Контактные данные

ПОПЕРЕДУ ТОЙ, ХТО МАЄ ЗНАННЯ!

     Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №87 від 28.07.2018
   Вчитися потрібно завжди! Особливо зараз, коли життя мчиться в надшвидкому темпі, а разом з ним розвиваються і технології! Ледь не кожного дня вчені розробляють новітні моделі техніки, створюють надстійкі гібриди сортів, виводять формули найефективніших добрив! І за цим потрібно встигати, адже попереду завжди той, хто має знання!

19 липня в с.Улянівка Запорізької області компанія «Агросем» провела бізнес-форум на тему «Норвезькі мінеральні добрива Yara на Вашому полі» для ключових клієнтів, серед яких була і голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагролпостач» Галина Вікторівна Шаламова.

Компанія «Агросем» є одним з провідних дистриб’юторів на аграрному ринку України та завдяки своїй діяльності впроваджує передовий світовий досвід в галузі аграрних технологій, насіння сільськогосподарських культур, мінеральних добрив, техніки. «Агросем» представлена практично у всіх регіонах України, розвивається та поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід.

Увазі учасників заходу були представлені інформаційно насичені презентації щодо основних напрямків діяльності компанії «Агросем». Кожен ознайомився з асортиментом мінеральних добрив Yara Ukraine та перевагами їх використання. Як запевняють представники компанії, кожен продукт цього норвежського бренду забезпечує якісне живлення культур і відповідно їх високу врожайність. А фахівці з розширення ринків збуту «Агросем» презентували учасникам гібриди озимої пшениці Хюлюкс та Хюбері, які за своїми показниками сильніші та витриваліші, ніж звичайні сорти.

Основним завданням бізнес-форуму від компанії «Агросем» було сприяння розвитку ринкових відносин в агропромисловому комплексі України, подальшій інтеграції АПК України у міжнародні ринкові структури та розгляд передових технологій.

Кожен з учасників заходу почерпнув багаж корисної інформації для подальшої продуктивної та прибуткової роботи на своїх підприємствах!
   

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©