Контактные данные
 

 

Літо — це краса й тепло, буяння приємних думок і свято природи. Це той стан душі, який максимально комфортно відчувається, в якому легко, спокійно та затишно. Літо — це прекрасно, як для дорослих, так і для малечі! А для школяриків воно дарує чудові спогади на весь рік!

Наш батьківський і дитячий колектив щиро дякує за яскраве, насичене, неперевершене літо для наших дітей голові БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" Галині Вікторівні Шаламовій та профкому АТ "Михайлівський райагропостач" (керівник - Ю.Ю.Касьянов)!

Не всі батьки мають можливість відправити дітлахів до табору відпочинку, але дітям працівників АТ "Михайлівський райагропостач" дійсно пощастило, що їхні батьки працюють саме на цьому підприємстві, адже профком за підтримки БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" в повному обсязі оплатив дитячий відпочинок у таборі "Чайка"!

08.08.2021

2 серпня голова Василівської районної державної адміністрації Андрій Холоша разом з першим заступником Андрієм Цізіним, заступником Олексієм Тимків, завідувачем сектору АПК Володимиром Самойленком побував з робочим візитом на сільгосппідприємствах Михайлівщини.

Так, зустрічали гостей і в АТ «Михайлівський райагропостач», де голова Наглядової ради Галина Шаламова і начальник механізованого зерносховища Юрій Касьянов ознайомили їх з потужностями підприємства та основним технологічним обладнанням. Галина Вікторівна охарактеризувала напрямки діяльності підприємства, яке є одним із бюджетоутворюючих на території.

На мій погляд, багатьох проблемних питань на місцях можна було б уникнути, якби платники податків за землю на рівних умовах чесно сплачували кошти до місцевого бюджету, - вважає керівник підприємства.

 

 
 
07.08.2021

- ВІЗИТ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ НА АТ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ"


У вівторок, 27 липня, Запорізьку область у рамках робочої поїздки відвідав Тарас Висоцький - перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України. Посадовець взяв участь у підписанні Меморандуму про співпрацю між Міністерством аграрної політики та продовольства України, обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад з метою якісної реалізації аграрної політики та стратегії успішного розвитку села.

Як зазначає Департамент інформаційної діяльності ЗОДА, свої підписи від імені сторін під цим значимим документом також поставили перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Володимир Шустов та перший заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник.

В рамках робочого візиту перший заступник міністра аграрної політики відвідав і АТ «Михайлівський райагропостач», де його гостинно зустріла голова Наглядової ради Галина Шаламова.

30.07.2021

Так непомітно промайнула половина літа, ще трішечки і шкільні подвір'я покличуть до себе школяриків! А до цього у кожної школи багато справ: перед тим, як зустрічати учнів, необхідно завершити всі ремонтні роботи, причепуритися та подумати,чим же цього року зацікавити своїх підопічних.

Ось в КЗ "Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" (директор І.В.Ковшикова) з нового навчального року з'явиться гімнастичний зал! Колектив працівників освітнього закладу своїми силами провів ремонтні роботи у приміщенні, розфарбував тематично стіни, а от підлогове покриття необхідно було придбати.

БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" (голова - Г.В. Шаламова) за участі небайдужого тимошівця Г.Борисенка придбала на класну кімнату ковролін, тож тепер ніжки школяриків будуть у комфорті! Ось так небайдужі до дитячої долі серця об'єднуються в одному спільному прагненні - забезпечення щасливого дитинства з можливостями розвитку талантів, прагнень, починань!

 
 
24.07.2021

БО СПРАВЖНЯ СИЛА - В ЄДНОСТІ!

Нинішній час диктує свої умови: хоч рівень захворюваності на коронавірус іде на спад, не можна забувати про основні правила карантину!

І наше з вами здоров'я сьогодні залежить від багатох факторів, зокрема, і від забезпеченості основними засобами індивідуального захисту.

БО "Благодійний фонд імені М.А.Шаламова" (голова - Г.В.Шаламова) продовжує надавати допомогу землякам в період пандемії.

