Контактные данные

ГАЛИНА ВІКТОРІВНА ШАЛАМОВА

ПОПОВНИЛА КНИГУ ПОШАНИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №184 від 06.06.2020

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підписав розпорядження про нагородження депутата Михайлівської районної ради, голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», голови БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» Галини Вікторівни Шаламової орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня із занесенням її до Книги Пошани Запорізької обласної ради!               

Дану відзнаку Галина Вікторівна заслужила за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську і благочинну діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Михайлівського району Запорізької області та з нагоди 210-ої річниці з дня заснування Михайлівки Запорізької області!

Колективи АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» та ФГ «Агро-Константа» щиросердечно вітають Галину Вікторівну з нагоди відзначення цією високою нагородою:

«Щиро радіємо всім злетам і перемогам нашого керівника! Галино Вікторівно, ми бажаємо Вам ніколи не зупинятися на досягнутому і все далі крокувати вперед до поставлених високих цілей! Зичимо Божого благословення у всіх починаннях, незгасимого оптимізму, наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й ідейних пошуках. Нехай Ваша енергія, досвід, невичерпний потенціал і надалі служитимуть на розвиток нашого підприємства, на благо Михайлівського району та України, а поруч з Вами завжди буде Янгол-охоронець, який оберігає Вас на цьому непростому шляху!»

Сама ж Галина Вікторівна, приймаючи привітання, не втомлюється повторювати, що кожна нагорода – це спільна з колективом заслуга!

А ми бажаємо і надалі зберігати цей вогонь у серці, щоб запалювати ним всіх навколо! Нових професійних досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та визначних звершень! ДИТИНСТВО МАЄ БУТИ ЯСКРАВИМ  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №184 від 06.06.2020

Дитинство - це пора солодких мрій, нестримних емоцій і яскравих веселощів! А ми, дорослі, маємо робити все для того, щоб огорнути малят своєю увагою та турботою.

Тож попри карантин голова БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" Галина Вікторівна Шаламова все ж знайшла можливість привітати малят з їхнім святом, передавши розвиваючі розмальовки з кольоровими олівцями у Пришибський дитячий садок "Сонечко" та Тимошівський дитячий садок "Васильок" (Михайлівський район), Благовіщенський дитячий садок "Пролісок" (К-Дніпровський район) та Малобілозерський дитячий садок "Сонечко" (Василівський р-н)! Ну а садочки вже передадуть вихованцям ці подарунки від Галини Вікторівни.

"Розмалюй своє дитинство яскравими кольорами!" - закликають розмальовки для малечі від Благодійної організації. А й справді - дитинство має бути яскравим! Погоджуєтесь?ВІДКРИТТЯ НОВОГО МАГАЗИНУ
АТ «МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ»
В МИХАЙЛІВЦІ 
Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №184 від 06.06.2020 

16 травня відзначається Міжнародний день світла. Зробити цей день світлішим і додати комфорту у життя своїх земляків вирішило і АТ «Михайлівський райагропостач» під ефективним керівництвом голови Наглядової ради Галини Вікторівни Шаламової. Саме цього дня в смт Михайлівка поблизу Михайлівського будинку культури було відкрито новий магазин «НИВА-3».

В асортименті - свіжі овочі та фрукти, вирощені дбайливими руками справжніх професіоналів, соління, інші продукти харчування, товари повсякденного попиту, сертифіковані ефективні миючі засоби та засоби повсякденної гігієни, господарчі товари та інші не менш необхідні речі.

  • Шановні покупці, звертайтесь до нас зі своїми порадами і пропозиціями, щоб ми з Вашою допомогою ставали ще краще, вдосконалювалися та розвивалися, - звертається до покупців Галина Вікторівна.

З моменту відкриття нового магазину минуло понад два тижні. І всі покупці не лише знайомились, скуповувались, пробували продукцію в перший період роботи магазину, але й мали нагоду взяти участь у безпрограшній лотереї з розіграшами корисних подарунків.

 

Галина Вікторівна вирішила, що відкриття магазину має бути радісною подією не лише для підприємства, але і для жителів селища. Тож, минулої п’ятниці, 29 травня, весело та яскраво пройшов розіграш призів серед чеків на суму понад 300 гривень.  Дощ та вітер не завадили працівникам підприємства зробити цей день сонячним та теплим.

Ось так – незважаючи на проблеми, з яким стикається малий та середній бізнес впродовж шляху свого розвитку, є підприємства, які прагнуть до змін, ставлять собі все вищі цілі і впевнено їх досягають! Головне – команда, якій під силу все! ДНІПРОРУДНЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ ВІД МИХАЙЛІВЩИНИ   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №183 від 30.05.2020

Нагадаємо, зараз у КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна лікарня» проходять лікування від коронавірусної інфекції 3 пацієнти з Михайлівського району. І БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» на чолі з Галиною Шаламовою вирішив передати засоби індивідуального захисту для лікарів, які турбуються про наших земляків.

- У зв’язку з карантином, серед напрямків діяльності «Благодійного фонду імені М.А.Шаламова» з’явився ще один вектор. Це – підтримка лікарів, які стоять на передовій війни з COVID-19, - зазначає Галина Шаламова. - Ми допомагаємо як закладам, які є на першому етапі прийому людей з симптомами респіраторних захворювань, так і тим медичним закладам, які спеціалізуються на лікування коронавірусної інфекції.

Тож, 21 травня, представники «Благодійного фонду імені М.А.Шаламова» передали голові Михайлівської РДА Олексію Тимківу різні типи респіраторів, захисні костюми, високі посилені бахали, захисні халати та дезінфікуючі засоби. Цього ж дня очільник району передав пакунки від Благодійного фонду заступнику головного лікаря з медичної частини КНП «Дніпрорудненська багатопрофільна лікарня» Оксані Вертій.

Медик також повідомила, що стан трьох мешканців Михайлівського району які перебувають в госпіталі, задовільний.

Зараз засоби індивідуального захисту для медичних працівників – це основне, тому що вони контактують з великою кількістю пацієнтів.

Дякуємо їм за професіоналізм і надійність.  Підтримаємо наших медиків разом! ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЛЯ ПРИЗОВНИКІВ  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №182 від 23.05.2020
До голови БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" Галини Вікторівни Шаламової звернувся голова Михайлівської РДА Олексій Миколайович Тимків з проханням надати допомогу засобами індивідуального захисту для призовників Михайлівського районного військкомату.

Для підтримки призовників Галина Вікторівна доручила представникам Благодійного фонду передати військовому комісару Михайлівського районного військового комісаріату капітану Анатолію Івановичу Савенку маски, дезінфікуючі спреї та рукавички для індивідуального захисту.

Подолаємо разом цей складний шлях!


ДО ВІДОМА КЛІЄНТІВ АТ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ"  
Звертаємо Вашу увагу, що АТ "Михайлівський райагропостач", його дочірні підприємства та магазини "НИВА", "НИВА-1", "НИВА-2", "НИВА-3"  працюють згідно з рекомендаціями постанови МОЗ України №17 від 09.05.2020р.


