Контактные данные

НЕМАЄ НІЧОГО ДОРОЖЧОГО ЗА ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ! 

  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №102 від 10.11.2018 
Минулого тижня до Галини Вікторівни Шаламової, голови БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», звернувся колектив підстанції швидкої медичної допомоги Михайлівського району Василівського відділення ЕМД КУ «ТМО» ОЦЕМД та МК ЗОР.

У своєму зверненні вони попросили допомоги у вирішенні питання, яке стосується ремонту автомобіля швидкої медичної допомоги Reno Master.

З листопада 2017 року даний спеціалізований автомобіль зазнав технічних пошкоджень, які не дозволяють експлуатувати його.

Як зазначив головний лікар ТМО Михайлівського району Іван Васильович Гайдаржі, машина швидкої допомоги стояла без роботи з 5 січня.

Натомість підстанції виділили старенький автомобіль, який не відповідає вимогам надання екстреної медичної допомоги, а це, в свою чергу, супроводжується постійними скаргами від населення.

«Погодьтеся, не можна госпіталізувати травмовану людину на підлозі старенького УАЗа, коли в салон задуває дощ та сніг, замерзають медикаменти, а автомобіль їде зі швидкістю 40 км/год. Чи схоче хтось з нас опинитися в таких умовах?» - написав колектив у зверненні.

Звичайно, Галина Вікторівна відгукнулася на крик про допомогу, щоб фахівці мали можливість якісно та швидко надавати допомогу населенню, адже кожен з них дотримується думки, що немає нічого дорожчого за людське життя.

            
   

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©