Контактные данные
  МИ ПРАГНЕМО ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ!
Підприємство заслужило довіру жителів Михайлівщини не тільки своїми досягненнями в економічному плані, 
а ще й як меценат та благодійник. Заснувала Благодійну організацію «Благодійний Фонд імені Миколи Архиповича Шаламова» голова Наглядової Ради АТ «Михайлівський райагропостач» Галина Вікторівна Шаламова в пам’ять про свого чоловіка.

Докладніше можна дізнатися про новини та благодійні вчинки фонду на його офіційному сайті fondshalamova.com, а також в соціальних мережах VK, одноклассники натиснувши на логотип.

VK
Одноклассники
      <<< Натиснути тут >>> Сайт
 
  Микола Архипович Шаламов – це людина, яка все своє життя присвятила самовідданій праці на рідній землі, для якої відданість своїй роботі та підприємству, турбота про колектив, рідний край, свою Батьківщину і були сенсом життя. Він був меценатом, людиною з великим і відкритим серцем і Галина Вікторівна з честю та гідністю продовжує справу його життя, займається благодійністю. Вона вважає, що найкраща пам’ять про Миколу Архиповича – це діяти так, як він навчив: працювати віддано, любити своє підприємство, свій колектив, свій край, свою Батьківщину. Галина Вікторівна знає і вірить в те, що участь у благодійності не тільки наповнює радістю життя людей, а й зігріває серця самих благодійників, наповнює їх життя змістом.

Підприємство щоквартально направляє значні кошти на благоустрій рідного району, на ремонт шкіл, медичних закладів, на підтримку дітей, на розвиток спорту, на допомогу воїнам Збройних Сил України.


АТ «Михайлівський райагропостач» розпочав будівництво парку відпочинку з дитячим майданчиком в смт Пришиб по вулиці Заводській. Територія підготовлена до будівництва, приведена в належний стан, вивезено сміттєзвалище, висаджені берізки, які тепер доводиться охороняти.

Також були виділені кошти на: ремонт палати в пологовому відділенні Михайлівського ТМО, допомога Михайлівському РО ТЧХУ «Червоний хрест», придбання металопластикових вікон для Михайлівського ТМО, придбання обладнання для ТР «Центр соціального захисту населення», придбання дверей для сільського клубу в с.Тракторне Високівської сільської ради, ремонт та відновлення системи водопостачання в с.Любимівка, реконструкція автобусної зупинки в с. Українка, будівництво огорожі та врат для Храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці в смт Пришиб, придбання ікони, реконструкція Храму Святої Великомучениці Зинаїди в с.Плодородне.

Також було видано книгу Віктора Володимировича Лукашенка із с.Любимівка, збірку мелітопольського поета В.Розова і збірку «Молоді таланти Михайлівщини», надано фінансову допомогу у видавництві книги «Кращі аграрії Запорізького краю», допомогу Свято-Миколаївському Храму в смт Михайлівка в організації свята, придбано подарунки ветеранам праці до свята Великодня та подарунки орендодавцям і працівникам підприємства до Нового року, подарунки учасникам ліквідації на ЧАЕС тощо.

Особливу увагу Галина Вікторівна завжди приділяє дітям, молоді. Бо «Наша молодь-наше майбутнє!». Тільки в 2016 році було виділено більше 300 тис. грн. на благодійну допомогу та підтримку найрозумніших, найпрацьовитіших представників молоді, тим, хто найбільше потребує допомоги.

Кошти виділені на відкриття філії центру інтелектуального розвитку «Льовік», придбання побутової техніки та зошитів для підготовки дітей до школи і розвитку творчих здібностей для Пришиського дитячого садочку «Сонечко», проведення художнього форуму в КУ «Малобілозерська школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт», відбудову ганку у КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», першоквітневий захід «Дитяча посмішка», квитки для дітей на новорічну ялинку до м.Запоріжжя, придбання інтерактивної навчальної дошки для Тимошівської школи, придбання оргтехніки, меблів, лінгафонної системи, ремонт спортзалу і кабінету фізики для КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова», придбання подарунків до свята Першого дзвоника учням 9 шкіл району, щорічні подарунки до Дня захисту дітей для 9 дитячих садочків району. І це далеко не закінчений перелік всього, у чому змогла допомогти Галина Вікторівна. Вона також відстоювала інтереси школярів, батьків та вчителів Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (в народі відома як 8-річка) та контролювала, щоб школа залишилася як окремий освітній заклад району.

- Також сьогодні варто приділити особливу увагу оздоровленню нації. Наша команда не тільки пропагує здоровий спосіб життя, але й на практиці займається вихованням здорової молоді, - зазначає Галина Вікторівна Шаламова.

І про це свідчать розвиток футболу та волейболу в районі, проведення спортивних заходів: міжобласний чемпіонат України з мас-рестлінгу, відкритий футбольний турнір пам’яті М.А.Шаламова на стадіоні АТ «Михайлівський райагропостач», «Дитяча волейбольна ліга», обласні змагання з кіокушинкай-карате серед дітей віком від 4 до 13 років на базі КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова», шаховий турнір в м.Запоріжжя, третій етап командного кубку України з силового екстриму. А також – підтримка футбольної команди «Райагропостач», допомога Запорізькій обласній асоціації на розвиток міні-футболу, ГО «Спортивний клуб «Хорта», Федерації футболу України в Запорізькій області, Запорізькій федерації футболу, ГО «Василівська районна федерація футболу», ГО «Федерація мас-рестлінгу України», допомога юним боксерам 2002-2003 року народження Пришибської секції боксу для поїздки на змагання до м.Вільнянськ, допомога спортсменам Пришибської секції «Кіокушин-карате» під час проведення відкритого кубку Запорізької області, придбання футбольної форми для Новобогданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для покращення умов заняття спортом спортивний зал КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.А.Шаламова» обладнано шведською стінкою та придбано татамі для Пришибської секції «Кіокушин-карате»

Не залишається осторонь Галина Вікторівна і в вирішенні питання «Боротьба за Україну». Це – кошти, перераховані Обласному Благодійному Фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області», допомога бійцям АТО продуктами харчування та предметами гігієни, які підприємство регулярно передає в зону проведення антитерористичної операції, придбання генератора, спеціальних костюмів, інструментів, палива, медикаментів, тротуарної плитки для військової частини та ін..
 
 


 


   
 
     

МИ знаходимось.

інд. 72013
Запорізька обл
Михайлівський р-н
с.м.т. Пришиб
вул. Кооперативна, 1
Все права защищены©