ПОДЯКА ЗА ЛЮДЯНІСТЬ Й ТУРБОТУ Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №181 від 16.05.2020

До редакції газети «НАШе Життя: новини» звернулися Галина Жорнік та Світлана Компольщик, щоб передати слова подяки соцпрацівникам та небайдужим жителям району за турботу про пенсіонерів та людей з інвалідністю.

Нагадаємо, у рамках співпраці Мінсоцполітики із Національною мережею продуктових магазинів АТБ передбачено надання продуктових наборів для одиноких та одинокопроживаючих осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують догляду.

КУ «Центр соціальних послуг Михайлівської селищної ради» отримав 1889 продовольчих наборів для підтримки найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв'язку з короновірусною інфекцією COVID-19. Всі працівники установи були «на передовій» карантинного бою, адже до розвезення пакунків долучилися всі – від соцпрацівників до фахівців і завідуючих! Основна проблема полягала в тому, щоб отримати всі ці пакети у м.Василівка. А це в сумі – понад 16 тон!

До підвезення наборів долучилися і небайдужі громадяни та установи! Так, для жителів Михайлівщини пакунки перевезли транспортом АТ «Михайлівський райагропостач» (голова Наглядової ради – Галина Шаламова), «Агрофірми ім.Мічуріна» (керівник – Віктор Дудка), голови Плодородненської ОТГ Андрія Ходирєва та братів Пойташ.

- Кожному, хто долучився до цієї доброї справи, говоримо слова щирої вдячності, - зазначають пані Галина та пані Світлана. – Повірте, підтримка та увага дуже важлива для літніх людей, адже кожен з нас радий був відчути цю турботу!НИЗЬКИЙ УКЛІН ДОЗЕМНИЙ НАШ ПРИЙМІТЬ!  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №180 від 09.05.2020

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня,  що є приводом для згадок сумних подій 1939-1945 років.  Наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни.

І щороку у ці дні на підприємстві АТ "Михайлівський райагропостач" згадують всіх тих, у кого ми у безкінечному боргу за наше життя, схиляють свої голови  перед полеглими...

Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради підприємства, передає особливі слова подяки і вітання партнерам-орендодавцям, які зробили свій внесок у здобуття Перемоги у ІІ Світовій війні:

  • Бутенку Миколі Самійловичу,
  • Кузьменко Агафії Філонівні,
  • Євдокімовій Зінаїді Федорівні,
  • Даценко Володимиру Дмитровичу,
  • Завгородній Катерині Дмитрівні,
  • Якубі Миколі Антоновичу,
  • Нестеровій Марії Василівні,
  • Кадровій Тамарі Гнатівні…

Це - день честі і слави всіх, хто мужньо, із зброєю в руках, виступив проти ворога, витримав тягар війни і невтомною працею наближав Перемогу. А сьогодні, коли наша країна вкотре виборює свою незалежність, ми повинні не втрачати віри й терпіння, мужності та оптимізму, беручи за взірець тих, хто в далекі роки відстояв мир…

День Перемоги - ясне свято миру,

День щастя, що крізь біль в серці щемить...

Ви - його свідки, мужні і сміливі!

Низький уклін доземний наш прийміть!

 
   


ЄДНАЙМОСЯ В ІМ'Я ПЕРЕМОГИ  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №179 від 02.05.2020

БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» закликає усіх долучитися до збору коштів для надання адресної допомоги ветеранам війни, праці, дітям війни, інвалідам війни, сім’ям загиблих та померлих ветеранів - учасників бойових дій.

Благодійний телемарафон «Пам’ять» проводиться з нагоди відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

Як і торік основною метою проведення такого телемарафону є гідне вшанування подвигу українського народу, його внеску в перемогу у Другій світовій війні, увічнення пам’яті загиблих воїнів, а також нинішніх захисників — учасників антитерористичної операції.

Власне, Благодійна організація «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» і сама є щорічним учасником телемарафону, адже, як зазначає голова організації Галина Вікторівна Шаламова, ми усі – у неоціненному боргу перед нашими захисниками та визволителями:

- Закликаємо керівників установ, організацій, приватних підприємців та усіх земляків також долучитися до збору коштів для ветеранів війни, щоб кожен з них відчув турботу про себе!

   


РОКОВИНИ СВІТЛОЇ ПАМ'ЯТІ
МИКОЛИ АРХИПОВИЧА ШАЛАМОВА
(16.05.1954-29.04.2014) 
  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №178 від 25.04.2020

Шесть лет,
как ушел, Архипович, Ты навсегда...
Туда, откуда нет возврата…
Шесть лет как, мой любимый,
нет Тебя...
Слезами не измерить эту боль,
эту утрату...

 

Весна…
Твоя, Архипович, любимая пора,
Время стремлений,
жизни и расцвета,
Весна шестая… Снова без Тебя…
И этот день… Словно вчера произошло всё это…

 

Все так же тяжело
и так же жутко больно,
Как мне смириться?
Не найду ответа…
И в мыслях всё с Тобой
я обсуждаю подневольно…
Так не хватает мне подсказки, Твоего совета…

 

Архипович... Такой степенный...
мудрый... мой...
Тебя здесь никогда уже не будет...
И мы встречаемся
только на облаке из снов...
В жизни вокруг -
одни чужие люди...

 

Все суетятся. Все в делах.
Все так спешат.
Вошла и я уже
в этот житейский вихорь,
И вдруг воспоминанье:
Твой голос и Твой взгляд…
Шесть лет, как нет Тебя, –
душа рыдает тихо...

 

 

 
 

Микола Архипович...

Наш ШЕФ…
Невже так довго Вас нема?
Шість років всі падіння і всі злети
Без Вас…
Й ця думка –
мов натягнута струна…
Шість років
ми вітаємось з портретом…

Наш ШЕФ…
Ви знайте, ми крокуєм далі
Ще Вами вказаним
для нас шляхом…
Підкорюєм вершин ми вертикалі,
Щоб Ви пишалися.
І це для нас – закон!

 Наш ШЕФ…
Наш колектив щорік зростає,
І навіть той, кому не пощасливилось пізнати Вас,
Всі настанови Ваші мудрі поважає,
Цінує цей проведений
на підприємстві час…

Наш ШЕФ…
Ми пам’ятаєм, не забули
Поради Ваші, що завжди живі,
Їх цінність ми не раз уже відчули
На підприємстві
й, часом, на собі…

 Наш ШЕФ…
Спасибі, що обрали
Ви нас, щоб разом
крокувать життям…
Спасибі долі й Богу,
що ми всі Вас знали!
І смерть не зітре
нам ці почуття!

 Світла пам’ять…

З повагою, колективи
АТ «Михайлівський райагропостач»
та ДСГП «Агроцентр»

И сердце разрывается!
Не пульс – одни рывки…
И леденеет, словно в Антарктиде...
Как не хватает
Твоей помощи, руки...
И как же трудно
слушать панихиду...

 

Все эти годы
я Тебя везде встречаю:
В толпе прохожих,
в схожих силуэтах...
Тебя здесь нет… Я это понимаю…
Остался в снах моих Ты...
и в своих портретах...