 
 
16.07.2021
або як можна кілька годин витратити на пошук однієї гривні

Бухгалтер – професія надзвичайно відповідальна і попри те, що дехто стереотипно вважає роботу з фінансами, підрахунками і звітами нудною, справжній фахівець дебету/кредиту впевнено доведе, що робота із цифрами може бути істинним мистецтвом.

Ми вирішили поцікавитися у представників бухгалтерської сфери різних установ та підприємств, які переваги вони вбачають у своїй професії. Тож, серед тридцяти двох респондентів абсолютна більшість (86%) зазначила, що найголовнішим плюсом у даній спеціальності є необхідність постійно розвиватися

16.07.2021

На полі почалися жнива - підсумковий етап роботи сільгосптоваровиробників, який вимагає високого рівня організації, відповідальності і скоординованої дії багатьох структур. І чудовим стимулом для плідної праці колективу АТ «Михайлівський райагропостач» стала визначна міжнародна нагорода, яка надихає на нові звершення і перемоги!

За рішенням Науково-Експертної Ради Громадської Організації «Асамблея ділових кіл» за сумлінне служіння Україні та за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток рідного краю на засадах державного патріотизму Галина Вікторівна Шаламова отримала високу нагороду – Міжнародний Україно-Французький «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці!

«Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» належить до категорії найвищих міжнародних суспільних орденів України! Ця нагорода заснована на честь князівни Анни Ярославни,- дочки великого князя Ярослава Мудрого, - королеви Франції в XI ст. для вшанування пам'яті Королеви та до 1000-ліття Дня її народження. Вручається з метою відзначення видатних жінок сучасної України за заслуги у культурній, науковій, освітянській, благодійній та інших сферах суспільної діяльності.

Галина Шаламова – успішна михайлівчанка, голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач». Вона – засновниця благодійної організації «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова»...

02.07.2021

Міністерство аграрної політики та продовольства України та АLFA Smart Agro, як виробник інноваційних засобів захисту рослин, що підтримує впровадження новітніх технологій в рослинництві, для відзначення сучасних аграріїв, які крокують в ногу з технологічним розвитком, запровадили відзнаку “Амбасадор принципів розумної агрономії”!

Ми щиро захоплюємося українськими агровиробниками, котрі застосовують інноваційні рішення в управлінні й виробництві, - зазначають організатори. - Наші цінності – це науковий підхід, технологічність, раціональність та ефективність.

Отже, 17 червня, напередодні Дня фермера в Україні, в м.Черкаси на головній сцені Agroshow Ukraine пройшло нагородження інноваційних підприємств!

АТ «Михайлівський райагропостач» - компанія, яка своїм прикладом доводить, що саме технологічність та розумні рішення в агрономії є майбутнім українського рослинництва, тож рішення про відзначення підприємства було прийнято одноголосно, - зазначила експертна колегія у складі топ-менеджерів та науковців ALFA Smart Agro.

 
 
26.06.2021

16 червня - саме у День свіжих овочів - на овочесховищі ДСГП "Агроцентр" АТ "Михайлівський райагропостач" голова Наглядової ради підприємства Галина Шаламова зустрічала гостей - делегацію французької компанії "Clause" на чолі комерційним директором Тоні Боніном.

Із зацікавленням обійшли ділянки, засаджені кукурудзою, баклажанами, капустою, помідорами, огірками та перцем також топ-менеджер регіону компанії "Clause" в Східній Європі Григорій Іванов, менеджер з розвитку і комунікацій компанії  "Clause" в Східній Європі Сергій Каплін, генеральний директор компанії-дистриб'ютора "Владам-Юг" Роман Зінчук, виконавчий директор Олександр Дріго, продакт-менеджер з розвитку продуктів культур закритого грунту Тимур Атажанов та менеджер з питань регіонального розвитку компанії "Clause" в Східній Європі Ігор Гордовий.

На сьогодні компанія "Clause" тримає першість з продажу насіння овочевих культур у Франції та займає 4 місце у світі.

