Контактные данные
.
 ДЕНЬ ПОЛЯ відбудеться 14 вересня 2017 року
 
 ДСГП "АГРОЦЕНТР" АТ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ" - ВІЛЬНА ВАКАНСІЯ АГРОНОМА               Новини від 10.08.2017
 
  АТ "МИХАЙЛІВСЬКИЙ РАЙАГРОПОСТАЧ" - ГОРДІСТЬ АГРАРНОГО ЗАПОРІЖЖЯ  Новини від 22.12.2016
16 грудня у камерній залі Запорізької обласної філармонії відбулася презентація книги «Гордість аграрного Запоріжжя». Представлене видання – це збірка розповідей про людей села – керівників сільськогосподарських підприємств області та трудові колективи, їхню невтомну працю і життя на землі.

Звичайно, розповідає книга і про АТ «Михайлівський райагропостач», яке активно розвивається вже 30 років, поступово модернізується завдяки впровадженню сучасних досягнень науки і техніки у галузі обробки землі, вирощування і зберігання врожаю сільськогосподарських культур, розширенню напрямків діяльності багатопрофільного підприємства.

Наприкінці презентації учасників проекту «Гордість аграрного Запоріжжя» нагородили грамотами «Переможець регіонального рейтингу «Відомі запоріжці». Народний рейтинг був заснований у 2010 році Запорізьким обласним благодійним фондом «Натхнення» і радіостанцією «Великий Луг».

Докладніше про цю подію можна прочитати на сайті в розділі "НАШе життя" із статті друкованого видання №12 від 22.12.2016р.
   
  СВЯТКУЙМО РАЗОМ!   Новини від 15.11.2016
 Кожної третьої неділі листопада в нашій країні вшановують працівників аграрної галузі.

Приватне акціонерне товариство
«Михайлівський райагропостач»
та
Товариство з обмеженою відповідальністю торговий дім
«ДНІПРОАГРОГРУП»


запрошують Вас на урочисте святкування
Дня працівників сільського господарства України!

Скільки людей вкладають свою душу у цю роботу! Скільки трударів зустрічають зорю на полі! Скільки любові у зібраному урожаї! Тож давайте привітаємо наших друзів, колег, рідних, усіх хто працює у галузі сільського господарства, та відзначимо їхнє професійне свято разом з ними!

Урочистий захід відбудеться
20 листопада
о 13:00 на території
КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів
імені М.А. Шаламова»


У святковій програмі :

- Відзначення найкращих ділових партнерів та працівників сільського господарства
- Святковий концерт за участю актриси, співачки Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара Ольги Петровської та
учасників Х-ФАКТОР групи DANC-BAND


Захід проводиться за підтримки благодійних фондів       >>>>>>>>>>>>
 
   
Турнір по футболу "Пам'яті Шаламова Миколи Архиповича"  Новини від 23.10.2016
Зранку 23 жовтня 2016 року на стадіоні «Райагропостач» відбувся щорічний відкритий турнір по футболу присвячений «Пам’яті Шаламова Миколи Архиповича». В ньому приймали участь чотири команди: ФК «РАЙАГРОПОСТАЧ» с.м.т. Пришиб; ФК «НОВАВТОТРАНС» с.м.т. Нововасилівка, Приазовського району; ФК «БРАТСЬКЕ» с. Братське; ФК «ЮЛЕНА» с.м.т. Михайлівка. Організатором заходу була благодійна організація «Благодійний фонд імені Миколи Архиповича Шаламова». Не зважаючи на прохолодний жовтневий день свято відбулося – дітлахам безкоштовно роздавали солодощі, а всіх бажаючих організатори пригощали традиційним кулішем та горячими сосисками. Турнір був короткий, але захоплюючий, команди із азартом змагалися одна з одною, демонструючи свої вміння та жагу до перемоги. Післю обіду було відомо переможців: перше місце посіла команда «РАЙАГРОПОСТАЧ», друге – «НОВАВТОТРАНС», третє – «ЮЛЕНА», та ніхто себе не почував переможеним, адже в змаганнях присвячених пам’яті видатних людей завжди перемагає дружба.


                   
 
 
   
КОЛЕКТИВ ВІТАЄ ГАЛИНУ ВІКТОРІВНУ ШАЛАМОВУ З НАГОРОДЖЕННЯМ ОРДЕНОМ «ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ ДОБЛЕСТЬ»

 Новини від 21.10.2016
12 жовтня Галина Вікторівна Шаламова була відзначена високою державною нагородою – «ЗА ГРОМАДСЬКУ ДОБЛЕСТЬ».

