Контактные данные

БАГАТЕ СЕЛО, ЗДОРОВА НАЦІЯ, ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ – ЗВІТ ДЕПУТАТІВ

 
                                                                                                                                                                                                                    Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №26 від 28.04.2017
 Чого ми зазвичай чекаємо від депутатів, на користь яких ставимо галочку в бюлетені на чергових виборах? Хтось чекає послідовного виконання передвиборних обіцянок, хтось просто хоче побачити, що хоч щось стане інакше. Та найчастіше ми слідуємо за мрією змінити наше життя на краще.

7 грудня 2015 року Михайлівська районна рада VII скликання поповнилася новими депутатами від Партії БПП «Солідарність». З цього часу до вирішення нагальних питань у житті району долучилися:
Галина Вікторівна Шаламова - голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та екології.
Юрій Юрійович Касьянов - заступник голови комісії з питань економічного розвитку, бюджету та планування.
Людмила Володимирівна Добичина - член постійної комісії по депутатській діяльності, етиці та з питань законності, соціального захисту населення.
Наталія Вікторівна Грищенко - член постійної комісії з питань підприємництва та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району.

Всі вони – члени групи «За добробут Михайлівщини»

20 квітня в приміщенні Пришибської селищної ради депутати провели зустріч з виборцями, щоб відзвітувати про свою депутатську роботу в 2016 році, та обговорити питання сьогодення. На зустрічі були присутні виборці не тільки із селищ Пришиб та Михайлівка, а й мешканці із сіл Тимошівка, Любимівка, Мар’янівка, Плодородне, Братське.

Депутати, діючи у відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ведуть прийом у визначені дні у громадській приймальні фракції Партії БПП «Солідарність», що працює за адресою с.м.т Михайлівка, вул. Центральна, буд.31. Лише завдяки роботі громадської приймальні було опрацьовано 53 звернення громадян, в тому числі: 23 заяви з питання надання матеріальної допомоги на лікування, 11 звернень з надання допомоги в оформленні субсидій, надано 13 консультацій з юридичних питань (написання заяв, скарг, звернень) , опрацьовано 3 колективні звернення (в тому числі й від громадських та релігійних організацій) та 3 звернення консультативного та інформативного характеру.

Всі депутати фракції брали активну участь у засіданнях сесії Михайлівської районної ради, у засіданнях комісій, вели пояснювальну роботу серед виборців, займалися соціальною, благодійною діяльністю, спрямованою на благоустрій селища Пришиб та сіл району, наданням допомоги воїнам АТО, ветеранам.

Виборців було проінформовано про Програми Михайлівської районної ради, що працюють в районі. За Програмою «Сільське подвір’я» на придбання житла, його реконструкцію та ремонт було укладено 15 кредитних договорів на загальну суму 870 тисяч гривень під 3% річних з оплатою 1 раз на рік. 6 договорів укладено з жителями Михайлівського району на придбання житлових будинків, 8 договорів – на добудову з реконструкцією, 1 договір – на придбання техніки. Подальша реалізація програми на території району триває.

Діє районна комплексна програма охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки. Виділяються кошти з обласного, районного, місцевих бюджетів для поліпшення екологічної ситуації в районі, на капітальні ремонти водопроводів, артезіанських свердловин, озеленення населених пунктів на каналізаційні очисні споруди (в т. ч. для смт Пришиб).

Продовжує працювати програма підвищення енергоефективності основних фондів Михайлівського району (заміна вікон, капітальний ремонт покрівлі, утеплення фасадів шкіл, дитсадків, котелень). До цієї програми включений і КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова».

Державних коштів для реалізації цих програм виділяється недостатньо, проте депутати районної ради від Партії БПП «Солідарність» роблять все для виконання передвиборчої програми своєї фракції, основними засадами якої є:
«Багате село – сильна держава».
«Наша молодь-наше майбутнє!»
«Оздоровлення нації»
«Боротьба за Україну»
«Контроль за владою»

Звичайно найбільш дієву участь у вирішенні складних питань програми, які потребують значних коштів, довелось взяти на себе депутату Галині Вікторівні Шаламовій.

Маючи власний бізнес, вона знаходить можливість для того, щоб виділяти кошти Приватного акціонерного товариства «Михайлівський райагропостач» на благодійну діяльність, звичайно ж, за підтримки колективу підприємства. Підприємство щоквартально направляє значні кошти на благоустрій рідного району, на ремонт шкіл, медичних закладів, на підтримку дітей, на розвиток спорту, на допомогу воїнам Збройних Сил України.

АТ «Михайлівський райагропостач» розпочав будівництво парку відпочинку з дитячим майданчиком в с.м.т. Пришиб по вулиці Заводській. Територія підготовлена до будівництва, приведена в належний стан, вивезено сміттєзвалище, висаджені берізки, які тепер доводиться охороняти.

Близько півмільйона гривень в 2016 було виділено на реалізацію одного з принципів передвиборчої програми - «Багате село – сильна держава», в яку включені: ремонт палати в пологовому відділенні Михайлівського ТМО, допомога Михайлівському РО ТЧХУ «Червоний хрест», придбання металопластикових вікон для Михайлівського ТМО, придбання обладнання для ТР «Центр соціального захисту населення», придбання дверей для сільського клубу в с.Тракторне Високівської сільської ради, ремонт та відновлення системи водопостачання в с.Любимівка, реконструкція автобусної зупинки в с. Українка, будівництво огорожі та врат для Храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці в смт Пришиб, придбання ікони, реконструкція Храму Святої Великомучениці Зинаїди в с.Плодородне.