19.06.2021
З ними ми можемо розділити найщасливіші моменти життя, поділитися тим, що не розповімо іншим, прийти на допомогу у будь-який час і завжди розраховувати на підтримку. Вони - це наші друзі. І цього тижня, 9 червня, у світі відзначають Міжнародний день друзів. Газета «НАШе Життя...» вирішила поцікавитись у земляків, чи вірять вони взагалі у справжню дружбу та якого кольору для них це слово.
У опитуванні взяли участь близько 100 наших читачів. І як приємно, що абсолютна більшість з них (92%) вірять у справжню, безкорисливу, чисту і світлу дружбу, а тільки 8% вважають, що такі стосунки завжди ґрунтуються на взаємній вигоді.
«Друг пізнається в біді» - багато хто знає цю приказку, але повірити в неї можна тільки перевіривши на власному досвіді. Справжній друг, крім спільного проводження вашого дозвілля, завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину, - вважають 81% учасників опитування. А ще 19% впевнені, що така людина повинна щиро розділяти з Вами радість, без заздрості. В будь-якому випадку, друзі – це наша підтримка по життю: і словом, і ділом!
 
 
11.06.2021

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

Якщо запитати у дорослих, для чого їм потрібні діти, навряд чи вони одразу знайдуть відповідь. Ми ж вирішили все-таки поставити це жартівливе запитання нашим землякам. В опитуванні взяли участь близько 150 респондентів, і результати не можуть не тішити!

Тож, на думку читачів «НАШого Життя», діти потрібні дорослим, щоб:

Знайти любов на все життя (42% відповідей). І справді, зі своєю появою діти пробуджують в нас невідомі раніше почуття, перевертають наше життя догори дригом, і стає незрозумілим, як ми раніше жили без цієї любові!

Бути щасливими (39%). Діти роблять нас щасливими, адже вони — невичерпне джерело теплоти та надії. І завдяки ним у вас завжди буде привід для посмішки, хочете ви того чи ні. Головне — бути готовим знайти позитивну сторону у будь-якій ситуації.

04.06.2021

27 травня в Пришибській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.А.Шаламова пролунав останній дзвоник для 9-класників та 11-класників… Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах - ще вчора вони були дітьми, а сьогодні вже зробили крок в доросле життя!

На свято останнього дзвоника завітали і почесні гості - заступник голови Василівської РДА Олексій Тимків, голова Михайлівської селищної ради Володимир Рикун, староста Пришибського старостинського округу Олександр Лактіонов, голова Наглядової ради АТ "Михайлівський райагропостач" Галина Шаламова, завідувач Пришибського дитсадка "Сонечко" Галина Сорочинська, керівник КП "Пришиб" Олександр Подоляко, ієрей Ярослав Бєляєв.

 
29.05.2021

Минулими вихідними ми відзначили День пам’яті та примирення і День Перемоги - 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. І щороку відзначенню цих дат передує наведення порядку біля меморіалів. 

Староста Пришибського старостинського округу Олександр Володимирович Лактіонов висловлює свою вдячність усім, хто долучився до впорядкування територій біля обелісків та реставрації самих меморіальних комплексів:

15.05.2021

 Свята пам’ять про Другу Світову війну залишається з нами як високий зразок мужності, відданості, сили духу та самопожертви і водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Тому для нас є обов’язком з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку.

Сьогодні свої вітання та слова вдячності ми адресуємо, перш за все, ветеранам-фронтовикам, трудівникам тилу, дітям війни – всім, хто на своїх плечах виніс тягар війни. Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

І щороку у ці дні на підприємстві АТ «Михайлівський райагропостач» згадують всіх тих, у кого ми у безкінечному боргу за наше життя, схиляють свої голови  перед полеглими...

 
08.05.2021

На території смт Пришиб продовжується підготовка до Великодніх і травневих свят: заклади та установи старостинського округу влаштовують толоки біля своїх будівель і всі разом об'єднують зусилля для наведення порядку на території селища.

Я хочу подякувати всім, хто надає допомогу у прибиранні території смт Пришиб, - зазначає староста Олександр Лактіонов. - Це - голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Шаламова, директор «Пришибский елеватор Адверс» Василь Крамаренко, приватні підприємці Анатолій Благоторенко, Сергій Сластухін, депутат селищної ради Сергій Шевченко. Дружно вийшли на роботи колективи КП «Пришиб», КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова», дитячого садочка «Сонечко», музичної школи, пожежної охорони, працівники адмінбудівлі старостинського округу. Особлива подяка усім пришибчанам, які навели порядок біля померлих своїх рідних та близьких.

