Контактные данные

 ЗАХІД ДЛЯ ТИХ, КОМУ ПОТРІБНО ЗНАТИ БІЛЬШЕ

       Стаття з газети "НАШе Життя: новини" №65 від 24.02.2018
  
  21 лютого у місті Дніпро пройшов Національний податковий форум "Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ". Організатором заходу виступає офіційне видання Державної фіскальної служби (ДФС) України – "Вісник. Офіційно про податки". Офіційний партнер форуму - компанія EBS, юридичний партнер – адвокатське об’єднання Arzinger.

Серед запрошених до участі у Форумі - СЕО, фінансові директори, керівники фінансових служб, головні бухгалтери і бухгалтери провідних українських та міжнародних компаній.

Відкрила Форум перший заступник начальника ГУ ДФС України в Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська, яка привітала учасників на заході та представила експертів.

З 1 січня 2018 року вступили в дію зміни до Податкового кодексу з ТЦУ, обчислення податку на прибуток та адміністрування ПДВ, що суттєво змінили умови бізнес-діяльності. Саме тому для бізнесу дуже важливими є питання коректного відображення цих новацій при проведенні операцій та підготовки звітності.

Тож представники бізнесу вивчали найактуальніші аспекти з питань трансфертного ціноутворення, податку на прибуток та ПДВ, особливості ціноутворення для біржових товарів, зміни у формі та реєстрації податкової накладної, мінімізацію ризиків з податку на прибуток, правові інструменти врегулювання податкових спорів тощо.

Актуальні проблеми обговорювали з представниками бізнес-сфери ключові спікери форуму:
Аліна Бакуліна, керівник групи з трансфертного ціноутворення, EBS;
Микита Ларіонов, юрист практики вирішення спорів з податковими та митними органами АО Arzinger;
Ольга Літвінова, старший податковий консультант Baker Tilly;
Микола Мішин, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення департаменту аудиту ДФС України;
Олексій Задорожний, начальник eправління методології податку на прибуток підприємств департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС України;
Єгор Синицин, старший податковий консультант, EBS;
Тетяна Стретович, директор департаменту податків та права Baker Tilly;
Дмитро Литвин, керівник практики з ТЦУ компанії "Делойт";
Сергій Тимошенко, заступник директора департаменту — начальник управління вдосконалення непрямого оподаткування департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України;
Юлія Працько, заступник начальника відділу аудиту Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС України.

Кожен зі спікерів по-своєму підійшов до питань, що розглядалися. Для того, щоб якомога доступніше викласти складну інформацію, лектори вдавалися до порівнянь, лозунгів, подекуди - гумору. Так, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення департаменту аудиту ДФС України Микола Мішин, розглядаючи тему "Податковий контроль та механізми захисту інтересів бізнесу", зазначив, що податкова налаштована на партнерські стосунки з бізнесом, тож працює під девізом "Дружно сплатимо податки - заживемо у достатку!" Цікаво було також побачити порівняльну характеристику торгових бірж Китаю, Японії, США. Виявляється, що найбільш прийнятною в нашій Україні є чиказька біржа.

- Це був інформаційно насичений, цікавий форум. Лектори порушили актуальні для представників бізнесу питання, охопили нові зміни у законодавстві, нововведенння у трансфертному ціноутворенні. Офіційну інформацію закріпили пояснення від експертів з провідних консалтингових та юридичних компаній. Ми почули незалежну точку зору спікерів на представлені питання, обговорили проблеми у форматі відкритого діалогу, тож тепер нам простіше буде реалізовувати здобуті знання на практиці, - зазначила учасниця Форуму Галина Вікторівна Шаламова, голова Наглядової ради АТ "Михайлівський райагропостач".

Особливо важливо, що програмою заходу були передбачені консультації учасників з урахуванням специфіки їхньої бізнес-діяльності. Тож, під час форуму учасники отримали пакет методичних матеріалів та особисті консультації від експертів.
   

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©