Контактные данные
  Підприємство заслужило довіру жителів Михайлівщини не тільки своїми досягненнями в економічному плані, а ще й як меценат та благодійник. Заснувала Благодійну організацію «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова» голова Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова в пам’ять про свого чоловіка.

Докладніше можна дізнатися про новини та благодійні вчинки фонду на його офіційному сайті fondshalamova.com, а також в соціальних мережах VK, одноклассники натиснувши на логотип.

VK
Одноклассники
      <<< Натиснути тут >>> Сайт
 
  Микола Архипович Шаламов – це людина, яка все своє життя присвятила самовідданій праці на рідній землі, для якої відданість своїй роботі та підприємству, турбота про колектив, рідний край, свою Батьківщину і були сенсом життя. Він був меценатом, людиною з великим і відкритим серцем і Галина Вікторівна з честю та гідністю продовжує справу його життя, займається благодійністю. Вона вважає, що найкраща пам’ять про Миколу Архиповича – це діяти так, як він навчив: працювати віддано, любити своє підприємство, свій колектив, свій край, свою Батьківщину. Галина Вікторівна знає і вірить в те, що участь у благодійності не тільки наповнює радістю життя людей, а й зігріває серця самих благодійників, наповнює їх життя змістом.

На сьогодні, підприємство надає благодійну допомогу таким організаціям і установам:
Товариство Червоного Хреста; БФ «Здоров’я для всіх»; воїнам АТО в/ч В0105, в/ч В0131; БО БФ «Солдатські матері»; БФ «Фонд сприяння обороні Запорізької області»; БФ «Країна об’єднана»; «Михайлівський військкомат»; «Обласний фонд соціальної підтримки громадян»; БО «Благодійний фонд імені М.А.Шаламова»; КУ «Територіальний центр соціального обслуговування»; Василівська районна федерація футболу; «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст.»; КП «Михайлівська спортивна школа»; ДЮСШ «Колос»; Малобілозерська Гімназія «Дивосвіт»; КЗ «Плодородненський Дитсадок»; Запорізька обласна федерація футболу; ЗССУФ «Універсальний бій»; КЗ ФОК «Таврія»; Михайлівський відділ культури; Свято-Миколаївський храм.
 
   
   
                  
 
     

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©