 

Я понимаю: нужно дальше жить,
И наша встреча
обязательно случится,
Ведь говорят: у Бога смерти нет…
Ты рядом… Ты вернулся к нам Небесной птицей…

 

 

Я верю – Ангелом пришел ко мне с Небес,
Средь суеты мирской
Тебя не встретить…
Ты жить хотел…
Ты добрым был для всех…
Ты так любил людей,
родную землю...

 

Так горько сознавать,
что Ты так мало прожил,
Что стоит точка в Твоей книге
под названьем «Жизнь»…
И пусть, Архипович,
Твой жизни путь прервался,
Но в памяти людей
Ты продолжаешь жить…


Помню и скучаю!..

Любящая жена
Галина Шаламова


ДОПОМОГА ПРАЦІВНИКАМ
МАЛОБІЛОЗЕРСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №178 від 25.04.2020

Україною швидко поширюється інфекція коронавірусу, тож виконавчий комітет та депутатський корпус Малобілозерської сільської ради, глибоко стурбовані цією непростою ситуацією, звернулися до БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" (голова Галина Шаламова) за допомогою для КНП "Малобілозерська амбулаторія загальної практики сімейної медицини".

- Першочергове надання медичної допомоги мешканцям сільської ради буде на базі КНП "Малобілозерська амбулаторія загальної практики сімейної медицини", - наголошує сільський голова Сергій Вовк - прохаємо Вас не бути байдужими та спільними зусиллями долучитися до боротьби з надзвичайною ситуацією, що складається навколо загрози з поширення коронавірусної інфекції.

Тож 17 квітня представники БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" відвезли  захисні комбінезони, маски, рукавички та дезінфікуючі засоби для працівників Малобілозерської амбулаторії.

"Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" активно долучається до протидії поширенню коронавірусу, адже у важкі часи нам потрібна підтримка один одного.

Подолаємо цей складний шлях разом!

   


ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У НЕПРОСТІ ЧАСИ   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №177 від 18.04.2020

Працювати на результат завжди легше, коли є підтримка. Особливо її цінність ми відчуваємо у критичних ситуаціях. Так, сьогодні, у зв’язку з коронавірусною пандемією світ опинився досить жорстких реаліях. Нестача засобів індивідуального захисту вибиває з колії, а отже так важлива допомога благодійників, котрі своєю діяльністю підтримують роботу установ та організацій.

Так, Благодійна організація “Благодійний фонд імені М.А.Шаламова”  за ініціативи голови Галини Шаламової передала благодійну допомогу Михайлівській багатопрофільній лікарні.

Від Фонду медики отримали найнеобхідніше: маски, респіратори, захисні комбінезони і халати, оприскувачі з дезінфікуючими засобами і рукавички.

- БО “Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" – соціально відповідальна організація, - зазначає Галина Вікторівна. - Ми розуміємо, що нині ситуація – не зовсім проста, а лікарі в ці дні – на передовій захисту громадян від поширення епідемії , і вони, як ніхто, потребують допомоги.

За словами директора КНП "Михайлівська багатопрофільна лікарня" Івана Васильовича Гайдаржі, у час пандемії КОВІД-19, коли засобів захисту медичних працівників бракує, допомога  є дуже вчасною і важливою, тому щиро вдячні БО “Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" і Галині Вікторівні за підтримку.

 

Крім того, допомогу засобами захисту у непрості часи отримали Пришибська селищна рада, Комунальне підприємство «Пришиб», Михайлівський райвідділ національної поліції України в Запорізькій області.

Маски, рукавички та дезінфікуючі спреї, які передали представники БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова", тепер захищатимуть не тільки здоров'я працівників вищезгаданих установ, але і жителів Михайлівщини, з якими вони спілкуватимуться.

Для боротьби з коронавірусною інфекцією потрібно об'єднувати зусилля, тож подолаємо цей складний шлях разом!ГОЛОВНЕ - ЗАЛИШАТИСЬ ЛЮДЬМИ!   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №176 від 11.04.2020 

Сьогодні, коли шалено зросли в ціні маски та дезінфікуючі засоби, коли підприємці намагаються заробити на світовому нещасті, ми прагнемо нагадати про вічні цінності людини: любов, повага, чесність, милосердя, взаємодопомога. Їх не придбаєш у магазині, їх ні в кого не позичиш…

- У цей скрутний час ми звертаємося до Вас, нам потрібна допомога у продуктах харчування для годування лікарів, які підуть в обсервацію, - звернулася до голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галини Шаламової голова правління БФ «Емоція» Злата Некрасова.

І машина з картоплею, капустою, буряком, морквою, цибулею та часником відправилася до Запоріжжя, щоб підтримати медиків, котрі сьогодні стали на захист нашого здоров’я у війні з коронавірусною пандемією, а також хворих, у яких підтвердився даний діагноз. А від БО БФ «Емоція» машина АТ «Михайлівський райагропостач» рушила до Запорізької обласної клінічної лікарні, щоб перевезти медичні маски.

Зараз – саме той час, коли ми маємо об’єднати всі зусилля для захисту наших рідних та близьких! І, звичайно, в будь-якій ситуації, необхідно залишатися людьми!З ТУРБОТОЮ ПРО ВАС!    Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №175 від 04.04.2020

Головні новини світу як і раніше пов’язані з пандемією коронавірусу. Жорсткі карантинні заходи вводить не тільки Україна, але й багато інших країн Західного світу. Всі розуміють, що краще зараз зазнати серйозні незручності, ніж потім зіткнутися з італійською ситуацією, коли через одномоментний вал пацієнтів їх просто нікому, ніде і нічим буде лікувати.

А показники в цій сфері зростають: сьогодні число людей, що заразилися в світі за межами Китаю, стало вище числа китайців, які підхопили коронавірусну інфекцію. Причому ніяких поліпшень у цій сфері поки що не помітно.

Щоб максимально убезпечити своїх партнерів-орендодавців, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Шаламова потурбувалася про їхній індивідуальний захист, забезпечивши їх спеціальними наборами, до складу яких увійшли: дезінфікуючий спрей, маска та рукавички.

- Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо цінність нашого здоров’я, - зазначає Галина Вікторівна. – І я закликаю всіх: бережіть себе, бережіть своїх рідних. Залишайтеся вдома, відклавши всі свої справи на потім. А якщо ж Вам все-таки необхідно вийти, користуйтеся засобами індивідуального захисту!

Дійсно, здоров'я дарується людині один раз. Його дуже легко втратити й дуже важко відновити. Тому ціна йому – дуже висока. Тож, бережіть себе, бо саме здоров`я  є одним з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя!ПОДОЛАЄМО ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ШЛЯХ РАЗОМ!   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №174 від 28.03.2020

Всі ми добре знаємо зоопарк родини Пилишенко, який знаходиться на околиці міста Василівка. Ми їздили туди самі, возили діток чи онуків, щоб подивитися на тигрів, левів, ведмедів, леопарда чи пантеру...

Однак сьогодні власники зоопарку Олександр і Олена опинилися у вкрай складному становищі: у зв’язку з карантином, відвідування зоопарку туристами заборонено, а зусиллями однієї сім'ї утримувати весь реабілітаційний центр не вдається.