Весь коллектив підприємства від всієї душі поздоровляє Галину Вікторівну з цією почесною нагородою!
Бажає їй і надалі зберігати твердість характеру, силу духу, процвітати і без проблем долати всі перешкоди, які стають на шляху!
Зичить здоров’я, щастя і благополуччя!
Натхнення та успіхів у роботі на благо нашої рідної Батьківщини!


Докладніше можна прочитати в статті газети «НАШе Життя: новини» №4 від 21.10.2016
 

   
 І ЗНОВУ ПРОВОКАЦІЯ "АКТИВІСТІВ" ОЛЬГИ ПАНЬКІВ  Новини від 04.10.2016
Сьогодні 04.10.2016 року біля 11.00 так звані "активісти", які представляються захисниками Ольги Паньків, знову провели провокаційні дії по відношенню до підприємства "Михайлівський райагропостач". На цей раз вони спробували заблокувати залізничну колію розмістивши на переїзді та пошкодивши старий автомобіль Москвич (фото 1), тим самим заблокувавши в'їзд до нього (фото 2). На місце події прибули правоохоронці. За твердженням "активістів" - "эта машина не наша, и мы здесь не причем", хоча цей москвич з перших днів знаходився у їхньому "таборі" (фото 3). Правоохоронці організували видалення автівки із залізничної колії (фото 4). На цей раз "активісти" можуть понести покарання згідно чинного законодавства України.

Статтею 279 Кримінального кодексу України встановлено, що блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Стаття 25 «Відшкодування шкоди, заподіяної залізничному транспорту» закону «Про залізничний транспорт» говорить: «Шкода, заподіяна в разі порушення безперебійної роботи та безпеки руху на залізничному транспорті загального користування внаслідок блокування його комунікацій та інших умисних незаконних дій, збитки за пошкодження і знищення лісонасаджень, інженерних споруд, земляного полотна та шляхи відшкодовується винними юридичними та фізичними особами в порядку, передбаченому чинним законодавством України».

(фото 3)                                                               (фото 4)
   
(фото 1)
 
  (фото 2)
 
 В ПРИШИБІ ВІДБУВСЯ ІІІ ЕТАП КОМАНДНОГО КУБКУ УКРАЇНИ З СИЛОВОГО ЕКСТРИМУ  Новини від 02.10.2016
Вчора 2 жовтня в смт. Пришиб на подвір’ї школи імені М.А.Шаламова відбувся ІІІ етап командного кубку України з силового екстриму. Організатором і генеральним спонсором змагань була благодійна організація «Благодійний фонд імені Миколи Архиповича Шаламова».
В ІІІ етапі змагань брали участь команди із трьох областей: Запорізької, Харківської та Дніпропетровської. Учасників змагань прийшли підтримати жителі селища та районного центру. Навіть природа привітала спортсменів теплим, сонячним днем. По результатам змагань перше місце вибороли спортсмени Харківської області, друге – Дніпропетровської, третє – Запорізької.
На протязі всіх змагань всі охочі могли попити чаю, поласувати здобними булками та печивом, якими люб’язно пригощали активісти фонду. Свято спорту вдалося на славу. Після змагань втомлених спортсменів чекав стіл зі стравами організований генеральним спонсором.
 
   
   
РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ   Новини від 25.09.2016
Рейдерське захоплення не узаконеної спадщини.
Наше підприємство намагаються захопити силою.
Вчора, 24 вересня, на територію акціонерного товариства «Михайлівський райагропостач», яке знаходиться в смт Пришиб Михайлівського району, під'їхала дочка колишнього керівника підприємства нині покійного Миколи Архиповича Шаламова, що володів 26% акцій. Вона являється однією із трьох спадкоємців нерозподіленої спадщини, мотивуючи тим, що вона є акціонеркою товариства. Приїхала не одна, а з адвокатами, та представниками Запорізького антикорупційного руху і ще прихопила 40 осіб спортивної зовнішності.
Всі вони намагалися прорватися на територію підприємства, заблокували в'їзди і виїзди. Коротше кажучи, намагалися здійснити рейдерське захоплення, використовуючи нібито поділ майна.
Насправді ж, ніхто ще не вступив в спадок. Це - акціонерне товариство, що означає, що його власники - акціонери. Всі працівники зараз знаходяться на території і не збираються її покидати, щоб захистити підприємство від силового захоплення. Вони просять відреагувати всі можливі інстанції. 
 

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©