Контактные данные

ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ ТАЛАНОВИТИХ

   Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №132 від 07.06.2019
 

Ось і настав довгоочікуваний день поїздки: 2 червня Сузір'я талановитих Пришибської ЗОШ ім.М.А.Шаламова відправилося на екскурсію до Музею експериментів!

Провела юні дарування в подорож голова БО «Благодійний фонд ім.М.А.Шаламова» Галина Вікторівна Шаламова, яка і влаштувала дітлахам цей подарунок:

  • Набирайтеся незабутніх вражень, пізнавайте нове, отримуйте яскраві емоції, зміцнюйте свою дружбу, знаходьте нові інтереси та обов’язково повертайтеся зі свіжими планами та задумами, - побажала школярам Галина Вікторівна

І яскраві емоції не забарилися! Адже в Музеї експериментів учні мали змогу  перевірити швидкість своєї реакції, підняти на стільці свого товариша однією рукою, побачити оптичні ілюзії, запалити лампу прямо в руках і навіть пройти по лазерному лабіринту. Тут, в науково-розважальному центрі для дітей та дорослих, присвяченому механіці, фізиці, оптиці, магнетизму і іншим наукам, хлопці та дівчата в думках вже планували, що ж такого цікавого можна затіяти і в своїй школі.

Сузір'я талановитих побувало і в квест-румі, де проявили свою кмітливість та винахідливість, а ще… купалося у фонтані! Так-так, ви все правильно прочитали, адже, хоч і талановиті, але це все-рівно діти – бешкетливі та з почуттям гумору!

Ну і звичайно, Галина Вікторівна потурбувалася про те, щоб школярі не залишилися голодними, тож на них чекав смачний обід!

День пройшов яскраво, весело, насичено і емоційно, тож цілком зрозуміло, чому весь автобус школярів так голосно скандував «Дякуємо!» Галині Вікторівні, адже недарма говорять, що найкращий подарунок – це враження!

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©