- Нам дуже необхідне м'ясо, крупи, овочі, сухарі. Можливо, існують якісь оптові бази тощо, які можуть безоплатно (оскільки елементарно немає за що купити) поділитися з нами хоч чимось, - кинула клич про допомогу родина Пилишенко в соціальних мережах.

До благодійної акції долучилося і АТ «Михайлівський райагропостач» на чолі з Галиною Шаламовою. Так, цього тижня працівники підприємства відвезли до зоопарку машину овочів та круп.

Якщо у Вас, шановні читачі, є можливість підтримати зоопарк Пилишенко, надаємо Вам реквізити:

Карта ПБ: 5168 7422 2078 2985 - Пилишенко Олександр Олександрович

Об’єднаймо зусилля, щоб пройти цей складний шлях разом!ПРИРОДА ПОСТАВИЛА НА ПАУЗУ
ВЕСНЯНІ ПОЛЬОВІ РОБОТИ
 Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №173 від 21.03.2020 

Весняні польові роботи на Михайлівщині, як і в минулі роки, почалися раніше — тепла погода дозволяла. Як розповів нам  головний агроном ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач» Арсен Сулейманов, на полях підприємства 4 березня вже почали сіяти ярий ячмінь та горох:

- Впоралися за 10 днів. За цей період ми також внесли підкормку озимої пшениці та заборонували поле під озимі культури на площі 1000 га. Підживлення озимого ріпаку та озимого гороху ми внесли ще в лютому, а в березні працювали за методом Бузицького - ранньовесняне кореневе підживлення озимих зернових азотними добривами врізанням дисковими сівалками в ґрунт.

За останні 3-4 роки вже помітна тенденція зсунення сівби ярих культур на більш ранні терміни. Здебільшого це робиться задля того, щоб встигнути ефективно використати зимові запаси продуктивної вологи. Адже саме вологу сьогодні називають головним лімітуючим фактором вирощування сільськогосподарських культур.

За словами Арсена Сидиковича, стан озимих культур є задовільним, однак агроном відзначає, що зараз рослини знаходяться в стані стресу, оскільки при настанні теплої погоди, розпочався період вегетації, а потім несподівано повернулися морози.

Через повернення низьких температур польові роботи тимчасово призупинені, але, як тільки повернеться тепло, техніка вийде в поле для оприскування озимого ріпаку, гороху, ячменя.

   


 ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!
ГАЛИНА ШАЛАМОВА-ГОСПОДИНЯ СВОГО КРАЮ!
 Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №171 від 07.03.2020

Господиня… Коли хтось промовляє це слово, від нього завжди віє теплом, затишком, атмосферою домашнього комфорту… Воно ніби світиться всім тим добрим та чистим, що лишень можна уявити в наших оселях… Але є жінки, переповнені цим теплом та затишком, тому щедро ним діляться, зігріваючи всіх навколо, набагато перевищуючи радіус своїх домівок!

Саме для того, щоб відзначити таких жінок, щорічно по всій Запорізькій області проходить конкурс «Господиня свого краю». У цьому році в ньому взяли участь 108 претенденток. Цього року господинь вибирали в 16 номінаціях: «Жінка – представник місцевих органів виконавчої влади», «Жінка – працівник органів місцевого самоврядування», «Жінка – громадський діяч», «Жінка – керівник підприємства», «Жінка – працівник агропромислового комплексу», «Жінка – працівник малого та середнього бізнесу», «Жінка – працівник освіти і науки», «Жінка – працівник охорони здоров’я», «Жінка – працівник культури та мистецтва», «Жінка – спортсменка», «Жінка – працівник засобів масової інформації», «Жінка – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури», «Жінка – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України», «Жінка – працівник сфери соціального захисту населення», «Жінка – волонтер», «Жінка – берегиня свого роду».

Господині краю – це жінки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, є неформальними лідерами, впливають на громадське життя району. Тож, за поданням Пришибської селищної ради у номінації «Жінка – керівник підприємства» була представлена ​​кандидатура яскравої, невтомної і креативної голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галини Шаламової.

18 лютого 2020 року відбулося засідання обласної конкурсної комісії, на якому було визначено жінок-переможниць Конкурсу у всіх 16 номінаціях. Серед 48 переможниць – і Галина Вікторівна! Традиційно нагородження проходить до Міжнародного жіночого дня в Запоріжжі. Отож 5 березня у стінах Запорізької ОДА Галині Вікторівні Шаламовій урочисто вручили Диплом, який засвідчує це високе звання!

Колектив АТ «Михайлівський райагропостач» щиро вітає свого керівника із заслуженою нагородою та бажає їй сил і наснаги у втіленні інноваційних ідей у сфері сільського господарства, творчих пошуків, натхнення і невичерпної енергії, досягнення нових вершин на професійній ниві, що сприятиме подальшій благодійній діяльності для розквіту наших територій!США vs Україна:

добре там, де нас немає

  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №170 від 29.02.2020

Нещодавно у Туларі (Каліфорнія) відбулася подія світового масштабу - міжнародна виставка передових сільськогосподарських технологій і машин World AG Expo 2020!

У складі української делегації з діловою поїздкою побувала в США і Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», де відвідала найбільший промисловий центр штатів - місто Лос-Анджелес, яке славиться міжнародною торгівлею, теле і кінопромисловістю, а також проведенням найбільших міжнародних виставок.

World AG Expo проводиться з 1968 року і за майже півстолітню історію перетворилася в найбільшу високопрофесійну сільськогосподарську виставку. Подія привертає увагу фермерів і фахівців сільського господарства з усього світу.

Дуже приємно українську делегацію вразила зустріч з боку організатора Сарахелени Мартінез – привітна, тепла і дружня. Відвідувачам World AG Expo 2020, були продемонстровані інноваційні розробки, новинки і останні досягнення, що стосуються фермерської техніки, сільськогосподарських комунікацій, аграрних технологій, сільськогосподарського обладнання та сировини. Більше 1500 учасників експозиції продемонстрували найновіші у сільгосптехніці обладнання, комунікації та технології на майже 800 кв.км виставкової площі!

- Паралельно з виставкою World AG Expo 2020 проходили і семінари, орієнтовані на різні теми, цікаві представникам агробізнесу, - зазначає Галина Вікторівна. -  Крім того, ми мали можливість відвідати унікальні фермерські господарства, де вирощуються черешні, горіхи, мандарини, хурма, гранат та п’ять різновидів апельсинів, а також державні виноградники. Цікавою і насиченою була зустріч з фермером Др.Малі, який продемонстрував всі етапи роботи на землі, що є далекою від українських чорноземів, проте завдяки дотриманню технологій дає високі показники урожайності.

Під час однієї з екскурсій делегація відвідала також сади J&S. Ця подорож пояснила, як зберігається стік талових снігів та як він вивільняється протягом року на основі попиту на сільське господарство.

Ну і звісно, візит до США не обмежився лише робочими моментами, оскільки в будь-якій подорожі хочеться дізнатися побільше і про устрій, і про спосіб життя місцевого населення, і про систему цінностей.

