового комітету Громадської ради при МЕРТ, член громадської ради при УКРІНФОРМ України та Мінфіні, заступник голови Податкового комітету при ТПП України, голова наглядової ради Палати податкових консультантів Ольга Сергіївна Богданова, а також відомий адвокат, один із авторів Земельного кодексу, голова Комітету Земельного та аграрного права ААУ Віктор Ананійович Кобилянський.

На початку семінару бухгалтерів привітали з прийдешнім професійним святом, ну а потім всі поринули в інформаційний простір законодавства.
08.07.2018

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©