Контактные данные
 

На території смт Пришиб продовжується підготовка до Великодніх і травневих свят: заклади та установи старостинського округу влаштовують толоки біля своїх будівель і всі разом об'єднують зусилля для наведення порядку на території селища.

Я хочу подякувати всім, хто надає допомогу у прибиранні території смт Пришиб, - зазначає староста Олександр Лактіонов. - Це - голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Шаламова, директор «Пришибский елеватор Адверс» Василь Крамаренко, приватні підприємці Анатолій Благоторенко, Сергій Сластухін, депутат селищної ради Сергій Шевченко. Дружно вийшли на роботи колективи КП «Пришиб», КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова», дитячого садочка «Сонечко», музичної школи, пожежної охорони, працівники адмінбудівлі старостинського округу. Особлива подяка усім пришибчанам, які навели порядок біля померлих своїх рідних та близьких.

01.05.2021

29 квітня 2021 р.
минає
7 років від дня смерті
Миколи Архиповича Шаламова
– першого керівника
АТ «Михайлівський райагропостач»,
дбайливого господаря, почесного громадянина Михайлівського району, мудрої,
благородної, цілеспрямованої,
відкритої і порядної Людини…

 
25.04.2021

Найважливішим питанням сьогодні для аграріїв є підготовка та проведення всього комплексу весняно-польових робіт. Погода щороку примхлива, однак зараз рівень зволоження ґрунту на полях середній. Зокрема, в метровому шарі – близько 80 мм вологи.

Весняні польові роботи – є надзвичайно важливими у сільському господарстві, - зазначає голова Наглядової ради АТ «Михайлівський» райагропостач Галина Шаламова. – Недарма ж у народі кажуть, що весняний день рік годує. Тож і наша команда з усвідомленням всієї відповідальності процесу дружно та злагоджено спрацювала в період посівної гороху та ярого ячміню.

Одним із основних чинників, що впливає на отримання своєчасних сходів є підготовка ґрунту, а першим весняним заходом є закриття вологи, яке треба було провести в дуже стислі строки, бо запізнення з ранньовесняним боронуванням веде до значних втрат врожаю.

10.04.2021

Шановна редакціє газети «Наше Життя»! Дуже хочеться через вашу чудову газету подякувати керівнику ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач» - підприємства, якому ми здали в оренду землю, нашій незамінній, справжній господині свого краю, добрій, чуйній, порядній та красивій жінці Шаламовій  Галині Вікторівні та її надійній команді!

Так вже сталося, що ми залишили своє рідне село Мала Білозерка і уже 2 роки як проживаємо в м.Енергодар. Думали, що залишились без уваги, спілкування, але ж ні: так приємно, що нас в Енергодарі відвідує Світлана із штату Галини Вікторівни (то з договором страхування та захисними засобами проти коронавірусу, то з вітаннями). В свій час ми не думали, що ця страховка знадобиться, що скористаємося нею, та так сталося, що біда нас не минула і якраз на зимові свята чоловіка розбив  інсульт. Це був жах, бо мене якраз в той час ще застиг коронавірус. Повна безвихідна ситуація…

           

 
12.03.2021

Бути жінкою, яка надихає, захоплює, вражає, спонукає до розвитку і підкорення вершин – це мистецтво! Тут необхідно вміло володіти своєю багатогранністю та унікальністю, досягаючи поставлених цілей в усіх сферах, бути наповненою та наповнювати – ось істинне покликання жінки! І ми дійсно захоплюємося тими, хто вміє зберегти свою внутрішню жіночність, відмежовувати усе зайве та руйнівне, мудро направляючи власну внутрішню енергію та силу для успішної та беззаперечної реалізації в усіх сферах життя!

І саме для відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок у 2009 році було засновано Інформаційно-видавничий проєкт «Успішна жінка», котрий щороку знайомить Україну з активними представницями слабкої статі, які досягають успіхів у різних сферах життєдіяльності країни.