За словами Галини Вікторівни, їй дуже сподобався чіткий поділ сфер діяльності у містах: Лос-Анджелес - місто бізнес-діяльності; Вашингтон - політичне місто; Лас-Вегас - місто дозвілля. Кожне - по-своєму цікаве, насичене і бурхливе!

- У Лос-Анджелесі я побачила, як знімаються фільми та не відмовила собі у задоволенні зробити фото на пам'ять біля телевежі Юніверсал-Сіті. У Вашингтоні, звичайно ж, відвідала з екскурсією Білий дім і зробила фото біля пам'ятника Шевченку, який знаходиться на центральній вулиці столиці США - хіба не яскравий показник поваги до України, її народу та її цінностей?! Ну а Лас-Вегас - це місто, яке не спить ні вдень, ні вночі, яке осяює своїми вогнями не лише вулиці, але й запалює іскри азарту в очах своїх гостей! США - країна контрастів, - ділиться враженнями Галина Вікторівна. - Солоні озера нижче рівня моря, дивовижні каньйони, унікальна гідротехнічна споруда Гребля Гувера, яка вражає своєю величчю і потужністю! Ну і, звичайно, вразив Нью-Йорк, а особливо Брайтон-Біч - район Брукліна, де не потрібна англійська, адже саме тут проживають українці та росіяни, які створили "маленьку Одесу" в США...

І провідною червоною ниткою крізь розмову з Галиною Вікторівною проходила всім відома теза - добре там, де нас немає, а ми живемо в Україні - країні, багатій своїми чорноземами, ріками, озерами... і не цінуємо того, що маємо! Тож пані Галина закликає любити свою країну, розвивати її, разом будувати її прекрасне майбутнє, її силу і міць, дбати про ті ресурси, які нас оточують!

Ми - українці, так давайте приведемо Україну до розквіту!


 І РАНИ ЇХНІ ВЖЕ НЕ ЇМ БОЛЯТЬ...   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №169 від 22.02.2020
 

Вже шостий рік поспіль в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

Вшанувати їхню пам’ять впродовж дня 20 лютого на площу біля пам’ятника борцю за українську націю Т.Г.Шевченку в смт Михайлівка збиралися органи місцевої влади, небайдужі жителі селища та району, представники установ та організацій Михайлівщини, серед яких і АТ «Михайлівський райагропостач».

Цього дня ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України: ці зовсім юні хлопці та дівчата пішли на свідому самопожертву  заради європейського вибору. І пам’ять про подвиг Небесної Сотні спонукає нас продовжувати справу, розпочату ними, – змінювати нашу країну на краще, забувши про приналежність до об’єднань і партій, кожному на своїй ділянці дбати про спільне благо - розвиток сіл, селищ, району, області, України!ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ -
ЯК ВИЯВ ТРЕПЕТНОЇ ЛЮБОВІ
 Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №168 від 15.02.2020

Діти – це особлива частина нашого життя, вщерть сповнена любові, ніжності і трепету. А отже і свято, присвячене любові, Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», вирішила провести по-особливому – з дітьми!

Отже, Галина Вікторівна запросила всіх дітей та онуків працівників підприємства 14 лютого відвідати майстер-клас з приготування піци для юних кулінарів в м.Запоріжжя!

Програма майстер-класу включила в себе:

- Знайомство з історією Середньовіччя в куточках ресторану «Sir Lancelot», декорованого під старовинний замок з масою реквізиту і потайними тунелями;

- Майстер-клас з приготування піци під чуйним керівництвом шеф-кухаря з цікавими історіями про походження цієї страви і секретами приготування;

- Фотосесія зі знаряддям лицарів і тематичними реквізитами.

Наприкінці такого яскравого дійства всім дітлахам урочисто вручили іменні сертифікати з присвоєнням звання: МАЙСТЕР-піцайола! Ви уявляєте щастя цих юних кулінарів?

Ну а потім хлопчики та дівчатка разом з батьками куштували приготовані власноруч шедеври! І кожна з родин світилася щастям – а хіба не так має проходити день, присвячений любові?  

І діти, і дорослі передають Галині Вікторівні слова вдячності за незабутні враження і море позитивних емоцій!

 


 ОБ'ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ
ДЛЯ РОЗВИТКУ АГРАРНОЇ СФЕРИ
 Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №167 від 08.02.2020

Ми живемо у часи стрімкої технічної революції, яка повністю змінює наш спосіб життя, роботи і комунікації. Досить складно в сучасних умовах обходитись без інтернету, соцмереж, різноманітної техніки та гаджетів. Та практично неможливо прожити без свіжих овочів і фруктів, без ситної каші та хліба. Всі ці продукти проходять довгий шлях, доки потраплять до нашого столу. А починається цей шлях на полі чи в теплиці, якими управляють кваліфіковані фахівці.

Аграрна сфера є однією з найважливіших в Україні, а тому її фахівці мають велику місію і щоб її виконати проводяться наукові дослідження, розробляючи мінеральні добрива і речовини для захисту рослин, застосовують найновіші технології з використанням генної інженерії та біотехнології, робототехніки й електроніки.

І для того, щоб представники сільськогосподарської сфери мали можливість вивчити нові способи підвищення якісних та кількісних показників врожайності, а також вигідно та вчасно придбати засоби захисту рослин, за ініціативи Галини Шаламової, голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», на території підприємства пройшов масштабний Агрофорум на тему «МЕТОДИ ЗБІЛЬШЕННЯ ВРОЖАЙНОСТІ У ЗОНІ ПІДВИЩЕНОГО РИЗИКУ ЗЕМЛЕРОБСТВА З ВИКОРИСТАННЯМ АГРОХІМІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ».

Форум зібрав до 100 учасників, серед яких керівники та агрономи підприємств, фізичні особи-підприємці (ФОП), одноосібники і всі-всі-всі, кого цікавить тема розвитку агросектору з Михайлівського, Василівського, Веселівського, Токмацького, Мелітопольського, Якимівського та Великобілозерського районів.

Відкривала форум господиня заходу - голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Шаламова. Вона зробила акцент на взаємовідносинах між представниками аграрного бізнесу, а також наголосила на наявності сертифікованих
(НАСРР) складів АТ «Михайлівський райагропостач»,
де можна буде придбати якісні засоби захисту рослин та добрива, необхідні для роботи аграріїв. Отже, Галина Вікторівна привітала всіх колег, партнерів та друзів на своїй території, побажала продуктивної роботи та запросила всіх до співпраці.

З вітальним словом звернувся до присутніх і голова Михайлівської райдержадміністрації Олексій Тимків, котрий висловив побажання представникам сільськогосподарської сфери, щоб даний форум став відправною точкою для нових звершень та відкриттів!

Спікери Агрофоруму розповіли присутнім про хвороби та шкідників, які шкодять різним видам культур та про новинки у сфері агрохімічної продукції.

В першій половині заходу були розглянуті такі питання:

- Фітосанітарний стан сільськогосподарських рослин та рекомендації щодо захисту основних культур (спікер - Євген Зобнєв,  регіональний представник компанії «Okean Invest»);

- Засоби захисту рослин 2020 (спікер – Дмитро Кравченко, менеджер регіонального структурного підрозділу «Бізон-Тех 2006»);

- Нові засоби захисту рослин та їх механізм дії (спікер – Олександр Чайка, директор управління регіонального розвитку Центрального регіону ТОВ «Хімагромаркетинг»).