Також було видано книгу Віктора Володимировича Лукашенка із с. Любимівка і збірку «Молоді таланти Михайлівщини», надано фінансову допомогу у видавництві книги «Кращі аграрії Запорізького краю», допомогу Свято-Миколаївському Храму в смт Михайлівка в організації свята, придбано подарунки ветеранам праці до свята Великодня та подарунки орендодавцям і працівникам підприємства до Нового року, подарунки учасникам ліквідації на ЧАЕС тощо.

Особливу увагу Галина Вікторівна завжди приділяє дітям, молоді. Бо «Наша молодь-наше майбутнє!». Тому в 2016 році було виділено більше 300 тис. грн. на благодійну допомогу та підтримку найрозумніших, найпрацьовитіших представників молоді, тим, хто найбільше потребує допомоги.

Кошти виділені на відкриття філії центру інтелектуального розвитку «Льовік», придбання побутової техніки та зошитів для підготовки дітей до школи і розвитку творчих здібностей для Пришиського дитячого садочку «Сонечко», проведення художнього форуму в КУ «Малобілозерська школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», відбудову ганку у КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», першоквітневий захід «Дитяча посмішка», квитки для дітей на новорічну ялинку до м.Запоріжжя, придбання інтерактивної навчальної дошки для Тимошівської школи, придбання оргтехніки, меблів, лінгафонної системи, ремонт спортзалу і кабінету фізики для КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова», придбання подарунків до свята Першого дзвоника учням 9 шкіл району, щорічні подарунки до Дня захисту дітей для 9 дитячих садочків району. І це далеко не закінчений перелік всього, у чому змогла допомогти Галина Вікторівна. Вона також відстоювала інтереси школярів, батьків та вчителів Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в народі відома як 8-річка) та контролювала, щоб школа залишилася як окремий освітній заклад району.

- Також сьогодні варто приділити особливу увагу оздоровленню нації. Наша команда не тільки пропагує здоровий спосіб життя, але й на практиці займається вихованням здорової молоді, - зазначає Галина Вікторівна Шаламова.

І про це свідчать розвиток футболу та волейболу в районі, проведення спортивних заходів: міжобласний чемпіонат України з мас-рестлінгу, відкритий футбольний турнір пам’яті М.А.Шаламова на стадіоні АТ «Михайлівський райагропостач», «Дитяча волейбольна ліга 2016», обласні змагання з кіокушинкай-карате серед дітей віком від 4 до 13 років на базі КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова», шаховий турнір в м.Запоріжжя, третій етап командного кубку України з силового екстриму. А також – підтримка футбольної команди «Райагропостач», допомога Запорізькій обласній асоціації на розвиток міні-футболу, ГО «Спортивний клуб «Хорта», Федерації футболу України в Запорізькій області, Запорізькій федерації футболу, ГО «Василівська районна федерація футболу», ГО «Федерація мас-рестлінгу України», допомога юним боксерам 2002-2003 року народження Пришибської секції боксу для поїздки на змагання до м.Вільнянськ, допомога спортсменам Пришибської секції «Кіокушин-карате» під час проведення відкритого кубку Запорізької області, придбання футбольної форми для Новобогданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для покращення умов заняття спортом спортивний зал КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова» обладнано шведською стінкою та придбано татамі для Пришибської секції «Кіокушин-карате»

Не залишається осторонь Галина Вікторівна і в вирішенні питання «Боротьба за Україну». Це – кошти, перераховані Обласному Благодійному Фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області», допомога бійцям АТО продуктами харчування та предметами гігієни, які підприємство регулярно передає в зону проведення антитерористичної операції, придбання генератора, спеціальних костюмів, інструментів, палива, медикаментів, тротуарної плитки для військової частини та ін..

Депутати від Партії БПП «Солідарність», діючи за принципом «Влада шанує народ – народ шанує владу», для контролю за владою, брали активну участь у обговореннях питань порядку денного на чергових та позачергових сесіях районної ради 2016 року, у засіданнях постійних комісій, у обговоренні та вирішенні питань за цільовим використанням, перерозподілом коштів місцевого бюджету, коштів що виділяються на потреби району з обласного бюджету, децентралізації влади, створення територіальних громад. Вели пояснювальну роботу, надавали консультації через громадську приймальню, та інформаційну газету «НАШе ЖИТТЯ».

Ось така величезна робота була проведена за рік.
- Попереду у нас з вами складні завдання, і лише спільними зусиллями, єдністю, згуртованістю ми зможемо підняти наш рівень життя. Тільки разом з вами ми здолаємо усі перешкоди і будемо пишатися своїми досягненнями, - закінчила промову Галина Вікторівна.

Під час звіту депутата Шаламової в залі панувала тиша, бо ж кожен з присутніх розумів, що такі величезні витрати на потреби громади та громадян, на потреби Михайлівського району могла взяти на себе лише людина, яка любить свій рідний край, свою Батьківщину.

Далі слово взяв селищний голова смт Пришиб Віталій Станіславович Величко. Він доповів слухачам про результат своєї роботи і зазначив:
- Спасибі Галині Вікторівні за проведену роботу на покращення нашого життя. Вона допомагає жити і нашій громаді, і району, і області. Так тримати! Дай Бог, щоб так було і надалі. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію, без підтримки таких спонсорів нам не обійтися!
Питань до роботи депутатів, що звітували, не виникало, бо масштаби справ, що були зроблені за перший рік Галиною Вікторівною Шаламовою - це яскравий доказ того, що вона справжній Депутат, людина слова і патріот своєї країни.
 

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©