05.03.2021

Ще Оскар Уайльд, видатний англійський письменник, сказав: «Ціль людського життя — самовираження. Проявити свою сутність у всій повноті — ось для чого ми живемо». Дехто з нас вже з дитинства знає, що йому подобається, і до чого він прагне: хтось мріяв стати у майбутньому вчителем, хтось - артистом, хтось - водієм.

От і Олександр Миколайович Шутов, який 21 лютого відзначає своє 60-річчя, вже з перших кроків трудового шляху поєднував своє життя з кермом.

Розпочав свій трудовий шлях Олександр Миколайович у 17-річному віці на Пришибському комбінаті хлібопродуктів, де у 1978 році почав працювати слюсарем. А через рік Олександр Миколайович був прийнятий на роботу шофером на автобазу тресту «Мелітопольводбуд».            

 
21.02.2021

Сучасний агробізнес вимагає нових рішень.  Працюючи у цій сфері, необхідно  постійно розвиватися та вдосконалювати технології. Зливи та посуха, заморозки та спека, нові шкідники, резистентні збудники хвороб, важко викорінюванні бур’яни – все це виклики, які ставить перед аграріями сьогодення.  Саме тому так важливо навчатися новому і переймати досвід від провідних компаній.

У вівторок, 2 лютого, за ініціативи голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галини Шаламової представники підприємства Ярослав Гонгало, Арсен Сулейманов та Олексій Дударєв відвідали в м.Запоріжжя семінар від ALFA Smart Agro.

Наші спеціалісти мали змогу поспілкуватися із провідними спікерами.

02.02.2021

 

Чарівна Резиденція Діда Мороза 28 грудня працювала в актовому залі АТ "Михайлівський райагропостач"! Голова Наглядової ради підприємства Галина Шаламова запросила Діда Мороза зі Снігуронькою, щоб вони привітали малечу від профспілкової організації підприємства з прийдешнім Новим роком!

На жаль, у зв'язку з карантином традиційне святкування не вдалося провести, але дітлахи все ж мали можливість по черзі загадати Дідусю найпотаємнішу мрію! Ну а ті, хто не зміг відвідати Резиденцію, одержав подарунки вже вдома) Дідусь же володіє неабиякими чарами!

           

 
05.01.2021

«Людство зустрілося з ворогом, якого можна здолати лише об’єднавшись та піклуючись одне про одного. Багато в чому перемога над Covid-19 залежить від потужностей лікарні», - запевняють в КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня», і ми з цим погоджуємося. Адже від того, наскільки лікарні забезпечені необхідним обладнанням і залежить перемога над коронавірусною пандемією.

В понеділок, 28 грудня, до районної лікарні завітали Народний депутат України Павло Мельник, голова Михайлівської райдержадміністрації Олексій Тимків, Михайлівський селищний голова Володимир Рикун та голова БО «Благодійний фонд ім.М.А.Шаламова» і голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова, котрі ознайомились з оснащеністю закладу та дізналися про першочергові потреби лікарні.

30.12.2020

Насичений 2020 рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із Небес, щоб нагородити дітлахів за їх добрі вчинки.

Цьогоріч свято припало на вихідні, а отже Святий Миколай делегував повноваження своїй помічниці - голові БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" Галині Шаламовій, щоб у понеділок вона завітала до КЗ "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.А.Шаламова" із солодощами для школярів.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Подушок у школі немає, однак зранку учнів чекали ласощі від БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" під красунею-ялинкою!

           

 
26.12.2020
День Святого Миколая ― улюблене свято усіх дітей. Кожного року приходить він непомітно, проникаючи у їхнє житло, даруючи омріяні подарунки. Завітав він на гостину і до вихованців Пришибського дитячого садочка "Сонечко", щоб похвалити за чемність та слухняність.

Звичайно, Святому складно об'їхати весь світ за одну ніч, тому розпочав він раніше свою подорож, та і помічники прийшли йому на допомогу - голова БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" Галина Шаламова, депутат Запорізької обласної ради Віктор Дудка, староста Пришибського старостинського округу Олександр Лактіонов.