Під час Агрофоруму до представників агробізнесу звернувся також начальник відділу ММСБ Запорізького обласного управління Ощадбанку Олексій Бєлєвський. Він ознайомив присутніх з реалізацією Державної програми підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%», ініційованій Президентом України та Кабінетом Міністрів. Так, діятимуть три можливі ставки кредитування: 5%, 7% або 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн грн річної виручки або від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців). Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

Після невеличкого кава-брейку представники агросектору та спікери повернулися до роботи. Тож, друга частина заходу передбачала розгляд таких питань:

- Застосування мікродобрив, як невід'ємна складова сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур (спікер - Денис Саліков, керівник агровідділу ТД «Кіссон»);

- Застосування засобів захисту рослин: як досягти очікуваного ефекту (спікер - Володимир Миронов, регіональний представник Запорізької області ТОВ «Альфа Смарт Агро»);

- Огляд і новинки засобів захисту рослин, робота з пестицидами (спікер - Артем Ломейко, директор ТОВ «ІСТ-ТРЕЙД ГРУПП»).

Провідні дистриб’ютори мінеральних добрив та засобів захисту рослин в Україні наголосили на їх тісній співпраці з АТ «Михайлівський райагропостач», а отже запросили всіх звертатися за своєю агрохімічною продукцією до підприємства, яке має всі умови для її якісного зберігання.

Завершилося обговорення обміном думками про можливості взаємодії представників аграрного бізнесу та співпраці для консолідації зусиль у сфері сільського господарства.

При підведенні підсумків Агрофоруму Галина Шаламова подякувала всім за плідну роботу та запросила до продуктивної співпраці, щоб об’єднати аграріїв не тільки в сівбі, вирощуванні, догляді та збиранні рослин, але й у об’єднанні об’ємів при відвантаженні та продажу продукції за вигідними цінами, запропонувавши фінансові рішення від АТ «Михайлівський райагропостач». Галина Вікторівна також наголосила, що за додатковою домовленістю підприємство надаватиме всім виробникам сільськогосподарської продукції послуги не лише з постачання товарно-матеріальних цінностей, але й сівби, оприскування, збирання і транспортування врожаю.

Голова Михайлівської РДА Олексій Тимків подякував Галині Вікторівні за проведення такого масштабного аграрного заходу, на його думку, не лише міжрайонного рівня, але й навіть обласного, а також побажав усім працівникам сільського господарства щедрих урожаїв та успіхів у такій важливій справі.

Сподіваємося, що даний Агрофорум стане однією зі сходинок, які вестимуть аграрний сектор нашого регіону (зона ризикованого землеробства) до розквіту! Всі учасники були задоволені діловим наповненням заходу, мотивовані змінювати підхід до ведення агробізнесу. ІСТОРІЯ В ОДНІЙ ЖИТТЄВІЙ ДОЛІ  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №167 від 08.02.2020 

7 лютого відзначила 90-річний Ювілей Зінаїда Федорівна Євдокімова.

Нелегкі трудові будні, буремні періоди в історії України не змогли оминути її. Але, незважаючи на все, вона відкрита до спілкування, щира та добросердечна.

Зінаїда Федорівна – учасник війни, будучи 14-річною дівчинкою, вона працювала в госпіталі санітаркою. По закінченні війни жила в Ташкенті, де помітили її відповідальність та самовідданість у роботі та влаштували на посаду старшої медсестри (при тому, що відповідної освіти Зінаїда Федорівна не мала). Так пропрацювала вона 10 років і лиш тоді отримала медичну освіту.

У 1961 році в Ташкенті стався землетрус і Зінаїда переїхала в Україну, вийшла заміж, створила сім’ю і 27 років пропрацювала вихователем у дитячому садочку.

За свою витримку, силу та мужність Зінаїда Федорівна має близько 10 державних нагород. Низький уклін вам за ту складну життєву дорогу, якою Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили.

До привітань долучається і Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач»:

- Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди, син, онуки радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття!

До поки сонце світить з висоти,

Щебечуть птахи, зацвітають квіти,

Ми Вам життям бажаєм твердо йти,

І днем грядущим від душі радіти!

   

ЗАВЕРШЕННЯ ЗИМОВОЇ КАЗКИ   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №166 від 01.02.2020

Зимові свята - це ніби справжня казка, яка вириває і дорослих, і дітей з монотонного перебігу буденних турбот.

І ось в закінчення сезону зимових свят Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ "Михайлівський райагропостач" вирішила подарувати дітям працівників підприємства новорічну казку.

26 січня дітлахи разом з батьками відправилися в поїздку до  Запорізького академічного обласного театру юного глядача, де пройшов показ казки-балету Запорізького муніципального театру танцю «Герда і Кай» за мотивами твору Г. Х. Андерсена «Снігова королева» (режисер-постановник - Андрій Романов).

Стара історія Г. Х. Андерсена про любов і дружбу знову ожила.  Красива музика і унікальні костюми занурили маленьких та дорослих глядачів в атмосферу справжнього чарівництва!

Ну а після вистави на дітей, звичайно ж, очікував смачний обід!

Батьки і самі дітлахи передають Галині Вікторівні щирі слова подяки за таке неймовірне завершення зимових свят!


 ПОЧУВАЙТЕСЬ ЗАХИЩЕНИМИ!  Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №165 від 25.01.2020

Найцінніше, що може мати людина в житті, — це здоров'я. Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач», прагне, щоб партнери-орендодавці підприємства відчували себе впевненими у завтрашньому дні та захищеними від будь-яких негараздів.

Завдяки медичному страхуванню від страхової компанії «Країна», що входить до соціального пакету підприємства з 2017 року, люди, які довірили йому свої землі, отримують допомогу в складній життєвій ситуації.  

Так, орендодавці мають можливість отримати більш якісну медичну допомогу і відшкодувати витрати на лікування у випадках, коли хворіють, травмуються або різко загострюються хронічні захворювання.

За словами директора запорізького регіонального відділення СК «Країна» Марії Ігорівни Ковальової, орендодавець, який опинився в подібній ситуації, може безкоштовно отримати ліки на суму до 500 грн на одне звернення. Якщо ж потрібне додаткове обстеження, аналізи чи стаціонарне лікування, людина госпіталізується, а страхова компанія забезпечує покриття витрат на суму до 10 000 грн.

- Найважливіше, щоб застраховані розуміли, що при виникненні необхідності звернутися до лікаря, потрібно в першу чергу подзвонити мені (прим.097 531 3759), - закликає Марія Ігорівна. – Дзвоніть в будь-який час, збирайте чеки і ми знайдемо можливість допомогти! Не забувайте також звертатися до кураторів на місцях: В.Рикун (смт Михайлівка), Н.Грабер (м.Дніпрорудне), В.Казаку (с.Тимошівка).

