Контактные данные

 БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ М.А.ШАЛАМОВА» В ОСОБІ ГАЛИНИ ВІКТОРІВНИ ШАЛАМОВОЇ ІНФОРМУЄ

   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №79 від 02.06.2018
27 травня, в Зелену Неділю, працівники АТ «Михайлівський райагропостач» поринули в справжню зелену казку, адже за ініціативи Галини Вікторівни Шаламової, голови Наглядової ради підприємства, вони разом зі своїми родинами відправилися в подорож до м.Умань.

У старовинному місті, що розташоване в Черкаській області, знаходиться одна з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі – Національний дендрологічний парк Софіївка.

Кажуть, любов здатна творити чудеса. У цьому не виникає сумнівів, коли перед твоїм поглядом відкривається уманська Софіївка – дивовижний рукотворний сад, в якому переплелись казка та реальність, легенди, міфи та щось вічне, невловиме та загадкове…

Поруч зі звичними для наших широт деревами були посаджені привезені з Лівану, Атласу та Антиподів екземпляри, доставлені в Умань через Одесу з Азії та Італії. Саме з Софіївки більшість рідкісних дерев були розповсюджені по всій території сучасної України.

Будувати Софіївський парк було доручено польському артилерійському офіцеру Людвику Метцелю, котрий мав за плечима великий досвід в військовій топографії та інженерії. Однак, саме дендропарк Софіївка став вінцем його кар’єри та найвизначнішим проектом всього життя – на його могилі у Варшаві викарбувані слова, що це підтверджують: «Тут похований прах будівничого Софіївки».

Дендропарк Софіївка повинен був стати не лише найбільшим, але і найкрасивішим у Європі: з живописними схилами, дивними скелями та підземними водоймами.

Тож, працівники АТ «Михайлівський райагропостач» прогулялися неймовірно красивими місцинами і передають свої слова подяки Галині Вікторівні!
   

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©