Зазвичай, малята у святковий день отримують солодощі, але ж цього року "Сонечко" відзначило свій 55-річний Ювілей, тож, окрім смаколиків, БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" передав малятам і 80 теплих ковдр, які, завдяки чарам Святого, навіюватимуть дітлахам найсолодші сни! А зимові свята у "Сонечку" тепер прикрашатиме чарівна зелена красуня, яку привіз Миколай з депутатом облради.
19.12.2020

Мережа магазинів “НИВА” від АТ "Михайлівський райагропостач" постійно працює над покращенням роботи та умов для покупців. Отже 17 грудня магазин "НИВА-1", який знаходиться на вході до ринку в смт Пришиб, переїхав до сусіднього просторішого приміщення для продажу продуктів харчування. А там, де він знаходився раніше, відтепер будуть продаватися товари широкого споживання та корми для тварин. Ну а асортимент продуктових товарів, як Вам вже відомо, включає не лише бакалію, але й вирощені дбайливими руками справжніх професіоналів АТ "Михайлівський райагропостач" овочі, фрукти, соління та заготовки з них.   

Нагадуємо,  також цієї осені смачнюща молочна продукція і ковбаси від ПРАТ "ПЛЕМЗАВОД "СТЕПНОЙ" з'явилися у продажу в магазинах "АТ Михайлівський райагропостач":              

 
18.12.2020

Зоопарк родини Пилишенко - це куточок живої природи, який ми всі так любимо відвідувати з дітлахами: тут можна послухати розповіді власників про своїх улюбленців, а в перші місяці життя навіть погладити маленьких левенят!

Зоопарк утримується завдяки відвідувачам, однак коронавірусна пандемія зменшила потік туристів, а отже і кількість коштів, на які купувалися продукти харчування для звірів.

Власники зоопарку шукають підтримку у всіх, кому небайдужа доля тварин.

11.12.2020

КОЛЕКТИВИ АТ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ", ДСГП "АГРОЦЕНТР" ТА ФГ "АГРО-КОНСТАНТА" ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЮТЬ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СВОГО НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО КЕРІВНИКА ГАЛИНУ ВІКТОРІВНУ ШАЛАМОВУ!!!

Завершує свій шлях у році пані Осінь
Вашим, Галино Вікторівно, світлим днем!
І не холодним листопад для нас є зовсім,
Бо він зігрітий душі Вашої вогнем!
Ви – керівник наш, наша бізнес-вумен,
Активна, креативна, компетентна,
Талановита, вольова, сильна, розумна,
Вродлива, чарівна, ніжна, ефектна!
Вам зичим успіхів, досягнень і здобутків,
Ми теж до цього прагнемо всі разом,
Щоб назву підприємства було чутно
Там, де про лідерство розмова йде щоразу!
Ви – наша Зірка провідна, дороговказ наш,
За Вами ми йдемо до нових цілей,
Ви – жінка-переможниця, алмаз наш,
Вас лише зміцнюють турботи й заметілі!
Але нехай їх все ж буде поменше,
А в домі й офісі завжди хай сяє сонце,
Сміються очі і радіє Ваше серце,
Оберігають Янголи нехай Вас охоронці!

 
20.11.2020

Ювілей – це хороша можливість пригадати особистий шлях творення себе як людини, свого розвитку, підсумувати зроблене і порадіти своїм досягненнями. Людмилі Олексіївні Дорогань, яка 18 листопада 2020 року відзначила свій 60-літній Ювілей, згадати дійсно є про що!

Народилася Сердюченко Людмила Олексіївна в Криму, закінчила Сімферопольський технікум харчової промисловості, вийшла заміж за Олександра Вікторовича Дороганя, разом з чоловіком виховала сина Олександра, а більшу частину трудового шляху працює касиром в АТ «Михайлівський райагропостач». Здається – одне речення, але в ньому – все життя!

У кожної людини є свій шлях, але ні в кого він не починається одразу ж із перемог і великих здобутків. Усякий рух по цьому шляху, усяке досягнення починається з маленького невпевненого кроку. Не завжди той, хто йде дорогою, уявляє собі, що буде вкінці.