Хто дійсно серйозно поставився до цього питання, той має і результати. Так, впродовж 2019 року страхова компанія «Країна» опрацювала десятки звернень від орендодавців ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач», виплативши на лікування майже 300 тис.грн. Найпоширенішими страховими випадками, за словами представників страхової компанії, є застуда, ГРВІ, харчове отруєння, травмування та інші випадки, коли людина занедужала та звертається до ФАПу чи лікарні. Але бувають і більш серйозні випадки, коли необхідне лікування органів зору, опорно-рухового апарату чи, наприклад ракової пухлини.   

Єдине, що людині потрібно зробити при виникненні проблеми зі здоров'ям, - зателефонувати до страхової компанії, повідомивши номер договору страхування, який вказаний на картці. Важливо, що страховка, яку ДСГП «Агроцентр» пропонує своїм орендодавцям, діє на території всієї України. Тобто людина, яка знаходиться поза межами свого населеного пункту, в разі загострення хвороби може отримати необхідну медичну допомогу за місцем свого перебування.

І пам’ятайте: здоров’я – це запорука не тільки щасливого майбутнього, а й багатьох інших речей: успіху, стабільності та життєвого спокою.

   
   


Під час збирання ранніх зернових та зернобобових культур на території області спостерігалася нестійка, з різним температурним режимом, погода, часом йшли різної інтенсивності дощі, спостерігались грози та шквали.

Трударі головного підприємства АТ «Михайлівський райагропостач» та його відокремлених підрозділів ДСГП «Агроцентр» і ФГ «Агро-Константа» змогли використати той сприятливий погодний проміжок часу, котрий виділила аграріям природа, тож саме тому вони закінчили збирання ранніх зернових та зернобобових культур ще понад два тижні тому, але загалом в області цей етап збиральної кампанії завершився 6 серпня.

10.08.2019

Запорізькі аграрії завершують збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Цей період - немов ковток свіжого повітря, коли можна хоч на якийсь час відволіктися від "польових" турбот. Тож і трударі головного підприємства АТ «Михайлівський райагропостач» та його відокремлених підрозділів ДСГП «Агроцентр» і ФГ «Агро-Константа» мають кілька тижнів заслуженого відпочинку перед початком збирання врожаю соняшника.

Я надзвичайно вдячна своєму дружному, злагодженому колективу, кожному члену моєї команди, який доклав всіх зусиль задля ефективної, інтенсивної роботи в період збирання врожаю зернових та ранніх олійних культур, - захоплюється своїм колективом Галина Шаламова, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач».

27.07.2019

Цей день позначився не лише професійним святом бухгалтерів. Сьогодні  за бездоганну ділову репутацію АТ «Михайлівський райагропостач» отримало статус «Підприємство року 2018» та стало почесним членом бізнес-групи кращих підприємств України, об’єднаних  Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих»!

Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради підприємства, дякує кожному працівнику за сумлінну роботу, адже ця нагорода, за словами керівника, є результатом взаєморозуміння та взаємоповаги, підтримки одне одного та цілеспрямованості, злагодженої роботи та професіоналізму кожного члена колективу.

20.07.2019

ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач» має дев'ятнадцятилітню практику діяльності. І напередодні свого 20-річчя «Агроцентр» підтвердив амбіції на успіх новою нагородою «Лідер року 2018» Національного бізнес-рейтингу.

АТ «Михайлівський райагропостач» вже не один рік підтверджує свої успіхи цією нагородою, але для ДСГП «Агроцентр» це – вперше/

АТ «Михайлівський райагропостач» та його дочірнє підприємство вимогливо дотримуються управлінських правил ведення бізнесу й норм етики. Чітка субординація, виконання своїх обов'язків та любов до справи сприяють розвитку та активному просуванню бізнесу на економічній арені..

13.07.2019

Чи є величніша галузь на території України, аніж вирощування хліба?

Сільське господарство – одна з головних галузей матеріального виробництва, що має важливе значення для постачання продовольства для населення та сировини для промисловості.

А для якісної продукції важливо не лише виростити, але і зберегти цей безцінний скарб! Тож, АТ «Михайлівський райагропостач» в особі Галини Вікторівни Шаламової запрошує до співпраці товаровиробників всіх форм власності!

Лиш подивіться на цю потужність, силу та велич! Що й казати - тут ретельно дбають про якість продукції!

06.07.2019

27 червня Україна відзначає День мікро-, малих і середніх підприємств

Саме успішний невеликий бізнес, на думку Європи, — ознака прогресивної економіки

Саме тому так важливо, щоб ці підприємства не стояли на місці, а активно розвивалися. Прикладом активного розвитку сміливо можна назвати АТ «Михайлівський райагропостач», яке під ефективним керівництвом голови Наглядової ради Галини Вікторівни Шаламової лише за цей рік запустило в роботу 2 оновлені магазини: «Нива-1» (смт Пришиб) та «Нива-2» (смт Веселе).

28.06.2019

Чи є важливіша пора для хліборобів, ніж жнива?

Як зазначає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, під урожай поточного року по всіх категоріях господарств  посіяно: 830,2 тис. га ярих культур (97% до запланованого), з них зернових і зернобобових – 234,5 тис.га (94%), у тому числі: кукурудзу на зерно –  35,6 тис. га (91%). Соняшник посіяно на площі 529,2 (104%).

Зараз же запорізькі хлібороби розпочинають збирання ранніх зернових, зернобобових та технічних культур. В перших рядах – і ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач», чия техніка вже вийшла в поле під керівництвом досвідчених комбайнерів Олександра і Пилипа Антюфєєвих, Олександра Костікова, Михайла Назаренка та Олега Пересипкіна! В поті чола працюють вони на залитих золотим колоссям полях, невтомно збираючи зернові.

24.06.2019
11 червня спеціалісти АТ «Михайлівський райагропостач», ДСГП «Агроцентр» і ФГ «Агро-Константа» вивчали облік та оподаткування Агро сектору.

Семінар для бухгалтерів від Консультаційної компанії «Дикун Глобал Консалт» проходив в м.Дніпро, де лектори Ольга Богданова (практикуючий сертифікований аудитор, партнер аудиторської компанії Crowe Horwath AC Ukraine) та Віталій Смердов (практикуючий податковий консультант, шеф редактор «Buhgalter911») порушили такі питання:

• Бухгалтерський та податковий облік;

• ПДВ;

• Огляд матеріали ЗІР та ІПН;

• Залучення коштів та інших ресурсів для сільгосппідприємств;

• Акцизні склади та облік палива;

• Останні зміни в законодавстві (2019 р) в частині оскарження податкових перевірок;

• Суперечки фіскальної служби з агросектором;
14.06.2019

В середу, 5 червня, в смт Веселе АТ "Михайлівський райагропостач" відкрив оновлений магазин-філію "Нива-2"!

Веселівці чекали на цю подію з нетерпінням, адже підприємство анонсувало призи та розіграші - а хто ж цього не любить?! 

 - Шановні покупці, звертайтесь до нас зі своїми порадами і пропозиціями, щоб ми з вашою допомогою ставали ще краще, вдосконалювалися та розвивалися, - звернулася голова Наглядової ради АТ "Михайлівський райагропостач" Галина Вікторівна Шаламова і під оплески присутніх перерізала червону стрічку, запросивши веселівців зробити перші покупки.