01.05.2021

29 квітня 2021 р.
минає
7 років від дня смерті
Миколи Архиповича Шаламова
– першого керівника
АТ «Михайлівський райагропостач»,
дбайливого господаря, почесного громадянина Михайлівського району, мудрої,
благородної, цілеспрямованої,
відкритої і порядної Людини…

 
25.04.2021

Найважливішим питанням сьогодні для аграріїв є підготовка та проведення всього комплексу весняно-польових робіт. Погода щороку примхлива, однак зараз рівень зволоження ґрунту на полях середній. Зокрема, в метровому шарі – близько 80 мм вологи.

Весняні польові роботи – є надзвичайно важливими у сільському господарстві, - зазначає голова Наглядової ради АТ «Михайлівський» райагропостач Галина Шаламова. – Недарма ж у народі кажуть, що весняний день рік годує. Тож і наша команда з усвідомленням всієї відповідальності процесу дружно та злагоджено спрацювала в період посівної гороху та ярого ячміню.

Одним із основних чинників, що впливає на отримання своєчасних сходів є підготовка ґрунту, а першим весняним заходом є закриття вологи, яке треба було провести в дуже стислі строки, бо запізнення з ранньовесняним боронуванням веде до значних втрат врожаю.

10.04.2021

Шановна редакціє газети «Наше Життя»! Дуже хочеться через вашу чудову газету подякувати керівнику ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач» - підприємства, якому ми здали в оренду землю, нашій незамінній, справжній господині свого краю, добрій, чуйній, порядній та красивій жінці Шаламовій  Галині Вікторівні та її надійній команді!

Так вже сталося, що ми залишили своє рідне село Мала Білозерка і уже 2 роки як проживаємо в м.Енергодар. Думали, що залишились без уваги, спілкування, але ж ні: так приємно, що нас в Енергодарі відвідує Світлана із штату Галини Вікторівни (то з договором страхування та захисними засобами проти коронавірусу, то з вітаннями). В свій час ми не думали, що ця страховка знадобиться, що скористаємося нею, та так сталося, що біда нас не минула і якраз на зимові свята чоловіка розбив  інсульт. Це був жах, бо мене якраз в той час ще застиг коронавірус. Повна безвихідна ситуація…

           

 
12.03.2021

Бути жінкою, яка надихає, захоплює, вражає, спонукає до розвитку і підкорення вершин – це мистецтво! Тут необхідно вміло володіти своєю багатогранністю та унікальністю, досягаючи поставлених цілей в усіх сферах, бути наповненою та наповнювати – ось істинне покликання жінки! І ми дійсно захоплюємося тими, хто вміє зберегти свою внутрішню жіночність, відмежовувати усе зайве та руйнівне, мудро направляючи власну внутрішню енергію та силу для успішної та беззаперечної реалізації в усіх сферах життя!

І саме для відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок у 2009 році було засновано Інформаційно-видавничий проєкт «Успішна жінка», котрий щороку знайомить Україну з активними представницями слабкої статі, які досягають успіхів у різних сферах життєдіяльності країни.

05.03.2021

Ще Оскар Уайльд, видатний англійський письменник, сказав: «Ціль людського життя — самовираження. Проявити свою сутність у всій повноті — ось для чого ми живемо». Дехто з нас вже з дитинства знає, що йому подобається, і до чого він прагне: хтось мріяв стати у майбутньому вчителем, хтось - артистом, хтось - водієм.

От і Олександр Миколайович Шутов, який 21 лютого відзначає своє 60-річчя, вже з перших кроків трудового шляху поєднував своє життя з кермом.

Розпочав свій трудовий шлях Олександр Миколайович у 17-річному віці на Пришибському комбінаті хлібопродуктів, де у 1978 році почав працювати слюсарем. А через рік Олександр Миколайович був прийнятий на роботу шофером на автобазу тресту «Мелітопольводбуд».            

 
21.02.2021

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©