18.11.2020

Осінь - це пора збору врожаю, час підведення підсумків сільськогосподарського року. Тому восени традиційно в школах і садочках проводиться свято осені, а працівники сільського господарства щорічно третьої неділі листопада відзначають своє професійне свято.

Сучасне сільськогосподарське підприємство – це складна та унікальна система, налаштування якої не менш складне, ніж налаштування музичного інструменту, адже фальшиве звучання навіть однієї струни чи клавіші спотворює загальне звучання музичного твору. В сільському ж господарстві неефективна робота навіть однієї ланки може звести нанівець всю роботу.

Саме тому, напередодні Дня працівників сільського господарства прийнято виділяти тих, хто зробив особливий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі!

 
14.11.2020

Осінь – це пора урожаю, коли комори повняться результатами кропіткої виснажливої праці, яку вклали в природні ресурси працівники сільського господарства. Ось і  овочесховища АТ «Михайлівський райагропостач» (голова Наглядової ради – Галина Вікторівна Шаламова) гостинно запрошує до співпраці усіх товаровиробників, які займаються вирощуванням фруктів та овочів.

На високотехнологічному  овочесховищі ємністю більше 3000  куб. м робиться все для того, щоб  до споживачів і взимку доходили овочі та фрукти якісними, а головне – щоб вони зберегли не лише товарний вигляд, а й всі корисні компоненти: вітаміни та мінеральні  речовини. І це все – завдяки злагодженій  роботі  колективу, який докладає до цього чимало зусиль, зокрема і завідувача складів Олени Геннадіївни Хоменко.

07.11.2020

Осінь… Вона буває такою різною, не схожою ні на кого чи навіть не схожа сама на себе. Середина золотої пори - жовтень – цьогоріч по-особливому теплий, легкий, спокійний… Він заворожує різнобарв’ям квітів та трав, надихає на тихі прогулянки і затишні вечори…

Золотом жовтневої пори нині відблискує і кругла ювілейна дата! 60 років – це неоціненний досвід, це – мудрість і виваженість, це – визначний скарб людського життєпису… Адже кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя і творить свою долю, щодня перегортаючи сторінки власного часопису.

 
30.10.2020

14 жовтня на футбольному полі зі штучним покриттям КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова» пройшов VII Футбольний Турнір пам'яті Миколи Архиповича Шаламова

Турнір заснований на честь і в пам'ять депутата Запорізької обласної ради Миколи Шаламова. Його дружина, Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» та голова БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова», намагається зробити усе можливе для того, щоб у наших серцях не згасала пам’ять про Миколу Архиповича.

Перед початком змагань Пришибський селищний голова Віталій Величко звернувся до спортсменів, побажавши їм успіхів у грі, а також подякував Галині Шаламовій за організацію спортивного заходу.

19.10.2020

25 років тому на сільськогосподарській карті України з’явилося самостійне відокремлене підприємство Приватне акціонерне товариство «Михайлівський райагропостач». Взагалі, розпочало воно своє існування у 1963 році як структурний підрозділ районного об’єднання «Сільгосптехніка». Потім, у 1986 році, було створено підприємство зі статусом юридичної особи «Михайлівське районне підприємство матеріально-технічного постачання райагропрому»,  шляхом відокремлення від районного об’єднання. А вже 18 жовтня 1995 року було зареєстровано саме Приватне акціонерне товариство «Михайлівський райагропостач»

Коли підприємство стало самостійною відокремленою юридичною особою, воно налічувало всього 36 працівників і займалося матеріально-технічним постачанням за обласною централізованою рознарядкою сільгоспвиробникам усіх форм власності запчастин, нафтопродуктів, матеріалів, сільгосптехніки та навісного обладнання до неї, автомобілів, мінеральних добрив, метизів тощо. В період розпаду Радянського Союзу підприємство почало працювати за договорами купівлі/продажу та обміну (бартеру за еквівалентною вартістю).

 
18.10.2020

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©