09.06.2019

Справжнє дитинство немислиме без радісних і яскравих подій. До таких подій можна віднести дитячі свята, наповнені веселощами і гарним настроєм.

Чудовий привід для влаштування такого дійства – День захисту дітей  –  свято радості, моря добрих слів і щасливих спогадів!

Відзначати дитяче «професійне» свято почали ще з 31-го травня, адже саме цього дня в більшості дитячих садків України пройшли урочистості до Дня захисту дітей. Ну а дорослі, які відчувають потребу дарувати дітям посмішки, роз’їжджали по дошкільним закладам із подарунками для малечі.

Так, в Малобілозерський дитсадок «Сонечко» (Василівський р-н) завітали на свято представники БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова»..

07.06.2019

Ось і настав довгоочікуваний день поїздки: 2 червня Сузір'я талановитих Пришибської ЗОШ ім.М.А.Шаламова відправилося на екскурсію до Музею експериментів!

Провела юні дарування в подорож голова БО «Благодійний фонд ім.М.А.Шаламова» Галина Вікторівна Шаламова, яка і влаштувала дітлахам цей подарунок:

  • Набирайтеся незабутніх вражень, пізнавайте нове, отримуйте яскраві емоції, зміцнюйте свою дружбу, знаходьте нові інтереси та обов’язково повертайтеся зі свіжими планами та задумами, - побажала школярам Галина Вікторівна

І яскраві емоції не забарилися! 

06.06.2019

Працівник АТ «Михайлівський райагропостач» отримав відзнаку Президента України «За участь в Антитерористичній операції». Молодший сержант Роман Саленко служив у 17-ій танковій бригаді (м.Кривий Ріг) командиром танку. 

В зоні проведення антитерористичної операції провів півтора року, згодом на передовій отримав поранення - у боях під с.Чернухіно.

За свій внесок у боротьбу з ворогом боєць отримав відзнаку Президента України.

Колектив АТ «Михайлівський райагропостач» щиро вітає Романа з відзнакою та дякує за мирне небо!

04.06.2019

25 травня в смт Пришиб пройшла IV Відкрита першість СК «Куміте» за Кубок імені  Миколи Архиповича Шаламова. До Пришибської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова завітали каратисти з Мелітополя, Запоріжжя, Дніпра та Херсонської області, ну а смт Пришиб, звичайно ж, представив спортивний клуб «Куміте». 

Вболівали за юнаків та дівчат і почесні гості: в.о.начальника відділу освіти Михайлівської РДА Людмила Анатоліївна Болотова, Пришибський селищний голова Віталій Станіславович Величко, голова БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» Галина Вікторівна Шаламова, директор Пришибської ЗОШ І-ІІІ ст.ім.М.А.Шаламова Марина Михайлівна Вертелецька, директор КП «Пришиб» Олександр Анатолійович Подоляко.

01.06.2019
За інформацією Запорізького гідрометцентру на початку травня на території області спостерігалася помірно-тепла з опадами погода. а такі умови є сприятливими для активізації роботи аграріїв у господарствах.

А ДСГП "Агроцентр" АТ "Михайлівський райагропостач" вже розпочали підготовку до жнив. Підприємство підготувало технічний парк до збиральної кампанії: проведено ремонт, дефектовку, закуплено нові запчастини.

АТ "Михайлівський райагропостач" повністю забезпечений ресурсами для проведення якісної збиральної кампанії з дотриманням агрономічних термінів. Для розміщення врожаю підприємство вже готує власні елеватори і зерносховища.
24.05.2019

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. День вишиванки, який традиційно відзначається в третій четвер травня, єднає українців незалежно від їхнього віку і статі.

 А на території КЗ "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова" (директор - М.М.Вертелецька) вже традиційно пройшов флеш-моб вишиванок, який об'єднав дві дружні команди - учнівського та педагогічного колективів школи і АТ "Михайлівський райагропостач" (голова Наглядової ради - Г.В.Шаламова)!

  Діти та дорослі, вбрані у національний одяг, долучилися до багатьох заходів, що проводилися у закладі, а ще всі гуртом на подвір'ї школи співали пісень та танцювали в національному вбранні, прославляючи українську націю.

20.05.2019

3 травня в Пришибі пройшло урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

Сучасний міні-стадіон облаштували на території КЗ "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Архиповича Шаламова", де навчається 350 учнів.

Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям для гри в міні-футбол здійснювалось за державною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»  на умовах співфінансування будівництва  з місцевого бюджету, кошти до якого надійшли на цей проект від БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова».

11.05.2019
25 квітня в смт Пришиб у парку імені Миколи Архиповича Шаламова розпочато висадження дерев.

Першу алею, за ініціативи голови БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" Галини Вікторівни Шаламової, висадили цьогорічні випускники КЗ "Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова" Заруба Дарина, Капустiна Алiса, Кочура Надiя, Курнацька Юлiя, Мелешков Дмитро, Савенко Анжелiка, Тотадзе Давид, Шампаров Владислав та Шев'якова Олександра.

Допомагали їм директор школи Марина Михайлівна Вертелецька, класний керівник Валентина Василівна Машарова, Ольга Дмитрівна Іваніченко і, звичайно ж, Галина Вікторівна Шаламова.
04.05.2019
29 квітня минає п’ять років від дня смерті Миколи Архиповича Шаламова… 

Час спливає невблаганно швидко, але він ніколи не зможе стерти ті справи та благородні вчинки великих особистостей, які назавжди залишаються у людській пам’яті…

Колектив АТ «Михайлівський райагропостач» часто згадує свого начальника, ШЕФА, мудрого керівника і вправного господаря
 не лише на землі, а й у всіх сферах життєдіяльності нашого краю! І кожен робітник, кому довелося працювати під його керівництвом, зазначає, що Микола Архипович був надзвичайно мудрою людиною з відкритою і щирою душею.


Але цінували та поважали його не лише в колективі, а й далеко за його межами. Тож, не дивно, що посмертно йому було присвоєно звання Почесного громадянина Михайлівського району, а всі керівники підприємств та установ з гордістю згадують співпрацю з цією визначною Людиною…
24.04.2019
Як найкраще відсвяткувати День жартів? Звичайно ж насміятися досхочу!

1 квітня у Пришибській школі імені М.А.Шаламова відбулося найпозитивніше весняне свято - День Посмішок!

Приємний сюрприз в День сміху для учнів підготувала голова Благодійної організації «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» Галина Вікторівна Шаламова, яка запросила до школи студію гарного настрою «Посмішка», і веселі аніматори провели яскраві ігри та конкурси для школярів!
06.04.2019
Незвичайно тепла погода сприяє пробудженню активності весняних робіт на полях області. На всіх спостережних ділянках з посівами озимої пшениці було відмічено відновлення вегетації, що на 1-2,5 тижня раніше звичайних строків. Про це повідомили у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За даними з територій, на період відновлення вегетації посівів у слабкому і незадовільному стані знаходяться посіви, які мали такий стан восени перед припиненням вегетації, а це близько 17 % від засіяних площ.
30.03.2019

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©