Контактные данные
Засновником і лідером підприємства був Микола Архипович Шаламов, який вклав у нього всю свою душу. 

Микола Архипович – це людина, яка все своє життя присвятила самовідданій праці на своїй рідній землі, для якої відданість своїй роботі та підприємству, турбота про колектив, рідний край, свою Батьківщину і були сенсом усього життя.

Все вище сказане підтверджують високі нагороди підприємства і його керівника:
          - «Підприємство року 2010»,
          - «Підприємство року 2012»,
          - «Керівник року 2012», 
          - «Лідер галузі 2012»,
          - «Лідер галузі 2014».
 
 
2010
 
2012
 
2012
 
2014
2010
2012


2012
 
 2014
       
Із травня 2014 року, після раптової смерті Миколи Архиповича, керівником підприємства стала його дружина Галина Вікторівна Шаламова. Вона з честю та гідністю продовжує справу його життя та, як і він, займається благодійністю. Під її керівництвом підприємство збільшило обсяги виборництва, зросла якість продукції та послуг, збільшилася кількість працівників, що є доказом вмілого керування підприємством і постійної турботи про своїх робітників і рідне селище. Вище сказане також підтверджують державні нагороди: «Лідер галузі 2015», «Підприємство року 2015», «Керівник року 2015», «Краще підприємство України 2015» і «Зірка якості 2015».

До Дня Захисника України Рішенням Президії Асамблеї ділових кіл та Науково-експертної ради Програми «Лідери ХХІ століття» Галину Вікторівну Шаламову удостоєно вищої суспільної нагороди України Ордена «За громадянську доблесть», який рівнозначний ордену «За військову доблесть». 

Офiцiйна церемонiя вручення нагород вiдбулася 12 жовтня 2016 року в Державнiй резиденцii - Малому Mapiїнськoмy Палаці. Галині Вікторівні вручено відповідний орден з посвідченням, іменний диплом та національний прапор з пам‘ятним надписом, а також – пам‘ятну медаль «25 Років Незалежності України». 

В 2018 році Галина Вікторівна отримала Всеукраїнську премію «Жінка ІІІ тисячоліття» в номінації «Рейтинг»!

Впродовж своєї діяльності, завдяки продуктивній роботі задля благоустрою свого регіону, Галина Вікторівна Шаламова була нагороджена Орденами «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ та ІІ ступенів.

У 2019 році Галину Вікторівну нагороджено дипломом конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад», який проводився Європейською асамблеєю жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України.

А 19 листопада 2019 року в м.Київ пройшла Урочиста церемонія нагородження нових амбасадорок Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць.  Високо оцінивши заслуги Галини Вікторівни як в професійній, так і в суспільній сфері, які додатково підтверджені спеціальними рекомендаціями, організатори запросили її отримати звання Амбасадорки мережі Жінок-підприємниць в Україні.

26 вересня 2017 року АТ «Михайлівський райагропостач» присвоєно звання «Підприємство року 2016» за бездоганну ділову репутацію Дійсний член Ліги Кращих підприємств України, а Голова Наглядової Ради Галина Вікторівна Шаламова за ефективне та професійне управління підприємством визнана «Керівником року 2016».       

А у 2018 році АТ «Михайлівський райагропостач» отримало міжнародний СЕРТИФІКАТ-ПІДТВЕРДЖЕННЯ «ENTERPRISE OF THE YEAR» - документ, котрий засвідчує і підтверджує бездоганність ділової репутації підприємства. Компанія SCR Gmbh Germany, посилаючись на вимоги Всесвітньої торгової організації (WTO) до країн-учасників, провела оцінку ділової репутації кращих українських компаній. Претендентів на вручення Сертифікату визначали методом використання офіційних даних міжнародної організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).

За клопотанням Міжнародної рейтингової асоціації «IRA Hong Kong», було прийнято рішення, включити підприємство до «Реєстру ділової репутації», що надає відкритий доступ для співпраці з зарубіжжям. Даний сертифікат зайняв особливе місце в експозиції нагород підприємства!

12 квітня 2019 року під час Лондонського саміту лідерів «EBA. TOP 100. Achievements 2019» презентували компанії, які увійшли до рейтингу Європейської бізнес-асамблеї (ЕВА), серед них - і АТ «Михайлівський райагропостач». 
Тож, тепер колектив підприємства отримав відповідний сертифікат. Крім того, інформацію про нас включено до Бізнес-карти «EBA. TOP 100. Achievements 2019»!

А дочірнє сільськогосподарське підприємство «Агроцентр» приватного акціонерного товариства «Михайлівський райагропостач» напередодні свого 20-річчя підтвердило амбіції на успіх новою нагородою «Лідер року 2018» Національного бізнес-рейтингу.

АТ «Михайлівський райагропостач»
за бездоганну ділову репутацію отримало статус «Підприємство року 2018» та стало почесним членом бізнес-групи кращих підприємств України, об’єднаних  Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих»!

Цей статус офіційно затверджено міжнародною асоціацією «International Rating Association» (Гонконг), європейською агенцією «Standard Chartered Rating GmbH» (Німеччина) та національною аналітичною компанією «Summit International Awards» (Україна).

20 грудня 2019 року Галина Вікторівна одержала Почесний знак Профспілки працівників АПК України "За розвиток соціального партнерства".

З нагороди розпочався і 2020 рік. Так, за поданням Пришибської селищної ради на конкурс «Господиня свого краю 2020» у номінації «Жінка – керівник підприємства» була представлена ​​кандидатура яскравої, невтомної і креативної голови Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галини Шаламової, яка здобула перемогу у конкурсі і одержала це почесне звання!

Крім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську і благочинну діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Михайлівського району Запорізької області та з нагоди 210-ї річниці з дня заснування Михайлівки Запорізької області Галина Шаламова нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» І ступеня (2020 рік), із занесенням її до Книги Пошани Запорізької обласної ради!

А напередодні Дня працівників сільського господарства у 2020 році голові Наглядової ради Галині Вікторівні Шаламовій вручено від імені Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова Грамоту Верховної ради України за заслуги перед українським народом!

Голова Наглядової ради АТ «Михайлівський райагропостач» та голова БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова» Галина Шаламова також одержала нагороду від інформаційно-видовничого проєкту «Успішна жінка» за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність, а її ім'я внесено до збірки проєкту за 2020 рік.

У 2021 році Міністерство аграрної політики та продовольства України та АLFA Smart Agro, як виробник інноваційних засобів захисту рослин, що підтримує впровадження новітніх технологій в рослинництві, для відзначення сучасних аграріїв, які крокують в ногу з технологічним розвитком, запровадили відзнаку “Амбасадор принципів розумної агрономії”, яку одержало й АТ «Михайлівський райагропостач» - компанія, яка своїм прикладом доводить, що саме технологічність та розумні рішення в агрономії є майбутнім українського рослинництва.

А керівник підприємства Галина Вікторівна Шаламова у 2021 році була удостоєна визначною міжнародною нагородою: За рішенням Науково-Експертної Ради Громадської Організації «Асамблея ділових кіл» за сумлінне служіння Україні та за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток рідного краю на засадах державного патріотизму Галина Вікторівна отримала Міжнародний Україно-Французький «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни» на срібній зірці!

З нагоди 30-річного Ювілею держави 20 серпня 2021 року за багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Ювілейного Дня Незалежності України Галині Вікторівні вручено Грамоту Запорізької обласної державної адміністрації!

 

 
 2015
 2015
 2016
 2017
 2015
 2015
 2016
 2016
2015
 
2015 
 2019
 2018

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©